zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4759

 • Naprawy blacharskie i lakiernicze - Pasikowski

  Naprawy blacharskie i lakiernicze - Pasikowski

  PASIKOWSKI Skępe to serwis blacharsko-lakierniczy dbający o środowisko. Troska o środowisko to dla firmy nie tylko trendy, lecz przede wszystkim etyczna odpowiedzialność. Stosowanie ekologicznych technologii lakierniczych to świadomy wybór, który przekłada się na skuteczność usług i ochronę natury.
  https://serwis-blacharsko-lakierniczy.pl

  Data dodania: 26.04.2024

  ID strony: 23824

  Wyświetleń: 29

 • Polski rower rehabilitacyjny trójkołowy TOLEK

  Polski rower rehabilitacyjny trójkołowy TOLEK

  TOLEK to firma, która od lat z sukcesem produkuje trójkołowe rowery rehabilitacyjne dla seniorów. Ich różnorodna oferta obejmuje zarówno modele jedno- i wielobiegowe, tradycyjne i elektryczne. W sklepie internetowym www. rowertolek. pl klienci mogą liczyć na polski produkt, kompleksową obsługę posprzedażną oraz wygodny transport do własnego domu.
  https://www.rowertolek.pl

  Data dodania: 26.04.2024

  ID strony: 23825

  Wyświetleń: 57

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 10661

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 5664

 • Komornik Sądowy Michał Opalski - Gdańsk Północ

  Komornik Sądowy Michał Opalski - Gdańsk Północ

  Funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w kancelarii komorniczej nr XIX w Gdańsku Północ piastuje Michał Opalski.
  Kancelaria ma swoją siedzibę przy ulicy Piekarniczej 12.

  Kancelaria przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8. 00 - 15. 00.
  Komornik obsługuje interesantów we wtorki w godzinach 10. 00 - 14. 00.

  Komornik sądowy przyjmuje odpowiednio przygotowane przez klientów wnioski egzekucyjne oraz inne dokumenty.

  Zajmuje się realizacją orzeczeń sądowych w sprawach o świadczenia pieniężne, jak i niepieniężne. Komornik doręcza korespondencją sądową za potwierdzeniem odbioru.

  Przygotowuje także protokoły ze stanu faktycznego przed rozpoczęciem postępowania sądowego.
  Również pełni nadzór nad licytacjami publicznymi, w przypadku zlecenia takiego nadzoru przez organizatora aukcji.

  Na stronie internetowej znajdują się wzory pism do pobrania oraz zestawienie prowadzonych licytacji komorniczych.
  https://komornik-gdansk.com

  Data dodania: 25.04.2024

  ID strony: 23823

  Wyświetleń: 284

Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski Wyróżnij wpis w katalogu

Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, jednak swoją działalność usług prawnych prowadzimy na terenach województwa śląskiego (Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Katowice, Tychy). Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. W przypadku klienta indywidualnego specjalizujemy się w rozwodach; w tym prowadzimy rozwodowe sprawy o podział majątku. Pozostałe usługi to: doradztwo prawne dla pracowników, dla rodziny, w sprawach małżeńskich, w sprawach o alimenty, w sprawach dotyczących nieruchomości, w sprawach spadkowych, w sprawach spadku, odstąpienia od umowy, doradztwo i prowadzenie spraw o odszkodowania m. in. za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, czy też inne zdarzenia losowe. Wykonujemy też opiniowanie umów, pomagamy w podziale majątku, świadczymy pomoc prawną dla cudzoziemców, świadczymy porady prawne. Obsługa prawna firm to natomiast akie usługi prawne jak: zakładanie i rejestracja firm, spółek, nieruchomości, obsługa dla podmiotów korporacyjnych, oddłużanie i postępowanie układowe, upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy.
W zakresie obsługi podmiotów korporacyjnych nasi prawnicy mogą zaoferować tworzenie nowych podmiotów: spółki kapitałowe: z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne oraz spółki osobowe: jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo – akcyjna, spółki cywilne, fundacje, stowarzyszenia, przedstawicielstwa, oddziały. W przypadku zaś istniejących już podmiotów oferujemy bieżącą obsługę w zakresie m. in: odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółek, odpowiedzialność przystępującego wspólnika za zobowiązania spółki, odpowiedzialność odszkodowawcza wspólników, odpowiedzialności członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, pozbawienie prawa do reprezentacji, ustalenia dot. sposobu wykonywania prawa do reprezentacji a ochrona osób trzecich, postępowanie w razie sporu pomiędzy wspólnikami, prowadzenie spraw spółki, podejmowanie uchwał, dokonywanie rozliczeń finansowych pomiędzy wspólnikami.Powiązane tematy

