zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 231

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 236

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 61

Www.adwkozlowski.pl

Www.adwkozlowski.pl

Jeżeli wpadłeś w kłopoty i potrzeba ci fachowej pomocy prawnika to warto byś umówił się z nim w naszej kancelarii prawniczej. Mamy bardzo duże doświadczenie w różnych dziedzinach prawa dlatego też masz gwarancję iż uzyskasz tutaj najlepszą pomoc. Znamy się na wielu dziedzinach prawa wśród których możemy wymienić takie jak na przykład prawo: karne, spadkowe, rodzinne, czy też skarbowe.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

adwokat Torun, Kancelaria adwokacka Toruń, Porady prawne, obsługa prawna firm, Prawnik Toruń

Kategorie

Zareklamuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Www.adwkozlowski.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik w Grudziądzu

  Komornik w Grudziądzu

  Komornik Sądowy to funkcjonariusz publiczny cieszący się dużym zaufaniem publicznym powołany przez ministra sprawiedliwości, do egzekwowania wyroków sądowych dotyczących eksmisji, czy też nakazów zapłaty. Każdy kto chce wszcząć egzekucje przeciw swojemu dłużnikowi musi posiadać odpowiedni tytuł wykonawczy któremu sąd nadał klauzule wykonalności. Wierzycielowi przysługuje prawo wyboru komornika zgodnie z artykułem 8 ustawy o komornikach i jeśli z niego skorzysta to każdy komornik wybrany komornik może prowadzić niniejsze postępowanie egzekucyjne na ternie całego kraju to znaczy że Komornik Wąbrzeźno może działać nawet w Bydgoszczy. Koszty dojazdu komornika na miejsce wykonywania czynności w sprawach z wyboru pokrywa wierzyciel po postanowieniu wydanym niniejszego funkcjonariusza. Komornik Toruń specjalnie dla państwa przygotował wzory najpopularniejszych wniosków egzekucyjnych, które z łatwością można pobrać bezpłatnie z jego strony. Komornik Sądowy Toruń jest objęty ochroną prawno - karną przewidzianą dla funkcjonariuszy publicznych. Na komorniku ciąż obowiązek powiadamiania organów ścigania o każdorazowym powzięciu informacji o popełnieniu czynu karalnego na przykład usunięcie mienia z pod zajęcia komorniczego lub zagrożonego tym zajęciem.

  17.12.2015 godz.: 10:52 wyśw.: 791 ID str.: 988 Więcej
 • Kancelaria prawna

  Kancelaria prawna

  Jesteśmy międzynarodową firmę prawniczą, która posiada kancelarię na terenie Warszawy. Współpracujemy z prawnikami z całej Polski zajmujące się sprawami w skali lokalnej, krajowej oraz międzynarodowej. Naszym klientom zapewniamy pełny serwis prawny. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego i karnego. Specjalizujemy się szczególnie w sprawach wypadkowych, matrymonialnych, kryminalnych, imigracyjnych oraz kontraktów handlowych.

  20.05.2014 godz.: 16:08 wyśw.: 438 ID str.: 3112 Więcej
 • Pozwy rozwodowe Tychy

  Pozwy rozwodowe Tychy

  Tworzymy grupę ściśle współpracujących ze sobą prawników. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę merytoryczną. Wyróżnia nas rzetelność, profesjonalizm i terminowość. Rozwiązywaliśmy problemy pozornie przegrane. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszych usług.

  29.08.2014 godz.: 13:40 wyśw.: 343 ID str.: 4125 Więcej
 • Kancelaria Radców Prawnych

  Kancelaria Radców Prawnych

  Anita Poniatowska-Maj i Miłosława Strzelec-Gwóźdź - GP Kancelaria Radców Prawnych to profesjonalne usługi prawne. Aby trafić do szerokiej klienteli, tak dobraliśmy zespół prawników, by każdy z radców prawnych specjalizował się w innej dziedzinie prawa. Dzięki temu klienci indywidualni oraz podmioty gospodarcze mogą korzystać z wszechstronnych porad prawnych od doświadczonych specjalistów, jeśli chodzi o przepisy polskiego prawa.

  26.12.2015 godz.: 06:09 wyśw.: 185 ID str.: 8289 Więcej
 • Plisecka-Wajdziak, Kieczka - kancelaria adwokacka Szczecin

  Plisecka-Wajdziak, Kieczka - kancelaria adwokacka Szczecin

  Prowadzenie konsultacji i porad prawnych, reprezentowanie Klientów w sądzie, tworzenie umów, odwołań, pozwów oraz opinii prawnych - to tylko poniektóre zadania jakie realizuje Kancelaria Adwokacka PWK. Siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie. Obsługujemy firmy, stowarzyszenia, instytucje i Klientów indywidualnych z zakresu prawa handlowego, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa finansowego i innych dziedzin. Ponadto przeprowadzamy dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, windykację należności pieniężnych oraz innych świadczeń. Zaciekawionych naszą działalnością prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty w siedzibie naszej kancelarii. Szczegółowe informacje i dane teleadresowe znajdą Państwo na witrynie www.

