zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2011

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 3983

 • Nieruchomości na Cyprze

  Nieruchomości na Cyprze

  Powody dlaczego warto kupić nieruchomośc na Cyprze. Wjazd bezwizowy dla obywateli Polski i innych krajów europejskich, Ceny nieruchomości na Cyprze Północnym są wielokrotnie niższe niż w Europie i odpowiednio na Cyprze Południowym, Łatwość otwarcia rachunku bankowego i uzyskania zezwolenia na pobyt dla całej rodziny, Brak pytań ze strony służb skarbowych dotyczących pochodzenia środków na zakup nieruchomości, Wysokie dochody z wynajmu mieszkań za wynajem długo- lub krótkookresowy, Gwarantowane bezpieczeństwo dla całej rodziny, brak przestępczości w kraju, Edukacja międzynarodowa w brytyjskich i amerykańskich szkołach wyższych i uniwersytetach od 8000 zł rocznie, Ponad 300 słonecznych dni w roku i 9 miesięcy sezonu pływackiego z temperaturami wody morskiej do +29°C.
  https://domnacyprze.com

  Data dodania: 01.04.2022

  ID strony: 22987

  Wyświetleń: 138

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 2996

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3036

Fachowa psychoterapia w Warszawie

Fachowa psychoterapia w Warszawie Wyróżnij wpis w katalogu

W naszym ośrodku Anima prowadzimy indywidualną psychoterapię oraz psychoanalizę. Psychoterapia w mieście Warszawa to metoda na nerwice i zaburzenia odżywiania. Prezentowany psychoterapeuta przyjmuje pacjentów na terenie miasta Warszawa. W ośrodku Anima prowadzona jest psychoterapia psychoanalityczna dzieci i dorosłych. Wstępne konsultacje z pacjentem pomogą w zdiagnozowaniu oraz ustaleniu formy pomocy. Posiadamy certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Powiązane tematy

sesje psychoterapeutyczne, psychoterapia, psychoterapeuta warszawa, ośrodek psychoterapii, psychoterapia psychoanalityczna dzieci, ośrodek psychoterapii psychoanalitycznej anima

Kategorie

Zareklamuj stronę www.psychoterapia-anima.pl:

Fachowa psychoterapia w Warszawie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa Mokotów

  Psycholog Warszawa Mokotów

  Gabinet Psychoterapii Strefa Pomocy, mieszczący się w Warszawie na Mokotowie, prowadzony przez grupę doświadczonych psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów i psychoonkologów, zaprasza do skorzystania z szerokiego zakresu pomocy psychologicznej. Wykwalifikowani specjaliści pomagają pacjentom, którzy zmagają się z różnorodnymi problemami o podłożu psychicznym, zmagają się z depresją, stanami lękowymi, nerwicami, zaburzeniami psychicznymi, itp. W gabinecie psychoterapeutycznym, pacjenci, którzy znajdują się w kryzysowej sytuacji, przeżywają trudny moment w życiu, otrzymają fachową opiekę psychologiczną, dzięki której możliwa stanie się otwarta walka z dręczącymi, uciążliwymi i wyniszczającymi umysł myślami. Zakres pomocy, którą można otrzymać w Gabinecie Psychoterapii obejmuje: pomoc psychologiczną, psychoterapię indywidualną, konsultację psychologiczną, terapię dla par, pomoc psychoonkologiczną, terapię grupową. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami. Wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej gabinetu.

  20.04.2019 godz.: 10:03 wyśw.: 973 ID str.: 3448 Więcej
 • Centrum.Swiatlodlazycia.org.pl - ustalanie diety Warszawa

  Centrum.Swiatlodlazycia.org.pl - ustalanie diety Warszawa

  Nieporozumienia, narastające problemy, frustrująca codzienność - wiele małżeństw boryka się z takimi problemami, jednak nie wszyscy partnerzy potrafią sobie z nimi radzić.

  Dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy doświadczonego psychologa, Centrum Pomocy Psychologicznej i Wsparcia Terapeutycznego organizuje terapie małżeńskie, dzięki którym partnerzy odzyskają poczucie bezpieczeństwa i harmonii. Dzięki wsparciu centrum, wiele rodzin odzyskuje dawną kondycję. Dyskrecja oraz zrozumienie wykwalifikowanego personelu sprawiają, że zajęcia terapeutyczne są przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

  Dzięki pomocy naszych specjalistów np. psychologa czy psychodietetyka takie problemy jak zaburzenia odżywiania u dzieci, otyłość u dziecka czy konflikty rodzinne będą rozwiązane.

  Dodatkowe informacje:

  Prowadzenie warsztatów
  Organizowanie turnusów terapeutycznych
  Forum dla osób potrzebujących wsparcia

  Dane kontaktowe:

  Centrum Pomocy Psychologicznej i Wsparcia Terapeutycznego "Światełko
  14, Obrońców 45, Warszawa
  tel: +48 22 875 41 00
  e-mail: centrum@swiatlodlazycia.org.pl

  11.08.2015 godz.: 14:00 wyśw.: 712 ID str.: 6902 Więcej
 • Jolantagolik.pl

  Jolantagolik.pl

  Masz problemy osobiste, nie radzisz sobie z emocjami lub trudnościami życiowymi? Skorzystaj z konsultacji, jakie oferuje Pracownia Psychologiczna Jolanta Golik w Mikołowie. Posiadam 24-letnie praktyka w zawodzie psychologa, terapeuty, trenera biznesu i rozwoju osobistego. Dzięki terapii możliwe jest uporządkowanie tego, co zadziało się w przeszłości, emocji, obecnych myśli i uwolnienie się od ciężaru tego, co było. Zachęcam do zaznajomienia się z całą ofertą i do kontaktu.

  24.01.2021 godz.: 18:46 wyśw.: 144 ID str.: 20697 Więcej