zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4684

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3758

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 6704

 • Najbardziej wiarygodne i realistyczne drukarnia w Polsce

  Najbardziej wiarygodne i realistyczne drukarnia w Polsce

  Najlepsza jakość, oryginalne materiały, autentyczne pieczęcie Przykładamy 100% uwagi do każdego indywidualnego zamówienia. Gwarantujemy sprawdzoną jakość dokumentów nie do odróżnienia od oryginałów. Stosujemy oryginalne hologramy i znaki wodne. Stosujemy pieczęcie mokre i tłoczone, na oryginalnym papierze. Oferujemy wpis na listę uczniów i studentów w każdej szkole i uczelni w Polsce oraz w wielu uczelniach za granicą.
  https://www.faxymila.com

  Data dodania: 23.02.2023

  ID strony: 23330

  Wyświetleń: 458

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2681

Lean zarządzanie - leanpassion.pl

Lean zarządzanie - leanpassion.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Nasza firma istnieje od 2006 roku, w tym okresie udało nam się przeprowadzić 80 transformacji w produkcji i aż 120 transformacji w usługach dzięki, którym nasi klienci zaoszczędzili ponad 250 milionów złotych. W tym okresie transformacją zostało objętych ponad 1700 osób. Czym właściwie jest Lean? To wywodząca się z Japonii, idea zarządzania przedsiębiorstwem, dzięki której można poprawić warunki pracy wszystkich pracowników oraz co ważniejsze powiększyć zyski firmy. ROI w lean to od 6 do 8 miesięcy. Mity lean to to, że jest tylko dla korporacji, co nie jest prawdą. Lean bardzo dobrze się też sprawdza w małych firmach. Zainteresowany? Świetnie zapraszamy na naszą stronę, przeszło 50 pasjonatów lean chętnie udzieli Ci technologicznego wsparcia w Twojej drodze do podniesienia zysków.Powiązane tematy

lean, szkolenia lean, zarządzenie

Kategorie

Zareklamuj stronę www.leanpassion.pl:

Lean zarządzanie - leanpassion.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Produkcja tabliczek grawerowanych

  Produkcja tabliczek grawerowanych

  Dławik nasycany jest ireaktancją sterowaną. Składa się on z uzwojenia prądu przemiennego umieszczonego na rdzeniu magnetycznym składanym z wykrojów blach i uzwojenia sterującego, zasilanego prądem stałym umieszczonego na tym samym rdzeniu. Zmiana wartości prądu stałego w uzwojeniu sterującym prowadzi do zmiany przenikalności magnetycznej materiału rdzenia magnetycznego; powoduje więc zmianę indukcyjności i reaktancji uzwojenia prądu przemiennego.
  Włączenie dławika nasycanego w obwód stojana wywołuje dodatkowy spadek napięcia; zmienia się więc napięcie doprowadzone do silnika i jego moment obrotowy. Zmianę momentu silnika można także osiągnąć włączając dławik nasycany w obwód wirnika.

  Przy włączeniu dławików nasycanych w obwód stojana można sterować silniki indukcyjne zarówno klatkowe, jak i pierścieniowe.
  Włączenie dławików nasycanych w obwód wirnika ma przewagę nad włączeniem w obwód stojana tylko przy sterowaniu silników wysokonapięciowych, których obwód wirnikowy jest wykonany na niskie napięcie.

  18.09.2015 godz.: 09:40 wyśw.: 854 ID str.: 7344 Więcej
 • Dekoracja światłem Ciupaga Studio

  Dekoracja światłem Ciupaga Studio

  Ciupaga studio to idealne rozwiązanie na niezapomniane przyjęcie. Proponujemy zastosowanie gustownego oświetlenia na weselach w restauracjach oraz plenerowych, osiemnastkach, wieczorach panieńskich i kawalerskich i innych przyjęciach okolicznościowych. Ponadto proponujemy oświetlenie zewnętrzne budynków jak również efekty specjalne typu: wyrzutnie pionowych słupów dymu czy konfetti.

  28.06.2016 godz.: 08:45 wyśw.: 610 ID str.: 9823 Więcej
 • Kartier: Plotery laserowe

  Kartier: Plotery laserowe

  Prowadzisz agencję reklamową i szukasz partnera, który dostarczy Ci akcesoria do ploterów laserowych? Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie w branży oraz najwyższą jakość oferowanych urządzeń, to zapraszamy do Kartier, gdzie możesz wybierać spośród setek renomowanych sprzętów. Szczegóły dostępne są pod adresem Kartier. pl.

  05.06.2020 godz.: 12:00 wyśw.: 263 ID str.: 19069 Więcej