zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 411

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 412

 • DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  Sprzęt laboratoryjny to nieodzowne narzędzie pracy każdego laboranta. Bez niego nie odbywała by się codzienna produkcja w wielu fabrykach, a kontrola procesów produkcji to zadanie m. in laboratorium. Dlatego Danlab od przeszło 10 lat dostarcza niezawodny sprzęt laboratoryjny, gwarantujący bezusterkową i precyzyjna pracę w laboratorium. Danlab to szeroka i kompleksowa oferta sprzętu chemicznego takiego jak: cieplarki, chłodziarki farmaceutyczne, chłodziarki laboratoryjne, a także tak bardzo popularne w ostatnim czasie zmywarki laboratoryjne wkraczające do nowoczesnych laboratoriów. Sprzęt laboratoryjny zakupiony w Danlab to sprzęt sprawdzony w wielu laboratoriach.
  danlab.pl

  Data dodania: 25.09.2017

  ID strony: 12966

  Wyświetleń: 217

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszej działalności zajmujemy się rozliczeniami, doradztwem, prowadzeniem pełnej księgowości i rachunkowości. W ofercie kadry i płace, księgi handlowe, ryczałt, rozliczenia z US i szereg innych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Biuro rachunkowe Ekspert gwarantuje życzliwą i bezproblemową współpracę na długie lata.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 17.06.2016

  ID strony: 9758

  Wyświetleń: 300

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 426

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Rozwiązania typu: elektroniczny obieg dokumentów w firmie (w tym także efaktura, zarządzanie umowami, plany urlopowe) pozwalają na łatwiejszą komunikację w firmie i podniesienie wydajności pracy. Tego typu rozwiązania możliwe są dzięki wdrożeniu oprogramowania firma 2. 0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie zostały zamieszczone informacje o poszczególnych modułach dostępnych w ramach Enterprise 2. 0, wśród których widnieją: CRM, Intranet 2. 0, rezerwacja zasobów i wiele innych rozwiązań wspierających funkcjonowanie firm.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

zarządzanie dokumentami, obieg dokumentów, elektroniczne faktury, CRM, system do ewidencji urlopów, efaktura, elektroniczny obieg dokumentów, ewidencja faktur, obieg informacji, obieg faktur w firmie, rejestr umów, obieg faktur kosztowych, intranet, firma 2. 0, e-faktura, elektroniczny obieg faktur, zarządzanie wiedzą, obieg faktur

Kategorie

Zareklamuj stronę www.firma20.pl:

Elektroniczny obieg dokumentów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Backup firmowych danych - StorageCraft

  Backup firmowych danych - StorageCraft

  W sytuacji, gdy chcesz zakupić backup system na własne potrzeby skorzystaj z innowacyjnego narzędzia firmy StorageCraft. Wszystkie dane firmy i aplikacje powinny być bez przerwy strzeżone przed utratą lub awarią dla sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Odtwarzanie plików stacji roboczych lub maszyn w chmurze przy wykorzystaniu gamy produktów ShadowProtect jest możliwe w przeciągu kwadransa. Zapraszamy do poznania pełnej oferty produktowej dostosowanej do potrzeb właściwie każdej firmy.

  23.07.2014 godz.: 09:52 wyśw.: 470 ID str.: 3557 Więcej
 • Szkolenia i serwis IT - Tradiss

  Szkolenia i serwis IT - Tradiss

  Tradiss jest firmą, która oferuje bogaty wybór programów dla firm, takich jak Symfonia oraz ERP. Pomaga w doborze oprogramowania, jego wdrożeniu oraz proponuje kompleksową opiekę posprzedażową, w tym wyszukiwanie aktualizacji oraz zakup odpowiedniego sprzętu komputerowego. Konsultacje ze specjalistami firmy mogą być prowadzone zdalnie, za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Oferowane są też oprogramowania dla urządzeń fiskalnych.

  16.09.2014 godz.: 14:00 wyśw.: 258 ID str.: 4235 Więcej
 • BizMaster - www.bizmaster.pl

  BizMaster - www.bizmaster.pl

  Oprogramowanie Bizmaster to propozycja skierowana do osób kierujących firmami usługowymi i handlowymi, które pragną ułatwić sobie wykonywanie zadań związanych z księgowością. Program do rachunkowości pozwala na skrócenie czasu pracy, poprzez możliwość wykorzystania wielu rozbudowanych modułów. Producent oprogramowania księgowego Bizmaster do firma Pabloware, która stworzyła już wiele bardzo dobrych programów dla małych przedsiębiorstw. Użytkownicy oprogramowania mogą korzystać bezpłatnie z pomocy technicznej.

  23.10.2014 godz.: 18:23 wyśw.: 330 ID str.: 4467 Więcej
 • Najwyższe technologie dostarcza Alstor.pl

  Najwyższe technologie dostarcza Alstor.pl

  Alstor to doświadczona warszawska firma, która działa w branży nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Ponad 25 lat doświadczenia na rynku to czynnik, który sprawia, że można bez obaw korzystać z ich oferty. Swoim klientom firma oferuje między innymi nowoczesne rozwiązania technologiczne związane z obsługą informatyczną firmy.

  W ofercie znajdują się systemy zarządzania informatycznego oraz systemy kontroli dokumentów, dzięki którym łatwiej można pokierować firmą. Alstor przygotowuje dla klientów odpowiednie projekty instalacji podpowiadając jaka forma w przypadku danego przedsiębiorstwa będzie skuteczna.

