zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Meble przedszkolne

  Meble przedszkolne

  Należałoby wiedzieć, iż meble szkolne muszą posiadać wszelkie standardy bezpieczeństwa. Sytuacja jest jakże w najwyższym stopniu oczywista, ponieważ zdrowie i życie naszych pociech są najważniejsze. Meble muszą być w właściwy sposób przystosowane do wieku dzieci, jakie będą z nich korzystać.
  Z całą pewnością niewłaściwe dobrane meble przedszkolne mogą w rezultacie prowadzić aż do deformacji w ciele pociechy a zwłaszcza w obszarze samego kręgosłupa. Meble muszą być dodatkowo tak sporządzone, aby ograniczyć do minimum jakiegokolwiek rodzaju nawierzchnie ostre oraz groźne dla dziecka. Meble szkolne oprócz tego, iż mają znaczący wpływ na atmosferę panującą w całej klasie realizują również funkcje praktyczne. Meble przedszkolne są w ten sposób opracowane żeby wolno w nich było przechowywać różnego rodzaju przedmioty związane z zajęciami prowadzonymi w danej klasie. Pośród najistotniejszych mebelków, na które przedszkola winny zwrócić uwagę są m. in. : ławki szkolne, szafki na różne pomoce dydaktyczne.
  drzewiarzbis.com.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 6671

  Wyświetleń: 2032

 • BHP sklep z artykułami bhp

  BHP sklep z artykułami bhp

  Nasza sklep bhp zapewnia artykuły BHP dla zakładów, firm i instytucji. Oferujemy odzież roboczą, ochronną, środki czystości oraz asortyment z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Realizujemy indywidualne zamówienia. Zapraszamy do współpracy. W naszej ofercie znajdziesz obuwie robocze, ochronne, fartuchy medyczne, fartuchy dla gastronomii, fartuchy dla personelu sprzątającego, fartuchy ochronne i robocze oraz rękawice i odzież roboczą.
  bhppabianice.com.pl

  Data dodania: 19.03.2019

  ID strony: 15808

  Wyświetleń: 434

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 2131

 • Drukarnia Białystok

  Drukarnia Białystok

  Z propozycji których firm entuzjastycznie korzystają dziś usługobiorcy? Wszechstronnych. Klienci cenią to, kiedy w pojedynczym położeniu potrafią załatwić dużo różnorakich transakcji. Jeśli skorzystasz z propozycji naszej marki, taki dokładnie cel osiągniesz. Operujemy jako drukarnia Białystok a także serwis laptopów Białystok. Również przygotowujemy zdjęcia do dokumentów Białystok. Jak widać, rozmiar naszej inicjatywy jest nader rozległy, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego, nawet ogromnie wymagającego Konsumenta. Jesteśmy otwarci na wszelakie wskazówki swoich Odbiorców. Dopasujemy się do ich oczekiwań a także zrobimy, że osiągną konkretnie to, czego poszukiwali. Wejdź na alfadruk24. pl oraz zapoznaj się z naszą całościową ofertą.
  alfadruk24.pl

  Data dodania: 12.11.2019

  ID strony: 17582

  Wyświetleń: 52

 • Tworzenie aplikacji i stron www

  Tworzenie aplikacji i stron www

  Zaawansowane tworzenie stron z kilkunastoletnim doświadczeniem oferuje Agencja Interaktywna PANAM. Z wieloma firmami i instytucjami publicznymi pracowaliśmy i współpracujemy nadal. Tworzenie aplikacji wymaga zgranego zespołu co u nas można zaobserwować sukcesami w sprawnie działających aplikacjach internetowych.
  www.panam.pl

  Data dodania: 24.10.2019

  ID strony: 4281

  Wyświetleń: 2549

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 474

 • Psychoterapia w Częstochowie

  Psychoterapia w Częstochowie

  Jedną z przyczyn pojawienia się w gabinecie psychoterapeutycznym jest cierpienie związane z zaburzeniem osobowości. W ostatnich dziesięcioleciach psychiatrzy i psychoterapeuci często zajmują się zaburzeniem border-line, które dotyczy dramatu ludzkiego polegającego na jednoczesnym pragnieniu bycia w relacji z drugą osobą i nienawidzeniu tego. Osoby z taką osobowością są bardzo chwiejne emocjonalnie i zazwyczaj skłonne są do ryzykownych i destrukcyjnych zachować wobec samych siebie. Często w historii ich życia pojawiają się próby samobójcze lub samookaleczenia, zresztą z takiego powodu najczęściej pojawiają się finalnie u psychoterapeuty. Psychoterapia jest niezbędnym elementem mogącym poprawić jakość życia tych osób, uśmierzyć cierpienie. W Częstochowie zapraszamy do centrum psychoterapii Mandala, którego psychoterapeuci są doświadczeni w pracy z osobami cierpiącymi z powodu zaburzenia osobowości border-line.
  https://www.centrummandala.com

