zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3149

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4035

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2059

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3092

Szkoła policealna dla dorosłych w Gdańsku

Szkoła policealna dla dorosłych w Gdańsku Wyróżnij wpis w katalogu

Terapeuta zajęciowy to jeden z najciekawszych i najbardziej pożądanych zawodów związanych z rehabilitacja leczniczą, neurologią, psychiatrią, geriatrio czy ortopedią. Jeżeli jesteś zorientowany na pracę z osobami potrzebującymi wsparcia w zakresie rehabilitacji podejmij naukę w Policealnej Szkole dla dorosłych w Gdańsku na kierunku terapeuta zajęciowy. Szkołą oferuje dwuletni, nieodpłatny cykl nauki oraz 6 tygodni praktyk zawodowych ukierunkowanych na zdobycie pracy, którą po zdobyciu państwowych uprawnień do wykonywania zawodu, można podjąć w sanatoriach, hospicjach, świetlicach terapeutycznych czy psychiatrycznych oddziałach dziennych.Powiązane tematy

studium administracji, szkoła policealna dla dorosłych, studium farmaceutyczne, opiekun medyczny, szkoła medyczna trójmiasto, farmaceuta, szkoła medyczna gdańsk, szkoła medyczna pomorskie, szkoły policealne, asystentka stomatologiczna, szkoła medyczna, technik farmaceutyczny, gdańskie szkoły medyczne, technik farmacji

Kategorie

Zareklamuj stronę https://szkoly-medyczne.eu:

Szkoła policealna dla dorosłych w Gdańsku

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolasinus.pl

  Szkolasinus.pl

  Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje, bądź zmienić zawód? Szkoła SINUS w Przemyślu oferuje absolwentom szkół średnich możliwość nauki na wielu kierunkach, które zagwarantują możliwość zatrudnienia zarówno w urzędach, firmach, domach opieki, czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Nasza placówka specjalizuje się w nauczaniu w trybie zaocznym w ramach liceum ogólnokształcącego i szkoły policealnej. Zapewniamy wysoki poziom nauczania oraz nowoczesne zaplecze edukacyjne. Szczegóły nt. oferowanych kierunków prezentujemy na stronie - zapraszamy do kontaktu.

  15.01.2021 godz.: 16:04 wyśw.: 146 ID str.: 20555 Więcej
 • Ekspert-edu.pl

  Ekspert-edu.pl

  Prezentujemy Państwu ofertę edukacyjną Ośrodka Szkoleniowego Ekspert w Białymstoku. Prowadzimy Liceum Ogólnokształcące z zajęciami w trybie zaocznym oraz Policealne Studium Zawodowe o kierunkach: opiekunka środowiskowa, opiekunka dziecięca, opiekun medyczny oraz technik administracji. Organizujemy szkolenia komputerowe oraz szkolenia z zakresu prawa, ekonomii, marketingu, BHP oraz kursy doskonalenia zawodowego. Zatrudniamy najlepszych lektorów i teoretyków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie więcej informacji na temat przedstawionej oferty i naszej działalności.

  08.06.2021 godz.: 12:23 wyśw.: 110 ID str.: 21580 Więcej
 • Fabrykaabsolwentow.pl

  Fabrykaabsolwentow.pl

  Chciałabyś studiować farmację albo kosmetologię, ale obawiasz się, że sobie nie poradzisz? Zdobądź podstawową wiedzę i przekonaj się, czy to Cię na pewno interesuje w Fabryce Absolwentów w Lublinie! Jest to współczesna szkoła policealna, w której zdołasz rozwijać swoje umiejętności z różnych dziedzin i otrzymać na to certyfikat MEN. Placówka posiada uprawnienia szkoły niepublicznej, wobec tego jako słuchacz otrzymasz legitymację uczniowską uprawniającą do ulg w komunikacji. Sprawdź ofertę i wyrusz po wiedzę!

  14.08.2021 godz.: 13:28 wyśw.: 101 ID str.: 21968 Więcej