zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 3673

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 2703

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 1743

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 2261

Adwokat Kalim Flatow

Adwokat Kalim Flatow Wyróżnij wpis w katalogu

W Płocku znajduje się kancelaria adwokacka prowadzona przez Kamila Flatowa. Zajmujemy się usługami prawnymi w obszarze prawa rodzinnego, karnego, cywilnego oraz innych dziedzin. Obsługujemy nie tylko klientów prywatnych, ale także podmioty gospodarcze oraz instytucje. Reprezentujemy klientów w czasie postępowań przygotowawczych przed sądami i organami prokuratury. Przygotowujemy wszelkie niezbędne w takich przypadkach pisma sądowe, w tym wnioski dowodowe, zażalenia i inne. Prowadzimy obsługę prawną w postępowaniach prawnych dotyczących spraw o naprawienie szkód, w tym odszkodowań komunikacyjnych oraz szkód wyrządzonych na mieniu. Więcej informacji na stronie.Powiązane tematy

postępowanie sądowe płock, kancelaria adwokacka płock, kancelarie adwokackie w płocku, kancelaria adwokacka płock

Kategorie

Zareklamuj stronę plock-adwokat.pl:

Adwokat Kalim Flatow

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Spółka cywilna

  Spółka cywilna

  Spółka cywilna to najprzystępniejsza spółka. Sposób założenia spółki cywilnej regulują normy kodeksu cywilnego, podczas gdy założenie spółek innego rodzaju stanowią normy kodeksu spółek handlowych.

  Żeby zarejestrować spółkę cywilną dostateczne jest tylko ustalenie treści umowy spółki cywilnej. Warto zauważyć, że nie jest wymagany wpis omawianej spółki do Krajowego rejestru sądowego.

  Funkcjonowanie spółki cywilnej jest tak samo jak ma to miejsce w przypadku jej rejestracji regulują przepisy kodeksu cywilnego, zaś jej bieżąca organizacja jest dużo tańsza niż ma to miejsce w przypadku spółki partnerskiej lub drugiego rodzaju spółek prawa handlowego.

  Dlaczego spółka cywilna jest spółką wartą rozważenia? Z tego powodu jest spółką najtańsza, a także najbardziej przystępną w funkcjonowaniu.

  15.05.2014 godz.: 12:43 wyśw.: 870 ID str.: 3077 Więcej
 • Jacek Szewczyk - kancelaria adwokacka Kraków

  Jacek Szewczyk - kancelaria adwokacka Kraków

  W Krakowie oraz w Skawinie znajduje się Kancelaria Adwokacka Jacek Szewczyk. Zaświadczane są tutaj usługi adwokackie i porady prawne. Prowadzone są sprawy w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego oraz rodzinnego. Klienci są reprezentowani przed sądami i organami administracji, najczęściej w sprawach o nabycie i podział spadku, podział majątku, rozwód, separację, alimenty, ubezpieczenia, a także odszkodowania oraz zadośćuczynienie. Adwokat sporządza pisma oraz opinie prawne, prowadzi negocjacje oraz doradza na każdym etapie postępowania. Więcej informacji o Kancelarii można znaleźć na stronie internetowej.

  22.08.2014 godz.: 07:42 wyśw.: 720 ID str.: 4032 Więcej
 • Adwokat - karnista Warszawa

  Adwokat - karnista Warszawa

  Oferta naszej kancelarii to wsparcie w zakresie prawa karnego skarbowego oraz prawa podatkowego. Doświadczenie jakie mają nasi prawnicy jest znaczące i dlatego jesteśmy przekonani, że przygotujemy dla Was odpowiednią ofertę, z której rzeczywiście będziecie zadowoleni. Postaramy się o sprawną reprezentację przed sądem. Jesteśmy przekonani, że każdy kto wybierze nasze wsparcie może być pewny, że uda się znaleźć dla niego odpowiednie rozwiązania.

  04.09.2019 godz.: 23:35 wyśw.: 583 ID str.: 10246 Więcej