zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3421

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3855

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2370

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4358

Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski

Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski Wyróżnij wpis w katalogu

Biuro rachunkowe Kurdynowski zajmuje się szeroko pojętą obsługą przedsiębiorstw w zakresie usług kadrowo-płacowych oraz doradztwem podatkowym. Charakteryzuje nas efektywność i bez wyjątku staramy się kierować dobrem klienta. Plusy skorzystania z outsorsingu są ogromne, to zwłaszcza minimalizacja kosztów twojej firmy. Przygotujemy dla twojej firmy deklaracje podatkowe finansowe analizy, ewidencję kadrowo-płacową, zajmiemy się prowadzeniem teczek osobowych. W zakresie doradztwa prawno-podatkowego rejestrujemy firmy. Oferujemy bardzo dogodną księgowość on line, dzięki czemu świadczymy usługi na terenie całej Polski.Powiązane tematy

księgowość, deklaracje podatkowe, outsorsing, biuro rachunkowe

Kategorie

Zareklamuj stronę www.kurdynowski.com.pl:

Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WFirma.pl - księgowość dla mikro i małych firm

  WFirma.pl - księgowość dla mikro i małych firm

  Program udostępniony w serwisie wFirma. pl skierowany jest dla mikro oraz małego biznesu i ma za zadanie pomóc zarządzać i prowadzić własną firmę. Z jednej strony platforma oferuje narzędzia do rozliczeń finansowych (fakturowanie, księgowanie), ale oferuje także moduł do zarządzania kontaktami z klientem (CRM), czy moduł przeznaczony do prowadzenia gospodarki magazynowej. Poza tym dzięki narzędziom informatycznym udostępnionym na platformie wFirma. pl istnieje możliwość przeprowadzania analiz finansowych, jak i dokonywania samodzielnej windykacji należności od nierzetelnych kontrahentów.

  30.10.2015 godz.: 12:05 wyśw.: 918 ID str.: 5448 Więcej
 • Odszkodowania powypadkowe

  Odszkodowania powypadkowe

  W dzisiejszych czasach bardzo często doświadczamy wypadków samochodowych, komunikacyjnych czy też wypadków w pracy, dlatego też warto po takim zdarzeniu nawiązać współpracę z firmą, która przeprowadza klientów przez wszystkie procedury dotyczące uzyskania odszkodowania. W firmie Kompensja zajmujemy się pomocą w odzyskaniu odpowiedniej rekompensaty, która pozwoli ponieść koszty leczenia lub pokrycia szkód materialnych powstałych w wyniki różnych zdarzeń.

  24.04.2015 godz.: 13:20 wyśw.: 915 ID str.: 5855 Więcej
 • Kancelaria prawna Kraków

  Kancelaria prawna Kraków

  Profesjonalna kancelaria prawna serdecznie zaprasza do współpracy, jeżeli chcecie uzyskać porady prawne na najróżniejsze tematy. Każdy nasz radca prawny posiada odpowiednią wiedzę, dzięki czemu może odpowiedzieć na każde Wasze pytanie. Udzielamy porad klientom indywidualnym, jak również firmom. Nasz radca prawny to osoba, która również może zostać Waszym reprezentantem sądowym w poszczególnych sprawach. Nie możecie jednak zapomnieć, że radca prawny to osoba o zupełnie innych uprawnieniach od adwokata. Jesteśmy jednak pewni, że będziemy w stanie pomóc Wam, aby uporać się ze wszystkimi problemami prawnymi.
    Nasz kancelaria prawna zachęca Was do umówienia się z nimi na poszczególne godziny, dzięki czemu będziemy mieli odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z Waszą sprawą. Udzielamy jednorazowej pomocy prawnej, która może polegać na napisaniu odpowiednich pism prawnych. Jeżeli nie wiecie, jak napisać odpowiednie pisma urzędowe, to nasi ludzie bardzo chętnie pomogą Wam wszystko opracować. Do tego nasza kancelaria prawna specjalizuje się również w sprawach rodzinnych, jeżeli macie zamiar wnieść sprawę o alimenty, separację, rozwód. Znamy się również na prawie karnym, cywilnym, prawie pracy. Do tego doskonale mamy opanowane prawo gospodarcze, dlatego zapraszamy wszystkie chętnie firmy do współpracy. Wszystkim naszym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne stawki za rozwiązywanie poszczególnych spraw. Przy długofalowej współpracy możecie liczyć na promocyjne ceny ze strony naszej kancelarii.

  04.08.2019 godz.: 10:08 wyśw.: 340 ID str.: 16690 Więcej