zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 2261

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 2703

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 3673

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 1743

P. P. H. U. Pensjonat pod Lipami Mateusz Gorol

P. P. H. U. Pensjonat pod Lipami Mateusz Gorol Wyróżnij wpis w katalogu

Starsi ludzie często wymagają szczególnej troski i opieki, dlatego jeśli nie są Państwo w stanie zapewnić bliskiej osobie należytych warunków, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy P. P. H. U. „Pensjonat pod Lipami” Mateusz Gorol, właściciela Prywatnego Domu Całodobowej Opieki Dla Osób Starszych „Pensjonat pod Lipami”. Zapewniamy, że robimy wszystko, aby nasi pensjonariusze czuli się u nas tak dobrze, jak w domu, a nawet lepiej.Powiązane tematy

prywatny dom opieki, dom opieki, dom seniora, dom spokojnej starości

Kategorie

Zareklamuj stronę www.pensjonat-podlipami.pl:

P. P. H. U. Pensjonat pod Lipami Mateusz Gorol

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pielęgniarka

  Pielęgniarka

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITA" Ośrodek Medycyny Szkolnej i Opieki Długoterminowej w Domu Chorego to gwarancja dobrej opieki. Gwarantujemy specjalistyczną opiekę pielęgniarską w której w skład wchodzi hospicjum domowe, domowa opieka pielęgniarek, pielęgniarki szkolne, szczepienia ochronne, hospicjum domowe, opieka pielęgniarska dla firm i zakładów pracy. Zapraszamy do naszej placówki.

  02.02.2015 godz.: 13:38 wyśw.: 643 ID str.: 5220 Więcej
 • SeniorMed Szczecin - opieka nad osobami starszymi

  SeniorMed Szczecin - opieka nad osobami starszymi

  Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się propozycją Domu opieki SeniorMed, który mieści się w Wicku. Mamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami chorymi, starszymi i niesprawnymi ruchowo. Proponujemy profesjonalną opiekę pielęgniarską oraz rehabilitacyjną, nad którą czuwa wykwalifikowane grono profesjonalistów, usługi kosmetyczno-fryzjerskie, terapie zajęciowe, a także opiekę duszpasterską. Posiadamy wygodne pokoje 1 albo 2 osobowe z łazienkami, salon gościnny, salę telewizyjną, przestronną jadalnię, bibliotekę, pralnię oraz duży ogród. Zapewniamy rodzinną atmosferę, bezpieczeństwo i świetną organizację. Więcej szczegółów i dane kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  10.04.2019 godz.: 11:00 wyśw.: 521 ID str.: 9442 Więcej
 • Ledan - okulista w Łodzi

  Ledan - okulista w Łodzi

  NZOZ Ledan to składająca się z trzech poradni poradnia, która działa od 2000 roku. Swoje gabinety posiadają tu lekarze świadczący podstawową opiekę medyczną. W przychodni funkcjonuje także specjalistyczna poradnia pulmonologiczna. Zakład świadczy ponadto usługi w zakresie medycyny pracy. Uzyskają tu Państwo orzeczenia i zaświadczenia obowiązkowe przy podjęciu pracy. W ramach działalności komercyjnej przychodni, mogą Państwo skorzystać z porad okulisty i dermatologa, ale także bez skierowania wykonać testy laboratoryjne. Więcej szczegółów o usługach zakładu udostępnione jest na stronie internetowej.

  21.06.2016 godz.: 11:42 wyśw.: 560 ID str.: 9786 Więcej