zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Moskitiery Łódź

  Moskitiery Łódź

  Jeżeli ktoś z Państwa szuka elementów wyposażenia mieszkania czy domu - chodzi o żaluzje, rolety, plisy czy moskitiery, zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się ze stroną internetową www. Farol. com. pl. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o takie elementy, wszystko jest u nas bardzo solidne, zgodne z najlepszymi standardami. Farol oferuje ponadto montaż tych elementów - na obszarze całego województwa łódzkiego.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 9774

  Wyświetleń: 468

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 1129

 • Rozbiórki, prace ziemne

  Rozbiórki, prace ziemne

  Firma W. Gromek i Synowie dostarcza rozwiązania w zakresie wyburzeń i rozbiórki budynków. Zapewnia przy tym prace ziemne oraz dostarcza kruszywo betonowe. Firma realizuje usługi na terenie Warszawy i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze stronę w celu obejrzenia galerii zdjęć z realizacji, a także otrzymania pełnej oferty wykonywanych usług.
  kruszenie-betonu.pl

  Data dodania: 17.07.2018

  ID strony: 14822

  Wyświetleń: 274

 • Domeny do wynajęcia - eKampania.pl

  Domeny do wynajęcia - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do wynajęcia. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 16.04.2018

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 1294

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 1346

 • Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Jaśle wykonuje badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, motorowerów i ciągników rolniczych. Zatrudniamy doświadczonych diagnostów, badania techniczne wykonujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.
  www.skpjaslo.pl

  Data dodania: 03.05.2018

  ID strony: 14382

  Wyświetleń: 455

 • Blaty Warszawa

  Blaty Warszawa

  Warszawski Zakład Kamieniarski W. Gromek i Synowie to najwyższej jakości wyroby kamieniarskie wykonane z granitu oraz marmuru. Nasze propozycje obejrzeć można na: www. granitymarmury. pl. Dostarczamy klientom tylko i wyłącznie najlepsze kamienie, często w formie wyrobów dopasowanych stricte do wysokich wymagań klientów. Mamy w ofercie blaty granitowe do kuchni oraz łazienki, kominki, obudowy kominków, nagrobki, elewacje, posadzki, elementy kostki granitowej i betonowej, parapety, schody itd. Wyróżnia nas ciekawy design, wielość propozycji i atrakcyjne ceny.
  www.granitymarmury.pl

  Data dodania: 17.07.2018

  ID strony: 8677

  Wyświetleń: 1842

 • Rolety dzień noc Łódź

  Rolety dzień noc Łódź

  Firma działa na rynku już od 1998 roku specjalizując się w realizowaniu produkcji wysokiej jakości osłon okiennych. Oferta dotyczy między innymi takich wyrobów jak żaluzje poziome, pionowe, plisy, moskitiery zarówno rolowane oraz ramkowe, rolety materiałowe oraz rzymskie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
  antares-rolety.pl

  Data dodania: 18.10.2018

  ID strony: 9533

  Wyświetleń: 1659

Warsztaty psychologiczne

Warsztaty psychologiczne

Nasza klinika medyczna centrum ben oferuje państwu zaproszenie na warsztaty psychologiczne gdzie będziesz mógł w prawidłowy i dobry sposób spotkać się z osobami mającymi podobne do ciebie problemy psychologiczne. Pozwól sobie pomóc i przyjdź do nas. Zapraszamy

Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

warsztaty, medycyna, zdrowie, psycholog, choroby

Kategorie

Zareklamuj stronę centrumben.pl:

Warsztaty psychologiczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkoholizm leczenie

