zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2211

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4195

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3236

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3482

Psycholog, psychoterapeuta Warszawa Mokotów

Psycholog, psychoterapeuta Warszawa Mokotów Wyróżnij wpis w katalogu

Joanna Siemieniuk to wykwalifikowany psycholog, który swoje doświadczenie budował już od początkowych lat kariery. Dziś, dzięki pasji i zaangażowaniu, pomaga wielu osobom powrócić do równowagi życiowej oraz poradzić sobie z wieloma problemami.
Pomoc psycholog Joanny Siemieniuk opiera się przede wszystkim na:
• kompleksowej terapii grupowej przeprowadzanej w zaufanej grupie wsparcia
• terapii indywidualnej
• konsultacji dla rodziców

Program terapii skierowany jest zarówno do dzieci, osób dorosłych jak i młodzieży. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, dlatego terapia przynosi widoczne skutki.
Głównym celem psycholog jest zbudowanie relacji terapeutycznej, opartej na autentyczności, zrozumieniu oraz empatii. Terapia odbywa się w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym, co każe skupiać się na teraźniejszości i przyszłości, z mniejszym akcentem na przeszłość. Dla psycholog Joanny Siemieniuk każdy klient to osoba odważna, która podjęła walkę ze swoimi słabościami i ograniczeniami.Powiązane tematy

Pakiet psychoterapia warszawa mokotów, psycholog dziecięcy warszawa mokotów, Pakiet psychoterapeuta warszawa mokotów, Pakiet terapia grupowa warszawa mokotów, Pakiet psycholog warszawa mokotów

Kategorie

Zareklamuj stronę podejdzblizej.eu:

Psycholog, psychoterapeuta Warszawa Mokotów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Terapii dla dzieci w Lublinie - Sensorea

  Centrum Terapii dla dzieci w Lublinie - Sensorea

  Dziękujemy za odwiedzenie naszej wizytówki internetowej. Centrum Terapii Sensorea mieści się w miejscowości Adamów koło Lublina. Podstawą naszej placówki jest pomoc dzieciom. Jest to nasza motywacja i pasja, którą kierujemy się na co dzień. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach i kursach. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

  10.04.2019 godz.: 16:15 wyśw.: 421 ID str.: 14703 Więcej
 • Narozdrozu.eu

  Narozdrozu.eu

  Pomoc psychologiczna i mentoring dla osób hiperseksualnych to oferta Poradni seksuologicznej Na Rozdrożu w Łodzi, którą prowadzi Adrian Sztobryn - psycholog, trener, mentor osób hiperseksualnych. Zapraszam wszystkie osoby doświadczające zaburzeń na tle seksualnym, związanych m. in. z kompulsywnym seksem na recovery coaching czy grupę wsparcia bądź 12-tygodniowy program mentoringu. Oferuję także szkolenia dla firm. Porady świadczę zarówno stacjonarnie, jak i online. Zapewniam pełną dyskrecję, anonimowość oraz najwyższe standardy prowadzonej terapii.

  07.10.2020 godz.: 10:23 wyśw.: 222 ID str.: 19829 Więcej
 • Gdańskie Centrum Psychoterapii Ewa Mich-Frankowska

  Gdańskie Centrum Psychoterapii Ewa Mich-Frankowska

  Jako psychoterapeuta staram się dostosować do potrzeb pacjenta. Konsultacje przebiegają w atmosferze zaufania. Dyskrecja jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa pacjenta i owocnej psychoterapii. Psychoterapeuta powinien podchodzić do pacjenta z empatią. Jest także świadomy odpowiedzialności, jaka wiąże się z zawodem psychologa. Nieodpowiednie działania lub sugestie mogą się skończyć często tragedią czy niepowodzeniem terapii. Jako doświadczony psychoterapeuta jestem świadoma tych zagrożeń i wiem, jak pracować, aby wspólnie osiągnać jak najlepsze efekty wraz z pacjentem.

  17.03.2021 godz.: 20:52 wyśw.: 164 ID str.: 21042 Więcej