zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 308

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 306

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszej działalności zajmujemy się rozliczeniami, doradztwem, prowadzeniem pełnej księgowości i rachunkowości. W ofercie kadry i płace, księgi handlowe, ryczałt, rozliczenia z US i szereg innych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Biuro rachunkowe Ekspert gwarantuje życzliwą i bezproblemową współpracę na długie lata.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 17.06.2016

  ID strony: 9758

  Wyświetleń: 177

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 147

 • DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  Sprzęt laboratoryjny to nieodzowne narzędzie pracy każdego laboranta. Bez niego nie odbywała by się codzienna produkcja w wielu fabrykach, a kontrola procesów produkcji to zadanie m. in laboratorium. Dlatego Danlab od przeszło 10 lat dostarcza niezawodny sprzęt laboratoryjny, gwarantujący bezusterkową i precyzyjna pracę w laboratorium. Danlab to szeroka i kompleksowa oferta sprzętu chemicznego takiego jak: cieplarki, chłodziarki farmaceutyczne, chłodziarki laboratoryjne, a także tak bardzo popularne w ostatnim czasie zmywarki laboratoryjne wkraczające do nowoczesnych laboratoriów. Sprzęt laboratoryjny zakupiony w Danlab to sprzęt sprawdzony w wielu laboratoriach.
  danlab.pl

  Data dodania: 25.09.2017

  ID strony: 12966

  Wyświetleń: 98

 • Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, jednak swoją działalność usług prawnych prowadzimy na terenach województwa śląskiego (Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Katowice, Tychy). Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. W przypadku klienta indywidualnego specjalizujemy się w rozwodach; w tym prowadzimy rozwodowe sprawy o podział majątku. Pozostałe usługi to: doradztwo prawne dla pracowników, dla rodziny, w sprawach małżeńskich, w sprawach o alimenty, w sprawach dotyczących nieruchomości, w sprawach spadkowych, w sprawach spadku, odstąpienia od umowy, doradztwo i prowadzenie spraw o odszkodowania m. in. za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, czy też inne zdarzenia losowe. Wykonujemy też opiniowanie umów, pomagamy w podziale majątku, świadczymy pomoc prawną dla cudzoziemców, świadczymy porady prawne. Obsługa prawna firm to natomiast akie usługi prawne jak: zakładanie i rejestracja firm, spółek, nieruchomości, obsługa dla podmiotów korporacyjnych, oddłużanie i postępowanie układowe, upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy.
  W zakresie obsługi podmiotów korporacyjnych nasi prawnicy mogą zaoferować tworzenie nowych podmiotów: spółki kapitałowe: z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne oraz spółki osobowe: jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo – akcyjna, spółki cywilne, fundacje, stowarzyszenia, przedstawicielstwa, oddziały. W przypadku zaś istniejących już podmiotów oferujemy bieżącą obsługę w zakresie m. in: odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółek, odpowiedzialność przystępującego wspólnika za zobowiązania spółki, odpowiedzialność odszkodowawcza wspólników, odpowiedzialności członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, pozbawienie prawa do reprezentacji, ustalenia dot. sposobu wykonywania prawa do reprezentacji a ochrona osób trzecich, postępowanie w razie sporu pomiędzy wspólnikami, prowadzenie spraw spółki, podejmowanie uchwał, dokonywanie rozliczeń finansowych pomiędzy wspólnikami.
  kancelaria-prawna-gliwice.pl

  Data dodania: 27.09.2017

  ID strony: 12980

  Wyświetleń: 454

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Rozwiązania typu: elektroniczny obieg dokumentów w firmie (w tym także efaktura, zarządzanie umowami, plany urlopowe) pozwalają na łatwiejszą komunikację w firmie i podniesienie wydajności pracy. Tego typu rozwiązania możliwe są dzięki wdrożeniu oprogramowania firma 2. 0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie zostały zamieszczone informacje o poszczególnych modułach dostępnych w ramach Enterprise 2. 0, wśród których widnieją: CRM, Intranet 2. 0, rezerwacja zasobów i wiele innych rozwiązań wspierających funkcjonowanie firm.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

elektroniczne faktury, obieg faktur w firmie, system do ewidencji urlopów, e-faktura, zarządzanie wiedzą, CRM, zarządzanie dokumentami, elektroniczny obieg dokumentów, obieg dokumentów, intranet, ewidencja faktur, obieg faktur, firma 2. 0, obieg informacji, efaktura, rejestr umów, obieg faktur kosztowych, elektroniczny obieg faktur

Kategorie

Zareklamuj stronę www.firma20.pl:

Elektroniczny obieg dokumentów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sulich K. Biuro usług informatycznych - programy medyczne

