zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Naprawy blacharskie i lakiernicze - Pasikowski

  Naprawy blacharskie i lakiernicze - Pasikowski

  PASIKOWSKI Skępe to serwis blacharsko-lakierniczy dbający o środowisko. Troska o środowisko to dla firmy nie tylko trendy, lecz przede wszystkim etyczna odpowiedzialność. Stosowanie ekologicznych technologii lakierniczych to świadomy wybór, który przekłada się na skuteczność usług i ochronę natury.
  https://serwis-blacharsko-lakierniczy.pl

  Data dodania: 26.04.2024

  ID strony: 23824

  Wyświetleń: 30

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 5664

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 10661

 • Polski rower rehabilitacyjny trójkołowy TOLEK

  Polski rower rehabilitacyjny trójkołowy TOLEK

  TOLEK to firma, która od lat z sukcesem produkuje trójkołowe rowery rehabilitacyjne dla seniorów. Ich różnorodna oferta obejmuje zarówno modele jedno- i wielobiegowe, tradycyjne i elektryczne. W sklepie internetowym www. rowertolek. pl klienci mogą liczyć na polski produkt, kompleksową obsługę posprzedażną oraz wygodny transport do własnego domu.
  https://www.rowertolek.pl

  Data dodania: 26.04.2024

  ID strony: 23825

  Wyświetleń: 57

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4760

 • Komornik Sądowy Michał Opalski - Gdańsk Północ

  Komornik Sądowy Michał Opalski - Gdańsk Północ

  Funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w kancelarii komorniczej nr XIX w Gdańsku Północ piastuje Michał Opalski.
  Kancelaria ma swoją siedzibę przy ulicy Piekarniczej 12.

  Kancelaria przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8. 00 - 15. 00.
  Komornik obsługuje interesantów we wtorki w godzinach 10. 00 - 14. 00.

  Komornik sądowy przyjmuje odpowiednio przygotowane przez klientów wnioski egzekucyjne oraz inne dokumenty.

  Zajmuje się realizacją orzeczeń sądowych w sprawach o świadczenia pieniężne, jak i niepieniężne. Komornik doręcza korespondencją sądową za potwierdzeniem odbioru.

  Przygotowuje także protokoły ze stanu faktycznego przed rozpoczęciem postępowania sądowego.
  Również pełni nadzór nad licytacjami publicznymi, w przypadku zlecenia takiego nadzoru przez organizatora aukcji.

  Na stronie internetowej znajdują się wzory pism do pobrania oraz zestawienie prowadzonych licytacji komorniczych.
  https://komornik-gdansk.com

  Data dodania: 25.04.2024

  ID strony: 23823

  Wyświetleń: 286

Komornik w Grudziądzu

Komornik w Grudziądzu Wyróżnij wpis w katalogu

Komornik Sądowy to funkcjonariusz publiczny cieszący się dużym zaufaniem publicznym powołany przez ministra sprawiedliwości, do egzekwowania wyroków sądowych dotyczących eksmisji, czy też nakazów zapłaty. Każdy kto chce wszcząć egzekucje przeciw swojemu dłużnikowi musi posiadać odpowiedni tytuł wykonawczy któremu sąd nadał klauzule wykonalności. Wierzycielowi przysługuje prawo wyboru komornika zgodnie z artykułem 8 ustawy o komornikach i jeśli z niego skorzysta to każdy komornik wybrany komornik może prowadzić niniejsze postępowanie egzekucyjne na ternie całego kraju to znaczy że Komornik Wąbrzeźno może działać nawet w Bydgoszczy. Koszty dojazdu komornika na miejsce wykonywania czynności w sprawach z wyboru pokrywa wierzyciel po postanowieniu wydanym niniejszego funkcjonariusza. Komornik Toruń specjalnie dla państwa przygotował wzory najpopularniejszych wniosków egzekucyjnych, które z łatwością można pobrać bezpłatnie z jego strony. Komornik Sądowy Toruń jest objęty ochroną prawno - karną przewidzianą dla funkcjonariuszy publicznych. Na komorniku ciąż obowiązek powiadamiania organów ścigania o każdorazowym powzięciu informacji o popełnieniu czynu karalnego na przykład usunięcie mienia z pod zajęcia komorniczego lub zagrożonego tym zajęciem.Powiązane tematy

Komornik, Komornik Słupca, Komornik Toruń, Komornik Wałcz, Komornik Tuchola, Komornik Grudziądz, Komornik Piła, Komornik Żnin, Komornik Gniezno, Komornik Bydgoszcz, Komornik Koło, Komornik Chojnice, Komornik Nakło, Komornik Września, Komornik Złotów, Wąbrzeźno, Komornik Włocławek, Komornik Mogilno, Komornik Wągrowiec, Komornik Inowrocław, Komornik Konin

Kategorie

Zareklamuj stronę komorniktorun.eu:

Komornik w Grudziądzu

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kaźmierczyk Marcin Komornik Sądowy w Krakowie

  Kaźmierczyk Marcin Komornik Sądowy w Krakowie

  Funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie pełni Marcin Kaźmierczyk. Interesanci w jego Kancelarii obsługiwani są od poniedziałku do piątku. Komornik sądowy przyjmuje prawidłowo wypełnione przez klientów wnioski egzekucyjne i inne dokumenty. Wykonuje realizację orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia, zarówno pieniężne, jak i niepieniężne, doręcza pisma, zawiadomienia i obwieszczenia sądowe za potwierdzeniem odbioru. Przygotowuje również protokoły ze stanu faktycznego, jeszcze przed rozpoczęciem działania sądowego. Ponadto pełni nadzór nad aukcjami publicznymi, w przypadku zlecenia takiego nadzoru przez organizatora aukcji. Prowadzone aukcje oraz wzory wniosków egzekucyjnych do pobrania znaleźć można na stronie internetowej.

  22.11.2013 godz.: 07:40 wyśw.: 1528 ID str.: 1664 Więcej
 • Komornik - komornikglowacki.pl

  Komornik - komornikglowacki.pl

  Korzystając z usług naszej kancelarii komorniczej Marcin Głowacki, można liczyć na fachową i skuteczną pomoc. Komornik z wieloletnim stażem posiada wysokie kompetencje, kulturę osobistą, opanowanie. Potrafimy działań w najtrudniejszych warunkach. Zawsze dążymy do ugodowego rozwiązania sprawy. Szanujemy swoich klientów, i ich problemy. Z kulturą podchodzimy również do dłużników.

  15.01.2019 godz.: 10:36 wyśw.: 507 ID str.: 15520 Więcej
 • Krakow-adwokat.com radca prawny

  Krakow-adwokat.com radca prawny

  Przedstawiamy Państwu ofertę Kancelarii Adwokackiej Adwokat Mateusz Pieczka, która swoje usługi świadczy w Krakowie i Oświęcimiu. Można tu skorzystać z usług prawnych związanych z prawem karnym, cywilnym, gospodarczym, rodzinnym, handlowym, internetowym, administracyjnym oraz prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria proponuje też pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub błędy medyczne, reprezentowanie klienta przed sądami i prokuraturą jak i wiele innych. Więcej informacji na temat usług oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  13.10.2020 godz.: 07:45 wyśw.: 313 ID str.: 19871 Więcej