  Data dodania: 31.08.2019

  ID strony: 14060

  Wyświetleń: 326

 • Adamus - Biuro księgowe Warszawa Ursynów

  Adamus - Biuro księgowe Warszawa Ursynów

  Biuro rachunkowe Abacus zajmuje się rozliczeniami kadrowo-płacowymi i księgowością małych i średnich firm. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Propozycja biura obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów oraz rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Zajmujemy się także przygotowywaniem umów o pracę, świadectw pracy, deklaracji ZUS oraz rozliczaniem podatku dochodowego. Każdą z usług wykonujemy rzetelnie i zachowując poufność danych klienta. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności oraz cennika usług, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
  www.adamus.net.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 6654

  Wyświetleń: 703

 • Sklepik seniora zyjlatwiej.pl

  Sklepik seniora zyjlatwiej.pl

  Wciąż rosnąca liczba osób starszych i niepełnosprawnych, które zmagają się z problemami dnia codziennego skłoniła nas do zgromadzenia w jednym miejscu artykułów dla niepełnosprawnych, mogących w znacznym stopniu ułatwić życie seniorom. To właśnie proponowane w naszym sklepie bardzo użyteczne sprzęty, przybory, środki higieniczne oraz inne pomoce dla seniora mają na celu uczynienie ich życia łatwiejszym, a przez to także przyjemniejszym.
  zyjlatwiej.pl

  Data dodania: 19.03.2019

  ID strony: 15809

  Wyświetleń: 418

 • Badania Psychologiczne (psychotesty) Jasło - psychotestyjaslo.pl

  Badania Psychologiczne (psychotesty) Jasło - psychotestyjaslo.pl

  Prezentowana strona internetowa pracowni badań psychologicznych w Jaśle www. psychotestyjaslo. pl zawiera przydatne informacje o zakresie przeprowadzanych badań w zakresie Psychologii Transportu i Medycyny Pracy. Pracownia wykonuje badania i testy psychologiczne (psychotesty) pracowników firm, m. inn. : kierowców zawodowych, operatorów urządzeń i maszyn, egzaminatorów i instruktorów a także służb mundurowych. W pracowni wykonywane są także badania osób ubiegających się o pozwolenie na broń.

  Pracownia Badań Psychologicznych mieści się w Jaśle przy ul. Mickiewicza 8

  Rejestracja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu +48. 574 256 598
  www.psychotestyjaslo.pl

  Data dodania: 27.03.2019

  ID strony: 13562

  Wyświetleń: 5660

 • Haft komputerowy

  Haft komputerowy

  Jeżeli uważałeś, iż haft komputerowy to wszystko, co umożliwia na dzień dzisiejszy technika, żyłeś w błędzie. Nasze przedsiębiorstwo może więcej! Arlena to nie tylko sztuka zdobienia tworzyw haftem. Potrafimy łączyć z perełkami, blaszkami, cekinami, dżetami jak również kamieniami akrylowymi. Bez kłopotu naszyjemy też tasiemki, koraliki lub sznurki. Dużą popularnością cieszą się usługi zdobienia hot fix. Wtopimy nawet półperły! Dzięki nam Twój haft nabierze doskonałego blasku i niezwykłego wyglądu. O naszym profesjonaliźmie świadczy między innymi współpraca w tegorocznych Targach Mody Ptak EXPO. Obejrzyj interesujące realizacje które przekonają Cię do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, iż postaramy się spełnić wszelkie Twoje oczekiwania.
  www.arlena.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 4254

