zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3867

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2759

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4780

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 7269

Armada Witold - kardiolog

Armada Witold - kardiolog Wyróżnij wpis w katalogu

Witold Armada od 1988 r. przewodzi w Chojnicach prywatny gabinet kardiologiczny. Przedsiębiorstwo zajmuje się wszechstronnym wykonywaniem nieinwazyjnych badań diagnostycznych i poradnictwem w obrębie zdrowego i dynamicznegosposobu życia, albo dalszej pogłębionej diagnostyki czy też leczenia szpitalnego. Przedsiębiorstwo proponuje zrealizowanie prób wysiłkowych (określone m. in. w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca) i badania kardiologiczne: ECHO serca (USG), USG dopplerowskie, spoczynkowe czy też wysiłkowe EKG albo monitorowanie serca strategią Holtera. Więcej informacji o obszarze usług dostępnych jest na stronie internetowej.Powiązane tematy

echo serca miastko, kardiolog miastko, leczenie nadciśnienia, ekg chojnice

Kategorie

Zareklamuj stronę www.kardiologchojnice.com.pl:

Armada Witold - kardiolog

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ferreus Sp. z o.o. - opieka stomatologa w Warszawie

  Ferreus Sp. z o.o. - opieka stomatologa w Warszawie

  W Warszawie ma swoją siedzibę Centrum Stomatologii Rodzinnej Ferreus. Świadczy usługi w obrębie stomatologii z endodoncją, ortodoncji, implantologii oraz chirurgii szczękowej. Lekarze stomatolodzy zajmują się profilaktyką schorzeń twardych oraz miękkich tkanek jamy ustnej, diagnostyką radiologiczną i leczeniem zachowawczym zębów stałych i mlecznych. Zatrudnieni w placówce specjaliści ortodonci wykonują leczenie wszystkich rodzajów źle uformowanego zgryzu. Nieleczony nieprawidłowy układ zębów prowadzi do ich nierównomiernego ścierania się albo obnażania szyjek oraz zwiększenia narażenia na choroby. Dokładny zakres usług dostępny na stronie internetowej.

  21.08.2014 godz.: 12:24 wyśw.: 974 ID str.: 3997 Więcej
 • Medycyna Estetyczna Gdańsk - Clinica Dermatologica

  Medycyna Estetyczna Gdańsk - Clinica Dermatologica

  Clinica Dermatologica, której siedziba jest zlokalizowana w Gdańsku, specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych oraz wenerologicznych. Wykonywane są także zabiegi takie jak mikrodermabrazja, usuwanie przebarwień czy peelingi. Klinika dysponuje niezbędnym sprzętem i jest w stanie przeprowadzić szereg badań diagnostycznych. Cennik jej usług został zamieszczony na stronie internetowej, podobnie jak informacje o promocjach.

  01.12.2014 godz.: 13:54 wyśw.: 904 ID str.: 4698 Więcej
 • Psychoterapia Rybnik

  Psychoterapia Rybnik

  Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Elżbietę Pawliczek, to centrum pomocy psychologicznej.
  W gabinecie prowadzona jest pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna adresowana do dzieci, młodzieży i dorosłych.
  W gabinecie prowadzone są: konsultacje psychologiczne, psychoterapia indywidualna krótkoterminowa, psychoterapia długoterminowa, terapia rodzinna i terapia par.
  Zapraszamy.

  25.11.2015 godz.: 15:04 wyśw.: 920 ID str.: 7992 Więcej