zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 144

 • DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  Sprzęt laboratoryjny to nieodzowne narzędzie pracy każdego laboranta. Bez niego nie odbywała by się codzienna produkcja w wielu fabrykach, a kontrola procesów produkcji to zadanie m. in laboratorium. Dlatego Danlab od przeszło 10 lat dostarcza niezawodny sprzęt laboratoryjny, gwarantujący bezusterkową i precyzyjna pracę w laboratorium. Danlab to szeroka i kompleksowa oferta sprzętu chemicznego takiego jak: cieplarki, chłodziarki farmaceutyczne, chłodziarki laboratoryjne, a także tak bardzo popularne w ostatnim czasie zmywarki laboratoryjne wkraczające do nowoczesnych laboratoriów. Sprzęt laboratoryjny zakupiony w Danlab to sprzęt sprawdzony w wielu laboratoriach.
  danlab.pl

  Data dodania: 25.09.2017

  ID strony: 12966

  Wyświetleń: 95

 • Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, jednak swoją działalność usług prawnych prowadzimy na terenach województwa śląskiego (Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Katowice, Tychy). Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. W przypadku klienta indywidualnego specjalizujemy się w rozwodach; w tym prowadzimy rozwodowe sprawy o podział majątku. Pozostałe usługi to: doradztwo prawne dla pracowników, dla rodziny, w sprawach małżeńskich, w sprawach o alimenty, w sprawach dotyczących nieruchomości, w sprawach spadkowych, w sprawach spadku, odstąpienia od umowy, doradztwo i prowadzenie spraw o odszkodowania m. in. za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, czy też inne zdarzenia losowe. Wykonujemy też opiniowanie umów, pomagamy w podziale majątku, świadczymy pomoc prawną dla cudzoziemców, świadczymy porady prawne. Obsługa prawna firm to natomiast akie usługi prawne jak: zakładanie i rejestracja firm, spółek, nieruchomości, obsługa dla podmiotów korporacyjnych, oddłużanie i postępowanie układowe, upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy.
  W zakresie obsługi podmiotów korporacyjnych nasi prawnicy mogą zaoferować tworzenie nowych podmiotów: spółki kapitałowe: z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne oraz spółki osobowe: jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo – akcyjna, spółki cywilne, fundacje, stowarzyszenia, przedstawicielstwa, oddziały. W przypadku zaś istniejących już podmiotów oferujemy bieżącą obsługę w zakresie m. in: odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółek, odpowiedzialność przystępującego wspólnika za zobowiązania spółki, odpowiedzialność odszkodowawcza wspólników, odpowiedzialności członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, pozbawienie prawa do reprezentacji, ustalenia dot. sposobu wykonywania prawa do reprezentacji a ochrona osób trzecich, postępowanie w razie sporu pomiędzy wspólnikami, prowadzenie spraw spółki, podejmowanie uchwał, dokonywanie rozliczeń finansowych pomiędzy wspólnikami.
  kancelaria-prawna-gliwice.pl

  Data dodania: 27.09.2017

  ID strony: 12980

  Wyświetleń: 425

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 305

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszej działalności zajmujemy się rozliczeniami, doradztwem, prowadzeniem pełnej księgowości i rachunkowości. W ofercie kadry i płace, księgi handlowe, ryczałt, rozliczenia z US i szereg innych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Biuro rachunkowe Ekspert gwarantuje życzliwą i bezproblemową współpracę na długie lata.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 17.06.2016

  ID strony: 9758

  Wyświetleń: 175

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 302

Klinika Mazan

Klinika Mazan

Jeśli w Twoim wypadku niezbędna jest endoprotezoplastyka stawu biodrowego, a publiczne placówki wyznaczają termin zabiegu za kilka lat pewnie jesteś załamany. Na szczęście jest Klinika Chirurgii Mazan, gdzie w bardzo szybkim czasie możesz odzyskać dawną jakość życia dokonując zabiegu endoprotezoplastyki stawu biodrowego. Jesteśmy prywatną placówką, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, z którą współpracują najlepsi w regionie specjaliści. Oferujemy konsultacje ortopedyczne oraz zabieg endoprotezoplastyki stawu biodrowego w bardzo niedalekich terminach. Koszty operacji można rozłożyć na raty, dzięki czemu nie obciążą one znacząco domowego budżetu. Po wykonanym zabiegu endoprotezoplastyki stawu biodrowego rekonwalescencja odbywa się w wygodnych salach pod opieką życzliwego i w pełni profesjonalnego zespołu lekarzy i pielęgniarek. Jeśli towarzyszą Ci bliskie osoby, mogą one skorzystać z naszych pokoi hotelowych by być tuż obok Ciebie w tak szczególnym czasie jakim jest okres okołooperacyjny.