  Wyświetleń: 4117

 • Biuro księgowe w Łodzi

  Biuro księgowe w Łodzi

  Świadczenia spojone z rachunkowością jak i konsultingiem fiskalnym to specjalizacje naszej firmy. Przeszło dwudziestoletnie praktyki, które ma nasze biuro księgowe Łódź powoduje, że rozpatrujemy wszelkie angaża w sposób totalnie wykwalifikowany. Między własnych usług odszukają Państwo m. in. prowadzenie ksiąg księgowych czy także przeprowadzenie rozliczeń z budżetem złączonych spośród podatkami. Nasi fachowi pracownicy usługują angaże nie tylko w j. polskim jednakowoż też w j. angielskim i niemczyznom. Biuro rachunkowe Łódź bez wątpienia ułatwi postępowanie osobistej firmy. Nasze partnerstwa z interesantami trwają latami, co jest potwierdzeniem naszej fachowości. Doradca podatkowy Łódź jest do Państwa posług o wszelkiej godzinie dnia, i dzięki jego wprawnej osłonie unikną Państwo nieprzyjemnych niespodzianek.
  www.biurorachunkoweabak.pl

  Data dodania: 18.03.2019

  ID strony: 4270

  Wyświetleń: 1015

 • Tarcze do szlifowania betonu

  Tarcze do szlifowania betonu

  Obróbka metalu i innych materiałów tego rodzaju to niełatwe zadanie. By zrealizować je prawidłowo wymagane są doskonałe narzędzia. W sklepie tarcze-scierne. pl, można nabyć, co już wskazuje nazwa, tarcze ścierne najwyższej jakości. Kupujący mają do dyspozycji wyroby rozmaitych typów. Jest to na przykład tarcza do metalu przystosowana do szlifowania. Zalecanym przyrządem jest też tarcza do cięcia metalu. W domach, firmach produkcyjnych czy na budowach potrzebne są też przyrządy do obróbki innych materiałów. W ofercie sklepu internetowego tarcze-scierne. pl znajduje się także tarcza do żeliwa i tarcza do aluminium. Niezwykle ważną częścią oferty są tarcze do szlifowania betonu i odmiany diamentowe. Opłaci się, więc odwiedzić nasz sklep i wybrać produkt dopasowany do potrzeb. Zapraszamy.
  tarcze-scierne.pl

  Data dodania: 29.11.2019

  ID strony: 17689

  Wyświetleń: 38

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 1521

 • Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Jaśle wykonuje badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, motorowerów i ciągników rolniczych. Zatrudniamy doświadczonych diagnostów, badania techniczne wykonujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.
  www.skpjaslo.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 14382

  Wyświetleń: 952

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Discover Team

  Discover Team

  Firma Discovery Team od 1995 roku prowadzi działalność szkoleniową. Organizujemy szkolenia połączone z integracją zespołu dla korporacji, uczelni oraz urzędów państwowych. W nasze spotkania wplatamy również specjalnie zaprojektowane gry biznesowe. Oferujemy szkolenia obejmujące coaching...

  10.04.2019 godz.: 16:15 wyśw.: 462 ID str.: 4542 Więcej
 • Akademia Sokrates

  Akademia Sokrates

  Jesteś zainteresowany coachingiem albo usługami konsultingowymi dla biznesu na najwyższym poziomie? A może szukasz wiedzy w zakresie efektywności osobistej czy kompetencji - chodzi o kompetencje menedżerskie, handlowe, trenerskie czy konsultanta? Polecamy w takim razie wizytę w Akademii Rozwoju...

  17.05.2017 godz.: 08:58 wyśw.: 424 ID str.: 9515 Więcej
 • Trener Biznesu Aneta Moniuszko

  Trener Biznesu Aneta Moniuszko

  Prowadzisz firmę i chcesz więcej czasu dla siebie? W takim razie usługi Anety Moniuszko w zakresie Trenera Biznesu są przeznaczone dla Ciebie! Aneta Moniuszko jest specjalistką w procesie automatyzacji firmy. Dzięki jej działaniom Twoja firma się usamodzielni, Ty będziesz jedynie zarządzać!...

  30.08.2017 godz.: 11:32 wyśw.: 139 ID str.: 12786 Więcej
 • Marcinmanka.com - szkolenia otwarte Warszawa

  Marcinmanka.com - szkolenia otwarte Warszawa

  W kontaktach z każdym Klientem staram się przede wszystkim odnajdywać jego kreatywność. Uważam bowiem, że cecha ta umożliwia świeże patrzenie na rzeczywistość, a w kontaktach biznesowych dodaje możliwości efektywniejszego zdobywania wyznaczonych cele. Pozwala kształtować nowe, niestandardowe...

