zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4759

 • Naprawy blacharskie i lakiernicze - Pasikowski

  Naprawy blacharskie i lakiernicze - Pasikowski

  PASIKOWSKI Skępe to serwis blacharsko-lakierniczy dbający o środowisko. Troska o środowisko to dla firmy nie tylko trendy, lecz przede wszystkim etyczna odpowiedzialność. Stosowanie ekologicznych technologii lakierniczych to świadomy wybór, który przekłada się na skuteczność usług i ochronę natury.
  https://serwis-blacharsko-lakierniczy.pl

  Data dodania: 26.04.2024

  ID strony: 23824

  Wyświetleń: 29

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 10661

 • Polski rower rehabilitacyjny trójkołowy TOLEK

  Polski rower rehabilitacyjny trójkołowy TOLEK

  TOLEK to firma, która od lat z sukcesem produkuje trójkołowe rowery rehabilitacyjne dla seniorów. Ich różnorodna oferta obejmuje zarówno modele jedno- i wielobiegowe, tradycyjne i elektryczne. W sklepie internetowym www. rowertolek. pl klienci mogą liczyć na polski produkt, kompleksową obsługę posprzedażną oraz wygodny transport do własnego domu.
  https://www.rowertolek.pl

  Data dodania: 26.04.2024

  ID strony: 23825

  Wyświetleń: 56

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 5664

 • Komornik Sądowy Michał Opalski - Gdańsk Północ

  Komornik Sądowy Michał Opalski - Gdańsk Północ

  Funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w kancelarii komorniczej nr XIX w Gdańsku Północ piastuje Michał Opalski.
  Kancelaria ma swoją siedzibę przy ulicy Piekarniczej 12.

  Kancelaria przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8. 00 - 15. 00.
  Komornik obsługuje interesantów we wtorki w godzinach 10. 00 - 14. 00.

  Komornik sądowy przyjmuje odpowiednio przygotowane przez klientów wnioski egzekucyjne oraz inne dokumenty.

  Zajmuje się realizacją orzeczeń sądowych w sprawach o świadczenia pieniężne, jak i niepieniężne. Komornik doręcza korespondencją sądową za potwierdzeniem odbioru.

  Przygotowuje także protokoły ze stanu faktycznego przed rozpoczęciem postępowania sądowego.
  Również pełni nadzór nad licytacjami publicznymi, w przypadku zlecenia takiego nadzoru przez organizatora aukcji.

  Na stronie internetowej znajdują się wzory pism do pobrania oraz zestawienie prowadzonych licytacji komorniczych.
  https://komornik-gdansk.com

  Data dodania: 25.04.2024

  ID strony: 23823

  Wyświetleń: 284

Schodołazy

Schodołazy Wyróżnij wpis w katalogu

Schodołazy to urządzenia pozwalające na pokonywanie osobom niepełnosprawnym na wózku inwalidzkim takich barier jak schody czy strome podjazdy. Schodołazy w prosty i bezpieczny sposób transportują niepełnosprawnego wraz z wózkiem inwalidzkim, są mobilne i składane - nadają się do przewożenia w bagażniku każdego samochodu. W naszej ofercie posiadamy wszystkie typy schodołazów - zarówno nowych i używanych.Powiązane tematy

transporter schodowy, tk100, Vimec, tk 100, schodołazy kroczące, schodołaz gąsienicowy, schodołazy gąsienicowe, schodołazy, schodołaz kroczący, schodołaz

Kategorie

Zareklamuj stronę www.ortmedic.pl:

Schodołazy

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektroniczna dokumentacja medyczna

  Elektroniczna dokumentacja medyczna

  Chcielibyśmy zarekomendować Państwu zapoznanie się z platformą EDMPLUS, ponieważ powoduje ona bardziej dokładną i zautomatyzowaną klasyfikację stanu zdrowia pacjenta. Do tego jest bardzo przydatna w przypadku działania w branży ubezpieczeniowej, a to z tego powodu, że przecież wspiera w szacowaniu ryzyka ubezpieczeniowego. Więcej o tej platformie na stronie internetowej EDMPLUS. pl.

  30.09.2015 godz.: 09:40 wyśw.: 655 ID str.: 7457 Więcej
 • Wszywka alkoholowa - Czas na Zdrowie

  Wszywka alkoholowa - Czas na Zdrowie

  Przed wizytą w centrum Czas na Zdrowie przygotuj listę leków, które aktualnie przyjmujesz. Pamiętaj także o dokumencie tożsamości i swojej dokumentacji medycznej. Nie bój się też pytać i przygotuj listę wątpliwości oraz pytań do lekarza. Jeśli chcesz uzyskać solidną pomoc, musisz mieć te materiały. Profesjonalny personel zrobi wszystko, abyś był zadowolony!

  25.02.2016 godz.: 06:02 wyśw.: 738 ID str.: 8744 Więcej
 • Drwenerolog.pl - choroby weneryczne

  Drwenerolog.pl - choroby weneryczne

  Centrum medyczne specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług medycznych, które wykonywane są przez zespół doświadczonych specjalistów między innymi z takich dziedzin jak wenerologia czy dermatologia. Placówka medyczna gwarantuje leczenie nowoczesnym sprzętem. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  03.04.2017 godz.: 08:26 wyśw.: 566 ID str.: 11561 Więcej