  Sulich K. Biuro usług informatycznych - programy medyczne

  Zachęcamy do skorzystania z oferty fachowej firmy Biuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich z Bolesławca. Oferujemy Państwu następujące usługi: inwentaryzacja infrastruktury zakończonej raportem bądź wdrożenie systemu IT oraz szkolenia. Realizujemy również inne usługi polegające na konsultacjach, tworzeniu oraz wdrażaniu dokumentacji oraz rozwiązań związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną danych osobowych. Najlepsze co możemy zaproponować naszym klientom to wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowana załoga fachowców. Osoby zainteresowane w celu otrzymania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  10.10.2013 godz.: 18:56 wyśw.: 923 ID str.: 1187 Więcej
 • Backup firmowych danych - StorageCraft

  Backup firmowych danych - StorageCraft

  W sytuacji, gdy chcesz zakupić backup system na własne potrzeby skorzystaj z innowacyjnego narzędzia firmy StorageCraft. Wszystkie dane firmy i aplikacje powinny być bez przerwy strzeżone przed utratą lub awarią dla sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Odtwarzanie plików stacji roboczych lub maszyn w chmurze przy wykorzystaniu gamy produktów ShadowProtect jest możliwe w przeciągu kwadransa. Zapraszamy do poznania pełnej oferty produktowej dostosowanej do potrzeb właściwie każdej firmy.

  23.07.2014 godz.: 09:52 wyśw.: 439 ID str.: 3557 Więcej
 • Dla biur rachunkowych

  Dla biur rachunkowych

  Humansoft Warszawa - zarządzanie produkcją, program do księgowości. Firma jako doświadczony producent oferuje wysokiej klasy oprogramowanie dla firm - programy dla biur rachunkowych, systemy erp, program do rozliczania produkcji, program magazynowy, programy dla biur rachunkowych. QlikView to bardzo dobre narzędzie business intelligence. Niezawodne systemy ERP, CRM, MES - kliknij link do strony i sprawdź nas. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty - program do księgowości, zarządzanie produkcją Warszawa.

  18.12.2014 godz.: 23:48 wyśw.: 368 ID str.: 4875 Więcej
 • Słownik językowy

  Słownik językowy

  Chcielibyśmy zaznaczyć, że Slownik24 to projekt, którego głównym celem jest edukowanie Polaków. Uważamy, iż znajomość języków obcych to podstawa, więc jeżeli ktoś nie zna znaczenia jakiegoś słowa, a jest ono z jakichś powodów dla niego ważne, to oczywiście ma okazję dowiedzieć się z naszego serwisu co dokładnie oznacza. Staramy się na bieżąco dodawać nowe słówka, dzięki czemu będziemy niedługo największym tego typu projektem w Sieci.

  09.01.2015 godz.: 12:55 wyśw.: 278 ID str.: 5020 Więcej
 • Program do zarządzania projektami dla biur tłumaczeń

  Program do zarządzania projektami dla biur tłumaczeń

  Program Mantreo to narzędzie przydatne wszystkim project managerom w biurach tłumaczeń oraz firmach tłumaczeniowych, które pozwala na przechowywanie baz klientów (CRM), tłumaczy oraz efektywne zarządzanie projektami. W programie wygenerujesz elegancką wycenę dla klienta, skontaktujesz się z nim, jak również z podwykonawcami, zaplanujesz wykonanie wszystkich zadań w projekcie tak, żeby nie następowały kolizje, a także przekażesz efekt prac do klienta - skupiając całą komunikację związaną z projektem w jednym miejscu.

  23.01.2015 godz.: 11:06 wyśw.: 336 ID str.: 5132 Więcej
 • Oprogramowanie dla firm CRM

  Oprogramowanie dla firm CRM

  Program dla firm Vendo to wygodne i funkcjonalne oprogramowanie opracowane w celu usprawnienia funkcjonowania twojej firmy. Automatyzuje i ułatwia wykonywanie codziennych zadań jak i zarządzanie i nadzór nad procesami w firmie. Oprogramowanie automatyzuje sprzedaż: oferty, zamówienia, fakturowanie, wysyłka towarów. Wspiera również zaopatrzenie i gospodarkę magazynową. Dopomaga zapanować nad budżetem, płatnościami, księgowością oraz finansami. Vendo ERP wraz z funkcjonalnością Vendo Produkcja MRP oraz Vendo CRM stanowi zwarte rozwiązanie zawierające solidny system księgowo magazynowy, system menadżerski wspierający zarządzanie pracą w firmie. Program Vendo zawiera bogaty zestaw dodatków dostosowujących oprogramowanie pod unikalne wymagania firmy. Oprogramowanie wspiera także w zakresie zarządzania projektami i procesami sprzedaży, kontaktami, obiegiem zadań i dokumentów oraz rozliczanie i planowanie produkcji. Głównym zadaniem programu Vendo ERP jest zwiększanie wydajności działania przedsiębiorstwa, rozumianej jako przyrost stosunku efektów do nakładów. System pracuje w każdym sektorze przedsiębiorstwa. Dzięki pełnej integracji wszystkich podsystemów informacja jest wprowadzona tylko raz aby następnie zostać przetworzona. Pracownicy posiadają szybki dostęp do wszystkich potrzebnych informacji z różnych działów przedsiębiorstwa. Daje to oszczędność czasu pracy związanego z wyszukiwaniem lub kolejnym dodaniem informacji, a szefostwu ułatwia podejmowanie dobrych działań.