  Alkoholizm leczenie

  Uznany prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Oaza proponuje profesjonalną opiekę terapeutyczną w domenach typu leczenie odwykowe i odtrucia alkoholowe. Oaza zapewnia uwolnienie się z rozmaitych nałogów – alkohol, hazard, narkotyki, benzodiazepiny, seks i inne. Oferta terapeutyczna zawiera bezpieczny i dyskretny detox w kameralnym ośrodku pod troskliwą opieką medyczną czy psychologiczną. Pobyt terapeutyczny w ponadstandardowych warunkach. Oferujemy indywidualne podejście do każdego z uczestników terapii. Gwarantujemy skuteczne leczenie alkoholizmu oraz innych nałogów. Nasza propozycje to terapia stacjonarna oraz dochodząca. Współpracujemy z sanatorium uzdrowiskowym, zapewniając kompleksową odnowę psychiczną i fizyczną uczestnika terapii. Prywatny ośrodek odwykowy Oaza gwarantuje powrót do życia bez szkodliwych uzależnień.

  02.06.2017 godz.: 06:14 wyśw.: 1131 ID str.: 745 Więcej
 • Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdyni

  Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdyni

  Szukasz przychodni psychiatrycznej? Dobrze trafiłeś! Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w leczeniu chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Posiadamy także oddział dzienny psychiatryczny. Zajmujemy się leczeniem podtrzymującym osób, gdzie rozpoznano zaburzenia psychiczne. Program obejmuje: psychoedukację, psychoterapię, psychorysunek, ćwiczenia relaksacyjne, zajęcia integracyjne oraz terapię zajęciową. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełną ofertę oraz więcej wiadomości o naszym Centrum Zdrowia Psychicznego z Gdyni.

  02.08.2014 godz.: 06:42 wyśw.: 480 ID str.: 3666 Więcej
 • Gabinet psychoterapii

  Gabinet psychoterapii

  Gabinet Psychoterapii Ariadna zlokalizowany w Katowicach to miejsce gdzie każdy ma możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy ze strony specjalisty. Zajmuje się leczeniem zaburzeń zdrowia psychicznego. Prowadzę terapię depresji i zaburzeń lękowych. Razem ze mną poradzą sobie Państwo ze współuzależnieniem i syndromem DDA. Oferuję także wsparcie w zakresie coachingu tak osobistego jak i zawodowego.

  12.04.2015 godz.: 06:08 wyśw.: 351 ID str.: 5748 Więcej
 • Psyche Plus - Psychoterapia Warszawa

  Psyche Plus - Psychoterapia Warszawa

  Psyche Plus Warszawa jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Oferuje pomoc i konsultację psychologiczną oraz psychiatryczną, psychoterapię grupową i indywidualną, terapię małżeństw i par, terapię rodzin, diagnozy psychologiczne, warsztaty psychologiczne oraz grupy wsparcia. Posiada doświadczenie w leczeniu wielu rodzajów zaburzeń natury psychicznej, takich jak: depresja, nerwice, zaburzenia osobowości, stany psychotyczne czy zaburzenia stresowe pourazowe.

  06.07.2015 godz.: 20:39 wyśw.: 486 ID str.: 6422 Więcej
 • CTPsyche-Medical.pl - Psychoterapia Warszawa

  CTPsyche-Medical.pl - Psychoterapia Warszawa

  Profesjonalna pomoc psychologiczna - na to mogą liczyć osoby korzystające z pomocy centrum terapeutycznego o nazwie Psyche Medical.

  W skład oferty wchodzi usługa opisywana słowami terapia DDA w Warszawie. Polega ona na udzielaniu wsparcia psychologicznego dorosłym dzieciom alkoholików, którzy cierpią z powodu alkoholizmu rodziców.

  Kolejną ważną formą pomocy oferowaną przez tą placówkę jest terapia małżeńska na terenie Warszawy. Jest ona nie tylko kierowana do małżeństw, ale również do par narzeczeńskich, które borykają się z problemami w swoich związkach. Taka terapia dla par w Warszawie przynosi ulgę i powrót do normalnego życia.