  24.11.2014 godz.: 12:21 wyśw.: 440 ID str.: 4645 Więcej
 • Chmura obliczeniowa dla firm

  Chmura obliczeniowa dla firm

  extendo. pl jest partnerem Microsoft i oferuje m. in. licencje Office 365 oraz Microsoft Azure oraz profesjonalne wdrożenia usług chmury obliczeniowej dla biznesu. Doradzamy również przy wyborze odpowiednich usług cloud dla Twojej firmy.
  W extendo. pl postawiliśmy sobie za cel bycie liderem cloud computingu. Naszą przewagę nad konkurencją stanowi specjalizacja tylko i wyłącznie w usługach chmurowych firmy Microsoft. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu IT. Integro posiadamy niezbędną wiedzę, oraz umiejętności, aby pomóc Twojej firmie we wdrożeniu najlepszego rozwiązania. Produkty, które oferujemy dadzą Twoim pracownikom swobodę działania na każdym szczeblu operacyjnym, aby lepiej wykorzystać ich potencjał. W naszej firmie bardzo ważne jest bezpieczeństwo, dlatego oferujemy Ci produkty firmy Microsoft – jednego z największych przedsiębiorstw z branży.

  29.06.2015 godz.: 12:28 wyśw.: 367 ID str.: 6350 Więcej
 • Soft Team SAP Business One, system zintegrowany ERP - śląsk

  Soft Team SAP Business One, system zintegrowany ERP - śląsk

  Firma Soft Team zajmuje się implementacją zintegrowanego systemu klasy ERP, w szczególności systemu ERP z prawdziwego zdarzenia jakim jest SAP Business. One to oprogramowanie, które na pewno stanie się jedną z najlepszych inwestycji jaką możesz zrealizować w Twojej firmie. System zintegrowany SAP Business One zapewnia koniunkcję wszystkich kluczowych procesów biznesowych w firmie. W odróżnieniu od innych dostępnych rozwiązań ERP dostępnych na rynku, oprogramowanie SAP Business One jest pojedynczą aplikacją, dlatego rozwiązanie to eliminuje konieczność przeprowadzania oddzielnych instalacji i skomplikowanej integracji wielu modułów. Zamiast kupować i wdrażać małe pakiety programów do fakturowania, magazynów lub księgowości, potem wraz ze wzrostem wymagań funkcjonalnych i rozwojem firmy, przechodzić przez problemy związane ze zmianą oprogramowania, od razu wybierz pakiet startowy SAP® Business One. Wybierając pakiet startowy SAP® Business One będziesz mieć natychmiastowy wgląd i kontrolę, również od samego początku zaczniesz budowanie stabilnego systemu do obsługi zmieniających się potrzeb biznesowych. Firma soft-team realizuje implementację systemów ERP na terenie śląska jak i całej Polski.

  08.07.2015 godz.: 14:43 wyśw.: 302 ID str.: 6454 Więcej
 • FV - fakturymanager.pl

  FV - fakturymanager.pl

  Jeżeli chodzi o oprogramowanie biznesowe, nasza firma BPC-ONLINE nie ma sobie równych. Proponowany przez nas nowoczesny i efektywny system FakturyManager to droga do usprawnienia zarządzania każdym przedsiębiorstwem. Jest to prosty sposób na digitalizację dokumentów. Dzięki temu krótszy będzie czas ich przetwarzania, a dostęp do nich efektywniejszy i szerszy. Oznacza to większą kontrolę nad przepływem informacji w firmie.

  25.09.2015 godz.: 08:07 wyśw.: 250 ID str.: 7417 Więcej
 • Pitng.pl

  Pitng.pl

  Pity przyprawiają Cię o ból głowy? Spróbuj wspomóc się gotowym programem! Znajdziesz go na www. pitng. pl! Unikniesz stresu i nerwów. Nie unikniesz corocznego rozliczenia podatkowego, ale możesz to sobie ułtawić. Nie musisz mieć odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Ten program pozwoli Ci na bezbłędne wypełnienie zaznania.

  31.12.2015 godz.: 12:26 wyśw.: 212 ID str.: 8326 Więcej
 • System hotelowy - Ilumio

  System hotelowy - Ilumio

  Oferujemy Państwu rozmaite produkty, które znajdują swoje zastosowanie w hotelach. Możemy sprawić, że obsługa gości będzie działać w sposób interaktywny, co ułatwi pracę recepcjonistom i na pewno spodoba się klientom hotelu. Dla biur obsługi klienta przygotowaliśmy specjalne ekrany, dzięki którym można w sposób atrakcyjny przekazywać ludziom różne informacje. Nasze produkty sprawdziły się już w wielu firmach, o czym opowiadamy na swojej stronie.

  05.05.2016 godz.: 06:27 wyśw.: 177 ID str.: 9339 Więcej
 • Fog City Software

  Fog City Software

  Chcesz, aby Twoja aplikacja mobilna podbiła serca użytkowników? Skieruje swe propozycje do firmy Fogcity, która od początku do końca stworzy profesjonalną, kolorystyczna i ciekawa aplikację, która pozwoli wyróżniać się z tłumu tysięcy innych aplikacji. Poprzez współpracę z najlepszymi grafikami, nasza praca to gwarancja wyglądu światowego formatu. Ponadto naszą oferta nieustannie jest powiększana, a to wszystko za sprawą zaufania, jakim darzą nas klienci.

  24.09.2017 godz.: 05:55 wyśw.: 33 ID str.: 12957 Więcej