  07.02.2015 godz.: 20:02 wyśw.: 298 ID str.: 5273 Więcej
 • Faktury VAT - program darmowy

  Faktury VAT - program darmowy

  Faktury vat program darmowy to pomoc w prowadzeniu każdej firmy. W programie do wystawiania faktury vat afaktury. pl można wystawić każdy dokument za darmo. Prosty interface, miła grafika, proste poruszanie się to cechy wizualne, które powodują, ze program darmowy do wystawiania faktur jest prosty i czytelny. Każda firma wybierze sobie opcję, która ułatwi proces fakturowania. Faktury vat program darmowy z możliwością opcji rozszerzonych jest dopasowany do współczesnych wymagań klientów oraz prawa skarbowego. Niezwykle elastyczne ustawienia sprawiają, że nawet zmiany w ustawach nie są kłopotliwe. Zapraszamy. Wypróbuj za darmo, faktury vat program darmowy w zasięgu Twojej ręki.

  13.04.2015 godz.: 11:31 wyśw.: 198 ID str.: 5757 Więcej
 • Programy lojalnościowe - Mbooking

  Programy lojalnościowe - Mbooking

  Mbooking to serwis udostępniający nie tylko możliwość rezerwacji online ale również innowacyjne funkcjonalności ułatwiające pracę firmom usługowym oraz ich konsumentom. System posiada możliwość generowania zaawansowanych kalendarzy dostępności usług z opcja rezerwacji online. W ofercie systemu są również takie funkcjonalności jak: generator programów lojalnościowych, wizualizacje panoramiczne punktów usługowych, karty podarunkowe i wiele innych. Zarówno firmy jak i ich konsumenci mają do dyspozycji aplikacje mobilną. Więcej o systemie na mbooking. pl

  13.07.2015 godz.: 22:23 wyśw.: 325 ID str.: 6499 Więcej
 • FV - fakturymanager.pl

  FV - fakturymanager.pl

  Jeżeli chodzi o oprogramowanie biznesowe, nasza firma BPC-ONLINE nie ma sobie równych. Proponowany przez nas nowoczesny i efektywny system FakturyManager to droga do usprawnienia zarządzania każdym przedsiębiorstwem. Jest to prosty sposób na digitalizację dokumentów. Dzięki temu krótszy będzie czas ich przetwarzania, a dostęp do nich efektywniejszy i szerszy. Oznacza to większą kontrolę nad przepływem informacji w firmie.

  25.09.2015 godz.: 08:07 wyśw.: 228 ID str.: 7417 Więcej
 • Navifleet - monitoring firmowej floty pojazdów

  Navifleet - monitoring firmowej floty pojazdów

  Firma Navifleet zapewnia kompleksowe usługi w dziedzinie monitoringu firmowej floty pojazdów. Umożliwia sprawne zarządzanie flotą, optymalizuje je i prowadzi do oszczędności.

  Aplikacja oferowana przez stronę to najlepsza lokalizacja pojazdów dostępna obecnie na rynku. Kontroluje ona przejazdy i miejsca postojów. Informuje także o tym, że pracownicy np. zapomnieli zapiąć pasy bezpieczeństwa albo jeżdżą zbyt szybko.

  Śledzenie pojazdów GPS umożliwia podgląd wszystkich pojazdów na jednym widoku. Częste odświeżanie mapy sprawia, że kontrola odbywa się na bieżąco. Dostępny jest wgląd w takie parametry pojazdu jak prędkość, lokalizacja, status stacyjki, a także dane z komputerów pokładowych i zewnętrznych czujników samochodów.

  Aplikacja, którą oferuje strona, sprawia, że śledzenie trasy pojazdu jest łatwe i efektywne. Generowana jest notatka o ilości spalonego paliwa i jego kosztach za dany okres oraz rozkładzie prędkości. Możliwy jest odczyt porównawczy rzeczywistych wartości z zakładaną normą, by ocenić pracę kierowcy.

  18.07.2017 godz.: 10:55 wyśw.: 73 ID str.: 12366 Więcej