Operis Spółka z o.o. - mrożenie towarów
Przedsiębiorstwo Operis Spółka z o.o. plasuje się w ścisłej czołówce liderów w swojej branży w województwie śląskim. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Wobszar świadczonych przez nas usług wchodzi składowanie, magazynowanie oraz mrożenie towarów. Ponadto wynajmujemy powierzchnie magazynowe, biurowe czy też place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Nasza załoga profesjonalistów sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i uczciwe oraz odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia. Cała propozycja firmy znajduje się na naszej stronie internetowej.
- Aktualizacja - data: 10.10.2013, godz: 19:06
- Ilość wyświetleń: 1071
- ID strony w katalogu: 1172
- Link nie działa? / Spam? - Kliknij
Powiązane tematy
Przechowywanie towarów, Wynajem chłodni składowych, Przechowywanie towarów, mrożenie żywności
Kategorie
Zareklamuj stronę operis.com.pl:
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Lemarpol Sp. z o.o. - wózki widłowe toyota
Zwiemy się Lemarpol Sp. z o.o. i jesteśmy kompetentną firmą sprzedającą wózki widłowe tylko i jedynie znanych i sprawdzonych producentów z całego świata. W naszej niezwykle zasobnej ofercie zdołają Państwo zaopatrzyć się w wózki chińskie, niemieckie lub japońskie. mamy wózki widłowe również ręczne, elektryczne jak i spalinowe. Naszym każdym klientom oferujemy też części wymienne do wózków widłowych oraz kompetentne doradztwo techniczne i kompleksowe serwisowanie sprzętu nowego oraz użytkowanego. Nasza firma dysponuje też w aktualnej ofercie używane wózki widłowe różnorodnych producentów. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na stronie.
10.10.2013 godz.: 18:30 wyśw.: 1103 ID str.: 1214 Więcej -
Www.zgoda-wieprz.pl
Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę firmy Zgoda której siedziba znajduje się w województwie małopolskim. Firma od 35 lat specjalizuje się w sprzedaży urządzeń grzewczych takich jak kotły węglowe oraz piece gazowe. Firma w swojej ofercie ma między innymi kocioł z filtrem eco, który posiada wszystkie najlepsze cechy kotła szufladowego ogrzewanego miałem węglowym i groszkiem o granulacji 3, 5 cm. Nadrzędnym atutem tego kotła jest niska emisja pyłów oraz dwutlenku węgla w skonfrontowaniu z kotłami niższej klasy. Przy zakupie kotła w klasie 5 można skorzystać z Refinansowania z Funduszu Ochrony Środowiska.
13.08.2019 godz.: 15:25 wyśw.: 170 ID str.: 16780 Więcej -
Copywriter angielski - copywriter-angielski.pl
Proponuję klientom copywriting angielski pod pozycjonowanie, a także realnie przyciągający grupę docelową. Moje publikacje realnie wspierają sprzedaż na rynkach międzynarodowych. Posiadam certyfikat językowy potwierdzający umiejętności językowe. Mam spore doświadczenie branżowe. Jako copywriter przykładam się do analizy źródeł i gwarantuję dokładne odwzorowanie wytycznych klientów w tekstach.
14.12.2020 godz.: 07:09 wyśw.: 45 ID str.: 20286 Więcej