zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 379

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 295

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 369

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszej działalności zajmujemy się rozliczeniami, doradztwem, prowadzeniem pełnej księgowości i rachunkowości. W ofercie kadry i płace, księgi handlowe, ryczałt, rozliczenia z US i szereg innych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Biuro rachunkowe Ekspert gwarantuje życzliwą i bezproblemową współpracę na długie lata.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 17.06.2016

  ID strony: 9758

  Wyświetleń: 250

 • DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  Sprzęt laboratoryjny to nieodzowne narzędzie pracy każdego laboranta. Bez niego nie odbywała by się codzienna produkcja w wielu fabrykach, a kontrola procesów produkcji to zadanie m. in laboratorium. Dlatego Danlab od przeszło 10 lat dostarcza niezawodny sprzęt laboratoryjny, gwarantujący bezusterkową i precyzyjna pracę w laboratorium. Danlab to szeroka i kompleksowa oferta sprzętu chemicznego takiego jak: cieplarki, chłodziarki farmaceutyczne, chłodziarki laboratoryjne, a także tak bardzo popularne w ostatnim czasie zmywarki laboratoryjne wkraczające do nowoczesnych laboratoriów. Sprzęt laboratoryjny zakupiony w Danlab to sprzęt sprawdzony w wielu laboratoriach.
  danlab.pl

  Data dodania: 25.09.2017

  ID strony: 12966

  Wyświetleń: 167

Www.adwkozlowski.pl

Www.adwkozlowski.pl

Jeżeli wpadłeś w kłopoty i potrzeba ci fachowej pomocy prawnika to warto byś umówił się z nim w naszej kancelarii prawniczej. Mamy bardzo duże doświadczenie w różnych dziedzinach prawa dlatego też masz gwarancję iż uzyskasz tutaj najlepszą pomoc. Znamy się na wielu dziedzinach prawa wśród których możemy wymienić takie jak na przykład prawo: karne, spadkowe, rodzinne, czy też skarbowe.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

Kancelaria adwokacka Toruń, Porady prawne, Prawnik Toruń, obsługa prawna firm, adwokat Torun

Kategorie

Zareklamuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Www.adwkozlowski.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady Prawne w Mrągowie - adw. Radosław Nysztal

  Porady Prawne w Mrągowie - adw. Radosław Nysztal

  Portal internetowy informujący o usługach związanych z działaniem kancelarii prawniczej. Kancelaria istnieje od 2006 roku, stale zwiększając liczbę klientów oraz rozwijając swoją ofertę według ich oczekiwań oraz wymagań. Obecnie usługi prawnicze skierowane są zarówno do osób fizycznych, w ramach konkretnych dziedzin prawa oraz działań, np. sporządzania wniosków, jak również do klientów firmowych. Kancelaria zajmuje się ściąganiem należności od dłużników.

  16.05.2014 godz.: 15:22 wyśw.: 395 ID str.: 3086 Więcej
 • Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy

  Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej profesjonalnej kancelarii prawnej z Warszawy. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się świetną opinią na temat naszych prawników i prowadzonych przez nich spraw. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani adwokaci którzy ukończyli najlepsze uczelnie w kraju.

  09.07.2014 godz.: 15:31 wyśw.: 2107 ID str.: 3469 Więcej
 • Kancelaria adwokacka Miastkowski Andrzej

  Kancelaria adwokacka Miastkowski Andrzej

  Pomoc oraz obsługa prawna, a ponadto reprezentowanie m. in. przed Trybunałem Konstytucyjnym, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym i innymi instytucjami gwarantowana jest przez adwokat Joannę Szarletę-Miastkowską oraz adwokat Andrzeja Miastkowskiego, którzy prowadzą swoje kancelarie w Koninie. Interesantom gwarantowane jest sporządzanie kontraktów menadżerskich, opracowywanie regulaminów pracy, czy też regulaminów wynagradzania i innych aktów wewnętrznych i in. Mecenasowie, Gdy sprawa tego wymaga, nawiązują kooperację z notariuszami, komornikami, radcami prawnymi oraz wieloma innymi specjalistami. Szczegółowe wiadomości związane z działalnością kancelarii można odnaleźć na stronie internetowej.

  07.08.2014 godz.: 07:55 wyśw.: 374 ID str.: 3768 Więcej
 • Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska

  Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska

  Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska zapewnia wykonywanie wszelkich czynności zgodnie z ustawą o notariacie. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa i instytucje. Nasi notariusze zajmują się sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i spisywaniem protokołów. Doręczają oświadczenia, zajmują się zawieraniem małżeńskich umów majątkowych, w tym ustanawiania rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków obojga małżonków. Za przeprowadzone czynności notariusze pobierają wynagrodzenie, którego wysokość jest regulowana odpowiednim rozporządzeniem. Dowiedz się więcej na stronie internetowej kancelarii.