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

klinika, staw, ortopedia, zabiegi, endoprotezoplastyka, biodro

Kategorie

Zareklamuj stronę klinika-mazan.pl:

Klinika Mazan

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przychodnia Centrum Stopy - wrastające paznokcie

  Przychodnia Centrum Stopy - wrastające paznokcie

  Zatrudnieni w specjalistycznej przychodni leczenia ran i pielęgnacji stóp CENTRUM STOPY lekarze oraz kosmetolodzy zajmują się nie tylko kuracją chorób i przypadłości stóp, ale także ich odpowiednią pielęgnacją. Podejmujemy się też poradnictwa w kwestiach profilaktyki osób niepełnosprawnych i diabetyków. W naszej przychodni współpracują specjaliści chirurgii ortopedyczno - urazowej, podolodzy oraz dermatolodzy. Pacjenci mogą skorzystać też z opieki pielęgniarskiej, porad w materii poprawnej profilaktyki oraz zabiegów przeprowadzanych na miejscu. Gabinety CENTRUM STOPY dostępne są dla Państwa w Łodzi i w Warszawie. Pozostałe informacje zawierają się na naszej stronie internetowej.

  04.11.2013 godz.: 06:56 wyśw.: 578 ID str.: 1498 Więcej
 • Specjalistyczny Gabinet Wojciech Kawiorski - proktolog w Krakowie

  Specjalistyczny Gabinet Wojciech Kawiorski - proktolog w Krakowie

  Specjalnością umiejscowionego w Krakowie gabinetu proktologicznego natomiast zarazem gabinetu chirurgii ogólnej i nowotworowej jest identyfikacja przyczyn uciążliwości ze strony układu pokarmowego, na które skarżą się Pacjenci a także ich leczenia za pomocą chirurgii lub też leczenia farmakologicznego - dopasowanego do Państwa osobistego przypadku. Do badań z reguły przeprowadzanych w gabinecie (przeznaczonym szczególnie dla Pacjentów z Krakowa i pozostałych części południowej Polski) przynależy badanie manometryczne przełyku lub zwieraczy odbytu. Szczegółowy obszar usług krakowskiego gabinetu opublikowano na stronie internetowej.

  26.11.2013 godz.: 08:15 wyśw.: 1121 ID str.: 1691 Więcej
 • Dental Service - radiolog w Szczecinie

  Dental Service - radiolog w Szczecinie

  Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Carpe Diem powstała z myślą o niesieniu pomocy w radzeniu sobie z problemami natury psychologicznej. Nasz zespół tworzą fachowi terapeuci i psychologowie, jacy Pacjentom oferują zarówno indywidualne spotkania terapeutyczne, jak i warsztaty umożliwiające pogłębione poznanie siebie. Propozycja Poradni obejmuje wsparcie psychologiczne, a również usługi z zakresu psychiatrii dziecięcej oraz młodzieżowej. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych i uznanych technik, jakie ułatwiają osiąganie optymalnych celów terapeutycznych. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz placówkami edukacyjnymi. Szczegóły na stronie www.

  25.08.2014 godz.: 12:13 wyśw.: 312 ID str.: 4059 Więcej
 • Rodentis.pl

  Rodentis.pl

  Nie tylko stomatologia zachowawcza, czy też dziecięca i estetyczna stanowi przedmiot działalności kliniki Rodentis. Klinika oferuje pacjentom także takie usługi, jak rentgenodiagnostyka, endodoncja, czy też protetyka. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalne i dokładne leczenie bez konieczności oczekiwania na wizytę w długich kolejkach. Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały dentystyczne gwarantują także komfortowe leczenie.

  20.11.2014 godz.: 15:22 wyśw.: 308 ID str.: 4621 Więcej
 • Ortopeda Warszawa

  Ortopeda Warszawa

  Jeżeli szukasz fachowej pomocy medycznej na pewno powinieneś skorzystać z usług kliniki Tom Med. Klinika ta cieszy się popularnością oraz zaufaniem wśród klientów i dotychczasowych pacjentów, co powoduje, że na pewno warto zgłosić się tu po poradę. W klinice pracują jedynie fachowcy i specjaliści ze wszystkich dziedzin medycyny, którzy swoje doświadczenie zdobyli w warszawskich szpitalach. Tom Med oferuje nam wysokiej jakości różnorodne usługi, jak na przykład: EKG, usługi ginekologiczne, EKG czy też USG tarczycy, piersi i jamy brzusznej. Każdy znajdzie tutaj fachową poradę, jaka sprawi, że podejmie właściwe leczenie i będzie zawsze czuł się zdrowy i w pełni sił.

