zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  Sprzęt laboratoryjny to nieodzowne narzędzie pracy każdego laboranta. Bez niego nie odbywała by się codzienna produkcja w wielu fabrykach, a kontrola procesów produkcji to zadanie m. in laboratorium. Dlatego Danlab od przeszło 10 lat dostarcza niezawodny sprzęt laboratoryjny, gwarantujący bezusterkową i precyzyjna pracę w laboratorium. Danlab to szeroka i kompleksowa oferta sprzętu chemicznego takiego jak: cieplarki, chłodziarki farmaceutyczne, chłodziarki laboratoryjne, a także tak bardzo popularne w ostatnim czasie zmywarki laboratoryjne wkraczające do nowoczesnych laboratoriów. Sprzęt laboratoryjny zakupiony w Danlab to sprzęt sprawdzony w wielu laboratoriach.
  danlab.pl

  Data dodania: 25.09.2017

  ID strony: 12966

  Wyświetleń: 218

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 417

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 414

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszej działalności zajmujemy się rozliczeniami, doradztwem, prowadzeniem pełnej księgowości i rachunkowości. W ofercie kadry i płace, księgi handlowe, ryczałt, rozliczenia z US i szereg innych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Biuro rachunkowe Ekspert gwarantuje życzliwą i bezproblemową współpracę na długie lata.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 17.06.2016

  ID strony: 9758

  Wyświetleń: 302

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 431

Centrum Diagnostyki Medycznej Medix Tadeusz Śliwiński

Centrum Diagnostyki Medycznej Medix Tadeusz Śliwiński

Medix to centrum diagnostyki medycznej z siedzibą we Wrocławiu, mogące pochwalić się wieloletnim stażem w świadczeniu całościowych usług medycznych, do których należą specjalistyczne konsultacje, badania rentgenowskie, mammografia, badania USG i EKG, testy wysiłkowe i alergologiczne, biopsja, gastroskopia, rektoskopia, zabiegi chirurgiczne, a także lecznicze masaże i ćwiczenia kręgosłupa. Centrum angażuje wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy traktują swoich pacjentów z troską i stuprocentowym zaangażowaniem. Decydując się na skorzystanie z usług Medixu mają Państwo gwarancję znalezienia się w dobrych rękach. Szczegółowe wiadomości na temat prezentowanej propozycji dostępne są na

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

pediatra wrocław, rtg wrocław, masaż, pediatra wrocław

Kategorie

Zareklamuj stronę medix.wroc.pl:

Centrum Diagnostyki Medycznej Medix Tadeusz Śliwiński

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nyka Walenty - gabinet neurologiczny w trójmieście

  Nyka Walenty - gabinet neurologiczny w trójmieście

  Lekarz neurolog Walenty Nyka jest profesorem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W Gdańsku prowadzi prywatną poradnię zajmującą się diagnozowaniem oraz leczeniem różnorodnego typu schorzeń neurologicznych. Neurologia jest gałęzią medycyny specjalizującą się w rozpoznawaniu zaburzeń centralnego układu nerwowego oraz nerwów obwodowych. Specjalista neurolog zajmuje się konsultacjami w przypadku takich objawów jak zakłócenia równowagi i widzenia, zawroty głowy lub niedowłady kończyn. Leczy chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane i rwę barkową. Przyjmuje osoby, jakie przeszły udar niedokrwienny. Żeby dowiedzieć się więcej o gabinecie, zajrzyj na stronę internetową.

  13.08.2014 godz.: 11:09 wyśw.: 300 ID str.: 3862 Więcej
 • Klinikaimplantologii.pl - Stomatolog Kraków

  Klinikaimplantologii.pl - Stomatolog Kraków

  Naszą klinikę założył doktor, który już od 20 lat zajmuje się tą dziedziną i zdobył bardzo duże doświadczenie. By jeszcze bardziej polepszyć stan uzębienia swoich pacjentów jego klinika zajmuje się też endodencją, ortodoncją, chirurgią stomatologiczną, medycyną estetyczną i leczeniem kanałowym. U nas otrzymasz wszelką pomoc jeśli chodzi o Twoje zęby, o które należy dbać całe życie.

  02.01.2015 godz.: 12:09 wyśw.: 307 ID str.: 4973 Więcej
 • Rezonans Magnetyczny Warszawa

  Rezonans Magnetyczny Warszawa

  Badanie rezonansem magnetycznym przeprowadzane w naszym centrum diagnostyki Rex Medica umożliwia wykonanie badania również w przypadku osób, które obawiają się tego typu badań. Nowoczesny aparat Signa Explorer 1. 5T posiada wiele nowoczesnych funkcji, a jedną z nich jest o wiele bardziej cicha praca aparatu. Osoby obawiające się hałasu podczas wykonywania badań nie będą zatem go doświadczały, a w związku z tym będą mogły poddać się badaniu bez najmniejszego strachu. Badaniu mogą również obecnie poddać się pacjenci o nietypowej budowie.

  29.06.2015 godz.: 22:50 wyśw.: 220 ID str.: 6357 Więcej
 • Agnieszka Borowska - psychoterapia Warszawa

  Agnieszka Borowska - psychoterapia Warszawa

  Jakiej psycholog miasto Warszawa potrzebuje? Na pewno przyda się mu pomoc psycholog Agnieszki Borowskiej, która od wielu lat zajmuje się pomaganiem osobom o różnych potrzebach psychoterapeutycznych.

