zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3133

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3324

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4083

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2106

Ośrodek Psychoterapii NZOZ Terapia-24

Ośrodek Psychoterapii NZOZ Terapia-24 Wyróżnij wpis w katalogu

Strona stworzona dla prezentacji oferty NZOZ "Terapia-24", Ośrodka Psychoterapii Uzależnień, który oferuje skuteczną, profesjonalną terapię m. in. uzależnienia od dopalaczy, narkotyków, alkoholu, seksu, hazardu i. in. Leczenie prowadzone jest w kameralnych, gwarantujących dyskrecję grupach. Ośrodek dysponuje 11 miejscami. Uczestnicy terapii mieszkają w jednoosobowych pokojach z łazienkami co zapewnia zachowanie intymności i sprzyja tworzeniu atmosfery bezpieczeństwa. Ośrodek mieści się w Kościerzynie, niewielkim kaszubskim miasteczku, 60 km od Gdyni i tyle samo od Gdańska. Leczeniu sprzyja spokój i warunki pobytu, zbliżone do domowych. W ramach zajęć relaksacyjnych można korzystać z sauny, basenu i mini siłowni, którymi dysponuje Ośrodek.
Domowa kuchnia sprzyja indywidualnemu traktowaniu potrzeb pensjonariuszy.Powiązane tematy

odtruwanie, terapie alkoholizmu, ośrodek dla narkomanów, alkoholizm, terapia alkoholizmu, terapia alkoholizmu, detoksykacja, leczenie alkoholizmu, ośrodek dla alkoholików

Kategorie

Zareklamuj stronę terapia-24.pl:

Ośrodek Psychoterapii NZOZ Terapia-24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog-MagdalenaStaszewska.pl

  Psycholog-MagdalenaStaszewska.pl

  Gabinet Magdaleny Staszewskiej, uznanego psychologa i psychoterapeuty, oferuje leczenie zaburzeń odżywiania - Warszawa zwraca się często do psycholog Staszewskiej także po pomoc w zaburzeniach na tle emocjonalnych, uzależnieniu od alkoholu czy też przy współuzależnieniu w przypadku rodzin alkoholików.

  Równie ważne dla pacjentów jest leczenie depresji - Warszawa może korzystać w gabinecie z profesjonalnych konsultacji, po których dobierana jest najbardziej efektywna forma terapii oraz ustala jest częstotliwość spotkań z pacjentem w ramach terapii indywidualnej. leczenie nerwicy w Warszawie połączone jest z pracą własną pacjenta.

  Dodatkowe informacje:

  Prowadzenie szkoleń
  Przestrzeganie zasad etycznych
  Doświadczenie

  Skontaktuj się:

  Gabinet Psychoterapii
  Psycholog Magdalena Staszewska
  ul. Suzina 3 m 104, Warszawa
  tel. 603-445-335

  11.08.2015 godz.: 11:28 wyśw.: 690 ID str.: 6871 Więcej
 • Psychoterapia - psychoterapia-skuteczna.pl

  Psychoterapia - psychoterapia-skuteczna.pl

  Psychoterapia Skuteczna to znakomity i ceniony przez pacjentów gabinet doświadczonego psychoterapeuty. Pomaga on różnym ludziom z zaburzeniami, ale i codziennymi problemami. W ofercie gabinetu są między innymi zajęcia indywidualne i grupowe. To również terapie małżeńskie i rodzinne, które pomagają rodzinom przetrwać trudny okres i powrócić do normalności. Gabinet jest prowadzony w Łodzi, a mieści się przy ulicy Piotrkowskiej 29. To skuteczna terapia dla wszystkich, którzy miewają problemy dnia codziennego i chcą ponownie cieszyć się pełnią życia.

  08.08.2019 godz.: 07:49 wyśw.: 283 ID str.: 16747 Więcej
 • Fundacjameritum.com

  Fundacjameritum.com

  Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu łączy Fundację Meritum
  i Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Meritum. W swojej działalności skupiamy się na wspomaganiu rozwoju dziecka. Oferujemy wszechstronną diagnozę, terapię oraz rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantujemy także wsparcie psychologów, fizjoterapeutów, logopedów i neurologopedów. Organizujemy dodatkowo szkolenia dla nauczycieli w celu zdobycia wiedzy z zakresu rozwiązywania problemów wychowawczych. Zapraszamy do współpracy!

  14.08.2020 godz.: 13:06 wyśw.: 266 ID str.: 19536 Więcej