  29.10.2014 godz.: 16:47 wyśw.: 369 ID str.: 4497 Więcej
 • Sed Lex - kancelaria prawna Tarnów

  Sed Lex - kancelaria prawna Tarnów

  Kancelaria prawna w Tarnowie oferuje usługi z zakresu:

  prawa cywilnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne (pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia) w sprawach cywilnych (w tym zasiedzenie, odszkodowania, zadośćuczynienie, pozwy o zapłatę), sprawy spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek).

  prawa rodzinnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne w sprawach o rozwód, alimenty, a także dotyczących władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem,

  prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - porady prawne, opinie prawne, analiza projektów umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych – umów zlecenia i umów o dzieło. Sporządzanie pism prawnych i pozwów w sprawach pracowniczych w tym: o ustalenie istnienia stosunku pracy, o uznanie bezskuteczności wypowiedzenia stosunku pracy, o przywrócenie do pracy i przywrócenie poprzednich warunków pracy lub płacy, o odszkodowanie w przypadku nieuzasadnionego lub naruszającego przepisy wypowiedzenia lub rozwiązania stosunku pracy. Zajmujemy się także odwołaniami od decyzji organów rentowych w sprawach emerytur oraz rent.

  prawa administracyjnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne (odwołania, skargi na decyzje organów administracyjnych).

  prawa gospodarczego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne, między innymi w sprawach dotyczących sporów między spółkami a członkami organów, wyłączenia wspólnika, zaskarżania uchwał zgromadzenia wspólników, a także wypełnianie wniosków do KRS, analiza i sporządzanie projektów umów.

  Prawa karnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne, w tym przygotowanie zawiadomień o popełnieniu przestępstwa.

  15.05.2015 godz.: 09:30 wyśw.: 346 ID str.: 5997 Więcej
 • Cgolegal.pl

  Cgolegal.pl

  Kancelaria Prawna CGO Legal M. Gawlak i Wspólnicy świadczy usługi prawne dla przedsiębiorstw i instytucji z całej Polski. Oddziały kancelarii mieszczą się w Warszawie oraz Łodzi. Oferta obejmuje pomoc prawną oraz podatkową. Oprócz prawa podatkowego, kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach prawa nieruchomości, imigracyjnego, gospodarczego. Dział obsługi korporacyjnej zapewnia kompleksową pomoc prawną dla firm. Kancelaria posiada również dział procesowy, który tworzą adwokaci reprezentujący klientów przed sądami administracyjnymi, okręgowymi, regionalnymi oraz Sądem Najwyższym.

  26.10.2015 godz.: 13:18 wyśw.: 243 ID str.: 7663 Więcej
 • Bakalska-Sochaj Wrocław - notariusz

  Bakalska-Sochaj Wrocław - notariusz

  Prezentujemy Kancelarię Notarialną Przemysława Bakalska - Sochajz siedzibą we Wrocławiu. Notariusz spisuje również protokoły, w tym protokoły dziedziczenia, w celu stwierdzenia przebiegu pewnych czynności i zdarzeń wywołujących skutki prawne, a w szczególności dotyczące stawiennictwa stron i złożonych przez nie oświadczeń, a też - na żądanie strony stawiającej - niestawiennictwa strony drugiej. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  17.01.2016 godz.: 16:18 wyśw.: 137 ID str.: 8414 Więcej
 • Adwokatfojcik.pl

  Adwokatfojcik.pl

  Kancelaria prawna zajmuje się realizowaniem profesjonalnych usług prawnych związanych z reprezentowaniem klientów indywidualnych, firm oraz organizacji nieposiadających osobowości prawnej przed sądami na każdym etapie postępowania sądowego w ramach szerokiego zakresu dziedzin prawa. Zapoznaj się ze szczegółami!

  13.05.2017 godz.: 14:27 wyśw.: 140 ID str.: 10912 Więcej
 • Kancelaria adwokacka Katowice prawo karne

  Kancelaria adwokacka Katowice prawo karne

  Kancelaria Adwokacka Jacek Sosnowski jest profesjonalnym miejscem, gdzie każdy z naszych klientów może liczyć na pomoc w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych. Reprezentujemy klienta przed prokuratorem, sądami, czy policją oraz staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie danej sprawy. Szczegóły na stronie kancelarii.

  01.02.2017 godz.: 06:26 wyśw.: 73 ID str.: 11166 Więcej
 • Kancelaria Notarialna Simona Krukowska

  Kancelaria Notarialna Simona Krukowska

  Na terenie Wrocławia zapewniamy w naszej kancelarii notarialnej wykonanie szerokiego zakresu usług notarialnych. Oferujemy wykonanie usług z zapewnieniem bezpieczeństwa dla obu stron umów. Wykonujemy dla naszych klientów między innymi takie usługi jak przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, doręczanie oświadczeń.

  02.04.2017 godz.: 06:51 wyśw.: 54 ID str.: 11565 Więcej