  W swoim gabinecie oferuje leczenie lęków a Warszawa może się do niej zgłaszać także wtedy, gdy ma problemy natury emocjonalnej, walczy z nerwicami czy depresją.

  Swoje doświadczenie zawodowe psycholog Borowska wykorzystuje także poprzez organizację otwartych seminariów dla specjalistów, w czasie których dzieli się swoją wiedzą z zakresu leczenia zaburzeń odżywiania w Warszawie czy depresji.

  Dodatkowe zalety:

  Poddawanie się superwizji
  Własny gabinet od 2007r.
  Przynależność do PTPP

  Kontakt:

  Agnieszka Borowska
  ul. Żurawia 43 lok. 7, Warszawa
  tel: 503 873 955
  e-mail: a_borowska@poczta.fm

  11.08.2015 godz.: 11:51 wyśw.: 331 ID str.: 6869 Więcej
 • Gabinety Wawelska - korony zębowe Piła

  Gabinety Wawelska - korony zębowe Piła

  Zakres naszej działalności obejmuje prowadzenie gabinetów fizjoterapeutycznych oraz stomatologicznych w Pile. Propozycja naszych gabinetów skierowana jest zarówno do pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Proponujemy Państwu usługi z zakresu rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, leczenie wad postawy, a także z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki i chirurgii stomatologicznej. Na wizytę w naszych gabinetach można umówić się osobiście bądź telefonicznie. Szczegółowe dane teleadresowe i nasza pełna propozycja znajdują się na stronie internetowej.

  08.09.2015 godz.: 16:14 wyśw.: 288 ID str.: 7245 Więcej
 • Biomed - kurs EEG

  Biomed - kurs EEG

  Centrum Biomed ma swoją siedzibę we Wrocławiu i prowadzi działalność od 2007 roku. Specjalizujemy się w neuroterapii, profilaktyce negatywnych skutków stresu, rehabilitacji funkcji poznawczych oraz treningu służącym poprawie koncentracji, pamięci i szybkości reakcji. Stosowaną przez nas metodą terapii jest przede wszystkim EEG-Biofeedback, jaka pozwala pacjentom na świadome uczenie się zmiany wzorca wytwarzanych fal mózgowych, żeby mózg pracował w wydajniejszy oraz szybszy sposób. Biofeedback może być stosowany zarówno przy takich schorzeniach jak ADHD, dysleksja czy zaburzenia lękowe. Szczegóły na witrynie.

  13.11.2015 godz.: 10:18 wyśw.: 212 ID str.: 7867 Więcej
 • Kułakowski Artur - operacje stulejki Poznań

  Kułakowski Artur - operacje stulejki Poznań

  Jest mi bardzo miło przedstawić Państwu ofertę gabinetu lekarskiego Artura Kułakowskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy urologa. Zajmuję się dokładnym badaniem prostaty, leczeniem zaburzeń wzwodu oraz innych schorzeń urologicznych. Proponuję badania gruczołu krokowego. W razie konieczności przeprowadzam operacje endoskopowe i otwarte. Posiadam kilka gabinetów umiejscowionych w okolicach Poznania. Szczegóły mojej oferty oraz dokładne dane teleadresowe moich gabinetów lekarskich odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  20.01.2016 godz.: 09:50 wyśw.: 227 ID str.: 8467 Więcej
 • Laser-Med - poradnia alergologiczna Chełm

  Laser-Med - poradnia alergologiczna Chełm

  Przedstawiamy Państwu Niepubliczny Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczy Laser-Med z siedzibą w Chełmie. Na rynku funkcjonujemy od 1997 roku. Prowadzimy usługi medyczne z zakresu z zakresu alergologii, pulmonologii, medycyny ogólnej, dermatologii oraz medycyny estetycznej oraz anti- aging. Leczymy dorosłych oraz dzieci. Posiadamy laboratorium analityczne, jakie wyposażone jest w odpowiedni sprzęt medyczny. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  10.03.2016 godz.: 20:00 wyśw.: 197 ID str.: 8855 Więcej
 • Centrum Polkard

  Centrum Polkard

  Centrum Polkard oferuje to liczne zabiegi oraz diagnostyka specjalistyczna, refundowane przez NFZ. Na miejscu znajduje się poradnia chorób metabolicznych, osteoporozy, oraz stomatologiczna. Centrum zajmuje się również chirurgią żył dolnych, istnieje możliwość wykonania zabiegów, które usprawniają działanie żył. Przychodnia posiada także gabinet stomatologiczny z uwzględnieniem ortodontyki dla dzieci i dorosłych. Strona internetowa przychodni ułatwia zarejestrowanie się pacjentów, oraz pokazuje grafik przyjęć lekarzy.

  29.04.2016 godz.: 12:52 wyśw.: 183 ID str.: 9310 Więcej
 • Leczenie próchnicy Toruń

  Leczenie próchnicy Toruń

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu stomatologicznego. Mieścimy się w Toruniu i oferujemy kompleksowe usługi. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a ponadto zatrudniamy wybitnych fachowców. Po więcej informacji zapraszamy na Centrum. Stomatologiczne. eu. Zapraszamy.

  17.05.2016 godz.: 12:32 wyśw.: 158 ID str.: 9451 Więcej