zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2614

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4613

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 5790

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3682

Psychoterapia w Gdyni

Psychoterapia w Gdyni Wyróżnij wpis w katalogu

Psycholog psychoterapeuta Monika Stasiak-Wójt. Terapia indywidualna, par i rodzin prowadzona metodą poznawczo-behawioralną. Psychoterapia to wspólna podróż klienta i terapeuty której celem jest zmiana. Terapia pomaga w następujących problemach: zespół lęku napadowego, fobie, zaburzenia odżywiania się (zwłaszcza bulimia), depresja, nerwica natręctw, kryzysy par, kryzys z powodu straty, zaburzenia psychosomatyczne (na przykład hipochondria), kontrola złości, zespół stresu pourazowego i inne.Powiązane tematy

zaburzenia lękowe, lęki, psycholog, terapia rodzin, gabinet psychologiczny, nerwica lękowa, depresja, terapia poznawczo-behawioralna, terapia indywidualna, Gdynia, terapeuta, psychoterapia, psychoterapeuta, terapia par

Kategorie

Zareklamuj stronę psychologgdynia.pl:

Psychoterapia w Gdyni

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Promyk - Psycholog dziecięcy

  Gabinet Promyk - Psycholog dziecięcy

  Gabinet Promyk jest miejscem kompleksowej diagnozy i terapii dzieci z całej Polski. Działamy od 1993 roku. Nasza kadra ma duże doświadczenie w prowadzeniu diagnozy i terapii psychologicznej, integracji sensorycznej, rehabilitacji dziecięcej, czy logopedii. Tworzymy zgrany i kompetentny zespół służący Państwu swoją wiedzą. Podążając za potrzebami naszych małych pacjentów i ich rodziców, staramy się nieustannie rozwijać i oferować nowe formy pomocy naszym podopiecznym. Serdecznie zapraszamy do szerszego poznania naszej oferty.

  08.06.2015 godz.: 23:42 wyśw.: 3244 ID str.: 6168 Więcej
 • Barbara Lubikowska

  Barbara Lubikowska

  Potrzebujesz porady psychologicznej? Odwiedź koniecznie gabinet Barbara Lubikowska, która proponuje usługi w zakresie psychologii, psychoterapii i terapii małżeńskiej. Wykonujemy badania psychologiczne na potrzeby sądu, zespołów orzekających. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji. Dodatkowo zajmujemy się wystawianiem opinii psychologicznych w języku niemieckim i angielskim. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług, które znajdują się w naszej ofercie.

  25.01.2018 godz.: 06:27 wyśw.: 398 ID str.: 13780 Więcej
 • Www.rehabilitacjadladzieci.com.pl

  Www.rehabilitacjadladzieci.com.pl

  Terapia małżeńska, psychoterapia indywidualna, leczenie uzależnień czy WWR (Wczesne Wspomaganie Rozwoju dziecka) to oferta Niepublicznej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Garwolinie. Udzielamy wszechstronnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zapewniając diagnozę, konsultacje, terapię a także realizując działalność profilaktyczną i informacyjną. Nasza oferta zaistniała z myślą o zagwarantowaniu dzieciom i młodzieży najlepszych warunków rozwoju we współpracy z rodzicami i nauczycielami. Zapraszamy do współpracy.

  11.03.2021 godz.: 07:33 wyśw.: 205 ID str.: 21010 Więcej