  22.12.2017 godz.: 19:07 wyśw.: 131 ID str.: 13561 Więcej
 • Prawo jazdy w UK

  Prawo jazdy w UK

  Emano jest firmą, która zajmuje się przygotowaniem do uzyskania prawa jazdy, Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii. Specjaliści korzystają z nowoczesnych metod nauczania oraz udostępniają liczne materiały pomagające w przygotowaniu się do egzaminu. Dodatkowo, kierowcy którzy posiadają...

  24.04.2019 godz.: 10:20 wyśw.: 116 ID str.: 15990 Więcej
 • Manka-academy.com

  Manka-academy.com

  Odpowiednie nastawienie do klienta oraz produktu, jaki oferujemy jako firma, to absolutna podstawa dobrego biznesu. Ciągłe poszerzanie swoich kompetencji jako mówcy oraz umiejętności wartościowego mówienia, mającego dar przekonywania, wymaga ciągłego treningu pod okiem profesjonalistów. Coach,...

  28.11.2017 godz.: 09:46 wyśw.: 138 ID str.: 13399 Więcej
 • Szkolenia vat

  Szkolenia vat

  Firma Univers specjalizuje się w organizowaniu profesjonalnych szkoleń z różnych dziedzin. Postawienie na jej usługi i pomoc może dać zatem znakomite rezultaty i może być bardzo przyjemne dla wszystkich osób. Szkolenia VAT to przykład tych, które realizowane są przez firmę. Osoby, które...

  14.02.2018 godz.: 10:14 wyśw.: 138 ID str.: 13922 Więcej
 • Akademialtca.pl

  Akademialtca.pl

  Firma prowadzi szkolenia otwarte, które odbywają się w Warszawie. Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się na nie przez internet. W ofercie akademii znajdują się szkolenia podatkowe, jak również branżowe, czy z zakresu prawa. Firma troszczy się o potrzeby swoich klientów, dlatego organizuje...

  02.09.2019 godz.: 18:42 wyśw.: 61 ID str.: 16948 Więcej
 • Imperium szkoleniowe - Excel krok po kroku

  Imperium szkoleniowe - Excel krok po kroku

  Zarówno, jeśli jesteśmy zainteresowani bezpieczeństwem informacyjnym czy też obsługą Excela czy MS Project można skorzystać z oferty Imperium Szkoleniowego w Warszawie. Są tam liczne szkolenia zarówno dla osób rozpoczynających pracę z danymi programami jak również i dla tych zaawansowanych,...

  16.02.2019 godz.: 17:45 wyśw.: 125 ID str.: 15655 Więcej
 • Www.csz.com.pl

  Www.csz.com.pl

  Centrum Szkolenia Zawodowego od 2004 roku funkcjonuje w Krapkowicach w województwie opolskim. Jest to profesjonalny ośrodek zatrudniający wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, współpracujący zarówno z osobami indywidualnymi jak też przedsiębiorstwami. Tematyka szkoleń związana jest z branżą...

  20.09.2019 godz.: 17:20 wyśw.: 54 ID str.: 17160 Więcej
 • Dom Wiedzy Staniurski i Wspólnicy Sp.j.

  Dom Wiedzy Staniurski i Wspólnicy Sp.j.

  Potrzebujesz fachowego wsparcia podczas organizacji kursu dla swoich pracowników. Chcesz mieć do czynienia z nowoczesnymi salami szkoleniowymi w Warszawie i szukasz gotowych rozwiązań? Bardzo dobrze trafiłeś. Prezentujemy Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że spełni ona Twoje wymagania. Znamy...

  20.03.2018 godz.: 19:32 wyśw.: 151 ID str.: 14156 Więcej
 • 16 motywatorow

  16 motywatorow

  Poszukujesz motywatorów do dalszego rozwoju samego siebie? Zajrzyj na stronę naszej firmy, za pośrednictwem której zyskasz szczegółowy obraz własnego profilu motywacyjnego opracowany jako analiza testu psychometrycznego Reiss Motivation Profile przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Jesteśmy...