  Atuty:

  Ciekawe porady na stronie internetowej
  Ciągłe doskonalenie umiejętności naszej kadry
  Specjaliści poddawani superwizji

  Zapraszamy do kontaktu:

  Centrum Terapii Psyche-Medical
  ul. Nowowiejska 5/50
  00-643 Warszawa
  tel. : +48 726 828 032
  e-mail: rejestracja@ctpsyche-medical.pl

  07.08.2015 godz.: 16:00 wyśw.: 391 ID str.: 6786 Więcej
 • PoradniaOdNowa.pl - psychoterapia Warszawa

  PoradniaOdNowa.pl - psychoterapia Warszawa

  Na stronie PoradniaOdNowa. pl znajdziemy usługi jaką przygotowała poradnia psychologiczna z Warszawy.

  Pomoc psychologiczna gdzie Warszawa jest miejscem docelowym, oferuje najwyższe standardy leczenia takich zaburzeń jak depresja czy nerwica. Specjaliści poradni również udzielają pomocy z zakresu leczenia uzależnień.

  Kolejnym problemem jaki można rozwiązać, dzięki szerokiej ofercie poradni jest terapia par w Warszawie, skierowana do małżeństw, które potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich problemów.

  Inne zalety:

  -Doświadczony zespół
  -Specjalistyczna wiedza
  -Etyczna działalność

  Skontaktuj się z nami:

  Poradnia Psychologiczna „OdNowa”
  ul. Krucza 17 lok 40
  00-525 Warszawa
  tel. 22 400 45 45
  kom. 666 731 231
  e-mail recepcja@poradniaodnowa.pl

  12.08.2015 godz.: 15:38 wyśw.: 432 ID str.: 6934 Więcej
 • Centrum Busola - Coach Warszawa

  Centrum Busola - Coach Warszawa

  Skorzytaj z usługi rozwoju osobistego w Centrum Busola. Poznaj siebie i zacznij żyć na nowo. Wystarczy, że ktoś Tobą odpowiednio pokieruje, a możesz odnieść ogromny sukces! W centrum prowadzone są także usługi rozwoju zawodowego, które pomagają w zmianie ścieżki kariery. Zespół specjalistów: doradców zawodowych, pyschologów, coachów zrobi wszystko, aby Ci realnie pomóc. Sprawdź to!

  21.01.2016 godz.: 12:01 wyśw.: 296 ID str.: 8487 Więcej
 • Małżeńska

  Małżeńska

  Od kilku lat działamy na rynku jako nowoczesny i w pełni profesjonalny GABINET PSYCHOTERAPII MARIA AUGUSTYN. Zapewniamy naszym klientom absolutnie wszystko co najlepsze, bowiem zależy nam na ich pełnym zadowoleniu. Świadczymy usługi w zakresie terapii dla młodzieży, osób indywidualnych, czy małżeństw.

  30.07.2016 godz.: 08:08 wyśw.: 295 ID str.: 10095 Więcej
 • Gabinet psychoterapii CoTam? - psychoterapiacotam.pl

  Gabinet psychoterapii CoTam? - psychoterapiacotam.pl

  Poradnia Co tam? Psychoterapia bliska Tobie zatrudnia zespół doświadczonych specjalistów. Wśród nich są psycholodzy, psychoterapeuci oraz psychiatrzy. Tu w domowej atmosferze potrzebujący mogą korzystać z takich usług jak: leczenie zaburzeń, depresji i nerwicy, terapia uzależnień i współuzależnienia, porady dietetyczne, superwizje, konsultacje psychologiczne czy treningi umiejętności społecznych.

  23.10.2017 godz.: 15:38 wyśw.: 74 ID str.: 13136 Więcej
 • Dobry psycholog Poznań - leczenieosobowosci.pl

  Dobry psycholog Poznań - leczenieosobowosci.pl

  Dobry psycholog Poznań – Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic to miejsce, w którym specjaliści oferują pomoc osobom z zaburzeniami osobowości i cierpiącym z powodu nerwicy. Środek oferuje – terapię indywidualną, konsultacje dla par i małżeństw, psychoterapię dzieci i młodzieży, a także konsultacje seksuologiczne. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

  17.04.2018 godz.: 08:08 wyśw.: 58 ID str.: 14318 Więcej