  08.01.2016 godz.: 16:03 wyśw.: 210 ID str.: 8363 Więcej
 • Bakalska-Sochaj Wrocław - notariusz

  Bakalska-Sochaj Wrocław - notariusz

  Prezentujemy Kancelarię Notarialną Przemysława Bakalska - Sochajz siedzibą we Wrocławiu. Notariusz spisuje również protokoły, w tym protokoły dziedziczenia, w celu stwierdzenia przebiegu pewnych czynności i zdarzeń wywołujących skutki prawne, a w szczególności dotyczące stawiennictwa stron i złożonych przez nie oświadczeń, a też - na żądanie strony stawiającej - niestawiennictwa strony drugiej. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  17.01.2016 godz.: 16:18 wyśw.: 128 ID str.: 8414 Więcej
 • Kancelaria Prawa Rodzinnego - pozwy o rozwód

  Kancelaria Prawa Rodzinnego - pozwy o rozwód

  Profesjonalny adwokat specjalizujący się w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych. Realizując sprawy o specjalnym charakterze, jakimi są sprawy z zakresu prawa rodzinnego, opiera on na wiedzy specjalisty pedagoga i psychologa. Klientami usług biura prawnego są osoby fizyczne, których przypadki o charakterze rodzinnym wymagają reprezentacji przed sądem. Biuro prawne udziela pomocy z obszaru prawa rodzinnego. Sporządzamy porady prawne, tworzymy opinie o charakterze prawnym, tworzymy pisma o charakterze procesowym, tego typu jak pozwy, wnioski, odpowiedzi na pozew, na wniosek, zażalenia, apelacje. W razie konieczności realizujemy rozmowy z przeciwną stroną a także bierzemy udział w mediacjach. W razie konieczności rzetelnie reprezentujemy obsługiwane przez nas osoby w sądzie. Gwarantujemy też pomoc psychologa. Ogromna ilość przypadków obsługiwanych przez nasze biuro prawne dotyczy tematyki rozwodów. Obsługujemy sprawy o rozwód z orzekaniem o winie lub bez jej wskazywania. Znaczący sektor naszej aktywności to kwestie poruszające tematykę podziału majątku wspólnego oraz wyznaczenia opieki nad dzieckiem. Realizowane przez nasze biuro prawne sprawy związane z władzą rodzicielską odnoszą się do jej zawieszenia, ograniczenia, pozbawienia, a także uznania na nowo. Usługi oferowane przez nasze biuro prawne są na niezwykle dobrym poziomie pod względem przygotowania dokumentacji jak i w kwestiach merytorycznych. Gwarantujemy obsługiwanym przez nas klientom spokój i poufność. Najwyższym celem jest dla nas ich zadowolenie, satysfakcja i wiara w powodzenie przed sądem. Nasza działalność jest zorganizowana tak, żeby zrealizować stawiane przez klientów oczekiwania. Każdą sprawę traktujemy z ogromnym zaangażowaniem i w sposób indywidualny.

  14.07.2016 godz.: 17:12 wyśw.: 124 ID str.: 9967 Więcej
 • Adwokatwroblewski.eu

  Adwokatwroblewski.eu

  Nie ma sytuacji bez wyjścia. To błahe z pozoru określenie nabiera zupełnie innego wymiary jeśli spojrzymy na nie z punktu widzenia beneficjenta funduszy europejskich zmuszonego postawionego przed koniecznością zwrotu wielomilionowego dofinansowania. Prawnicy z kancelarii adwokackiej Łukasza Wróblewskiego są w stanie przygotować dla swoich klientów dogłębną analizę co do zasadności rozwiązania umowy dotacyjnej, przygotować pozew oddalający roszczenie instytucji o zwrot dofinansowania i reprezentują klientów w Wojewódzkich Sądach Administracyjnych.

  13.05.2017 godz.: 14:28 wyśw.: 13882 ID str.: 10657 Więcej
 • Kancelaria Adwokacka - adwokatborowik.pl

  Kancelaria Adwokacka - adwokatborowik.pl

  Nie da się ukryć, że kancelaria adwokacka to doskonały pomysł kiedy poszukujemy różnego rodzaju pomocy prawnej. Kancelaria Adwokat Borowik służy pomocą podczas rozmaitych problemów, szczególnie gdy klient znajduje się w dużej opresji. Nie straszna jest nam żadna sprawa, dlatego też klient może liczyć na pełną poradę oraz profesjonalne prowadzenie konkretnej sprawy. Szerokie zainteresowanie klientów to efekt bogatej oferty, która stale powiększamy.

  12.05.2017 godz.: 08:32 wyśw.: 29 ID str.: 11805 Więcej
 • Pomoc Prawna Tarnowskie Góry

  Pomoc Prawna Tarnowskie Góry

  Nie mamy wątpliwości, że każdy klient indywidualny lub biznesowy szukający pomocy z dziedziny prawa znajdzie ją w Kancelarii Prawnej Monika Zielony. Możecie liczyć na pomoc z zakresu prawa karnego, bankowego, cywilnego, administracyjnego, prawa spółek, pracy, prawa handlowego, rodzinnego czy odszkodowawczego. Gwarantujemy, że pomożemy każdemu z naszych klientów.

  01.06.2017 godz.: 06:19 wyśw.: 36 ID str.: 11987 Więcej