  10.06.2017 godz.: 11:03 wyśw.: 164 ID str.: 12052 Więcej
 • Yellowfrog.com.pl

  Yellowfrog.com.pl

  Firma Yellow Frog Sp. z. o. w Bydgoszczy to zaufany partner w biznesie, który umożliwia profesjonalne usługi księgowe, kadrowe, BHP P. POŻ oraz Ochrony Środowiska. Nasi prawnicy doradzają, zakładają firmy oraz bronią Państwa w sądach. Księgowe zapewniają bezbłędną i sumienną obsługę...

  05.08.2019 godz.: 21:51 wyśw.: 52 ID str.: 16707 Więcej
 • Szkolenia medycyny estetycznej - MEDDIAMONDS Warszawa

  Szkolenia medycyny estetycznej - MEDDIAMONDS Warszawa

  Witryna internetowa szkolenia-meddiamonds. pl oferuje szkolenia dla kosmetologów oraz kosmetyczek chcących pogłębić swoją dotychczasową wiedze na różnych poziomach. Szkolenia medycyny estetycznej obejmują mezoterapię igłowa, lipolizę iniekcyjna, a nawet szkolenia z kwasu hialuronowego na poziomie...

  06.08.2018 godz.: 21:50 wyśw.: 121 ID str.: 14923 Więcej
 • Bezowijania.com - Szkolenia zarządzanie czasem

  Bezowijania.com - Szkolenia zarządzanie czasem

  „bez owijania” to studium szkoleniowe które posiada w swojej ofercie kursy podnoszące kwalifikacje zarówno osób zatrudnionych jak i tych poszukujących pracy. Część z nich jest skierowana do przyszłych lub obecnych menadżerów i kierowników. Wśród nich są szkolenia menadżerskie, HR, profesjonalnej...

  10.04.2019 godz.: 16:28 wyśw.: 113 ID str.: 15137 Więcej
 • Szkolenia dla firm

  Szkolenia dla firm

  Szkolenia dla firm to nasza pasja. Są one interesujące dla każdego. Dobra jakość w świetnej cenie, a poza tym wiedza przydatna zawsze i każdemu. Szkolimy szefów firm, pracowników oraz wszystkich chętnych. Nasze szkolenia są organizowane starannie oraz certyfikowane. Dzięki certyfikatom klienci...

  14.08.2019 godz.: 19:00 wyśw.: 71 ID str.: 16790 Więcej
 • EDUKATOR kursy zawodowe

  EDUKATOR kursy zawodowe

  Przedstawiamy Państwu firmę Edukator z siedzibą w Grudziądzu. Na rynku funkcjonujemy od 2007 roku. Oferujemy szeroki wybór kursów oraz szkoleń. Proponujemy kursy: specjalistyczne, językowe, komputerowe, przedsiębiorczości, biznesu, dla kobiet, dla mężczyzn i wiele innych. Posiadamy profesjonalnie...

  13.08.2019 godz.: 19:02 wyśw.: 72 ID str.: 16782 Więcej
 • Www.proedu.eu

  Www.proedu.eu

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy PRO. EDU z Wągrowca w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem ADR, szkoleniami dla kierowców oraz pracowników, obsługą BHO i P. POŻ. a także szkoleniami z pierwszej pomocy. Z naszych usług korzystają klienci...

  18.09.2019 godz.: 11:46 wyśw.: 47 ID str.: 17105 Więcej
 • Twój Coach

  Twój Coach

  Coaching to – w rozumieniu twórczyni gabinetu Twój Coach z Zielonej Góry Anny Andrysiak – osobisty proces zmiany. Założycielka i prowadząca gabinet zachęca swoich klientów do odważniejszego stawiania w życiu kroków, podejmowania zmian w sposobie myślenia oraz działania, w czym pomocne...

  03.06.2018 godz.: 20:43 wyśw.: 117 ID str.: 14540 Więcej
 • Www.rafalszrajnert.pl

  Www.rafalszrajnert.pl

  Kompleksowy, wielomiesięczny mentoring dla Twojej firmy? Dzięki współpracy ze mną masz niemal pewność, że osiągniesz sukces. Przedstawię Ci kompleksowy zbiór narzędzi, niezbędnych do przedarcia się na szczyt branży. W zależności od tego, czego potrzebujesz mogę prowadzić moje szkolenie...

  09.07.2018 godz.: 08:28 wyśw.: 194 ID str.: 14773 Więcej

Najnowsze tagi związane z podkategorią: SzkoleniaSzkolenia - nowa strona:

Adres: