zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3092

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4035

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3148

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2059

KWO Mirosław Marszelewski - Dom Nad Doliną, dom starców

KWO Mirosław Marszelewski - Dom Nad Doliną, dom starców Wyróżnij wpis w katalogu

Kompleks Wypoczynkowo - Opiekuńczy Dom Nad Doliną to Dom Opieki i Dom Pomocy Społecznej. Świadczymy usługi dla osób starszych zapewniając im całodobową opiekę. Mamy: pokoje dziennego pobytu, gabinet pomocy doraźnej, sale rehabilitacyjno - terapeutyczne, salę terapii wodnej, salę terapii zajęciowej, salę gimnastyczną, miejsce kultu religijnego, stołówkę i biblioteczkę. Zapewniamy pokoje 1, 2 i 3 osobowe z łazienkami. W celu uzyskania bliższych wiadomości zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Pełna oferta zamieszczona jest także na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.Powiązane tematy

dom dla osób przewlekle chorych, opieka nad seniorami, usługi opiekuńcze, dom dla osób w podeszłym wieku, domy spokojnej starości

Kategorie

Zareklamuj stronę www.domnaddolina.pl:

KWO Mirosław Marszelewski - Dom Nad Doliną, dom starców

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ledan - okulista w Łodzi

  Ledan - okulista w Łodzi

  NZOZ Ledan to składająca się z trzech poradni poradnia, która działa od 2000 roku. Swoje gabinety posiadają tu lekarze świadczący podstawową opiekę medyczną. W przychodni funkcjonuje także specjalistyczna poradnia pulmonologiczna. Zakład świadczy ponadto usługi w zakresie medycyny pracy. Uzyskają tu Państwo orzeczenia i zaświadczenia obowiązkowe przy podjęciu pracy. W ramach działalności komercyjnej przychodni, mogą Państwo skorzystać z porad okulisty i dermatologa, ale także bez skierowania wykonać testy laboratoryjne. Więcej szczegółów o usługach zakładu udostępnione jest na stronie internetowej.

  21.06.2016 godz.: 11:42 wyśw.: 628 ID str.: 9786 Więcej
 • Autumn Care - agencja opieki nad osobami starszymi

  Autumn Care - agencja opieki nad osobami starszymi

  Wiele ciekawych ofert pracy w charakterze opiekunki osób starszych, jasne zasady współpracy, pełen profesjonalizm, atrakcyjne warunki – to główne zalety agencji pracy działającej pod nazwą autumn. care. eu w Poznaniu. Z jej usług chętnie korzystają zarówno osoby chcące pracować jako opiekunki w Niemczech jak i niemieckie rodziny. Usługi opiekuńcze.

  18.04.2019 godz.: 15:40 wyśw.: 477 ID str.: 15242 Więcej
 • Zposanus.pl

  Zposanus.pl

  Opiekę nad osobami chorymi i niepełnosprawnymi oferuje Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy NZOZ SANUS S. C. w Radlinie. Realizujemy profesjonalne usługi o charakterze pielęgnacyjnym, opiekuńczym i rehabilitacyjnym z uwzględnieniem kontynuacji leczenia farmakologicznego dla pacjentów nie wymagających leczenia szpitalnego. Naszym podopiecznym dostarczamy zakwaterowania, pełne wyżywienie, zabiegi rehabilitacyjne oraz opiekę duszpasterską. Zapraszamy do kontaktu.

  06.05.2020 godz.: 09:55 wyśw.: 211 ID str.: 18839 Więcej