  13.03.2015 godz.: 21:21 wyśw.: 277 ID str.: 5535 Więcej
 • Endometrioza

  Endometrioza

  Zagadkowa choroba hormonalno-immunologiczną dotykająca kobiety i dziewczynki w wieku rozrodczym, zwana endometrioza. Z łacińskiego endometrium oznacza śluzówkę macicy, która co miesiąc złuszcza się w czasie cyklu menstruacyjnego. Kobiety cierpiące na endometriozę, mają problem z tym, że komórki endometrium narastają w miejscach w których nie powinny, czyli po za ściankami macicy. Prowadzi to, do powstania guzów, narośli, wszczepów, które mogą powodować ból, a w konsekwencji nawet niepłodność.

  10.04.2015 godz.: 09:18 wyśw.: 364 ID str.: 5737 Więcej
 • Stomatolog Rzeszów

  Stomatolog Rzeszów

  Prowadzimy Laboratorium Pięknego Uśmiechu, w którym codziennie dbamy o prawidłowy stan uzębienia naszych klientów. Do naszej plecówki zapraszamy serdecznie każdego kto ma kłopoty z zębami, a chciałby mieć piękny i olśniewający uśmiech. Nasi lekarze zajmują się między innymi stomatologią estetyczną i zachowawczą, implantologią, pedodoncją, protetyką i wieloma innymi usługami. Warto skorzystać z naszych usług i zapomnieć o kłopotach z zębami.

  28.04.2015 godz.: 12:28 wyśw.: 213 ID str.: 5881 Więcej
 • Rentgeny stomatologiczne - najlepszy sprzęt Andan

  Rentgeny stomatologiczne - najlepszy sprzęt Andan

  Andan, lider w dystrybucji sprzętu stomatologicznego na rynku polskim, ma przyjemność przedstawić wszystkim państwu swoją ofertę. Składają się na nią wszystkie najbardziej podstawowe urządzenia, które są niezbędne do uruchomienia gabinetu stomatologicznego, jak również bardziej zaawansowany, nowoczesny sprzęt pozwalający na znaczne poprawienie jakości usługi zdrowotnej świadczonej pacjentom. Andan dokłada wszelkich starań, by stosunek jakości do ceny oferowanych produktów był możliwie jak najlepszy, czego wyrazem jest pojawienie się w ofercie produktów takich, jak unity stomatologiczne Diplomat oraz kompresory Ekom. Wymienić można na pewno także autoklawy Domina oraz bardzo podobne do nich pod względem jakości autoklawy Euronda. Najlepszym dowodem na brak jakichkolwiek kompromisów w budowanie idealnej oferty niech będzie partnerstwo z firmami NSK oraz Carestream. Pierwsza z nich produkuje uznane turbiny oraz kątnice, a druga to obecnie najbardziej ceniony na rynku producent sprzętu RVG. Radiowizjografia Carestream jest możliwością wkroczenia w nową erę nawet dla najmniejszych gabinetów stomatologicznych, w których konieczne jest liczenie każdej wydanej złotówki na nowy sprzęt.

  13.10.2015 godz.: 18:09 wyśw.: 307 ID str.: 7568 Więcej
 • Dentysta z Lublina - wldent.pl

  Dentysta z Lublina - wldent.pl

  Boisz się wizyty u dentysty? To nic strasznego, wystarczy tylko wybrać odpowiedni gabinet, w którym personel z równym zaangażowaniem zadba zarówno o zdrowie Twoich zębów oraz komfort psychiczny. Zapraszamy do nas, dzięki dużemu doświadczeniu wykonujemy nawet złożone zabiegi – od chirurgii stomatologicznej i implantologii po stomatologię zachowawczą.

  24.02.2016 godz.: 06:49 wyśw.: 205 ID str.: 8738 Więcej
 • Drenaż limfatyczny Katowice

  Drenaż limfatyczny Katowice

  Centrum rehabilitacji Galen oferuje drenaż limfatyczny w Katowicach, którego celem jest usprawnienie krążenia limfy i płynów tkankowych w organizmie. Wskazania do drenażu limfatycznego to przede wszystkim: niewydolność żylna, niedokrwistość kończyn dolnych, choroba zwyrodnieniowa stawów, a nawet otyłość. Drenaż limfatyczny jest coraz częściej stosowanym zabiegiem w fizjoterapii, ponieważ jest bardzo skuteczny. W naszej ofercie znajdziesz również: masaże, rehabilitacja dzieci i dorosłych, leczenie osteopatii, trening funkcjonalny oraz inne sprawdzone metody rehabilitacyjne. Zapraszamy do kontaktu.

  18.07.2016 godz.: 14:41 wyśw.: 143 ID str.: 9996 Więcej