sprawy rozwodowe, obsługa prawna firm Gliwice, radca prawny, kancelaria prawna Gliwice, rozwód krok po kroku, doradztwo prawne, rozwody, koszty rozwodu, porady prawne, kancelaria prawna, radca prawny Gliwice, adwokat Gliwice, postępowanie rozwodowe, podział majątku, prawnik Gliwice

Kategorie

Zareklamuj stronę kancelaria-prawna-gliwice.pl:

Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Wrocław

  Kancelaria notarialna Wrocław

  Przeprowadzanie wszelkiego typu formalności, związanych na przykład ze sprzedażą, zamianą czy zakupem nieruchomości, także tej obciążonej, wiąże się z koniecznością sporządzenia pewnego rodzaju dokumentów. Aby miały one moc prawną, musimy wówczas skorzystać z pomocy profesjonalisty, którym w tym wypadku jest notariusz. Oczywiście, obecnie liczba tego typu ekspertów jest dość duża, dlatego decydując o tym, która kancelaria notarialna zajmie się naszymi sprawami, powinniśmy wybierać te cieszące się największą renomą. Kancelarią godną polecenia jest zdecydowanie ta prowadzona przez Patrycję Pasińską-Kassarabę. Korzystając z jej strony internetowej dowiemy się dokładnie jaki jest zakres obowiązków, do realizowania których jest zobowiązany każdy notariusz. Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba kancelarii, jednak w przypadku kiedy chcemy się skontaktować z notariuszem, możemy to zrobić przez Internet. Wystarczy skorzystać z dostępnego na stronie formularza online. Oprócz tego, z informacji zawartych na stronie dowiemy się ile trzeba zapłacić za poszczególne usługi świadczone przez notariusza.

  19.04.2019 godz.: 10:27 wyśw.: 448 ID str.: 13530 Więcej
 • Kancelaria prawa upadłościowego Warszawa

  Kancelaria prawa upadłościowego Warszawa

  Ogłoszenie upadłości konsumenckiej nie jest wcale takie proste, jak możemy to wyczytać w artykułach zamieszczonych w internecie. To postępowanie sądowe, które wymaga od osoby składającej wniosek o upadłość konsumencką przynajmniej podstawowej wiedzy prawnej. Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień pomoże Ci w tym procesie.

  07.10.2018 godz.: 15:58 wyśw.: 364 ID str.: 15181 Więcej
 • Legalfkancelaria.pl

  Legalfkancelaria.pl

  Rzeszowska kancelaria prawnicza oraz radców prawnych skupia w swoich szeregach doświadczonych zawodowo radców prawnych i prawników z Rzeszowa. Bogate doświadczenie oraz wysoko pozycja na rynku, gwarantują najwyższy poziom obsługi klietna. Oferta usług kancelarii Legal. F skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych, a obejmuje między innymi takie dziedziny prawa, jak prawo pracy, prawo gospodarcze, spadkowe, gruntowe czy rodzinne. Więcej informacji na temat kancelarii z Rzeszowa oraz pełna oferta firmy zamieszczona została na stronie internetowej Legal. F.

  14.01.2020 godz.: 13:06 wyśw.: 358 ID str.: 18027 Więcej