zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 7269

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4779

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3866

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2759

Polskie Centrum Edukacji - kursy maturalne

Polskie Centrum Edukacji - kursy maturalne Wyróżnij wpis w katalogu

Placówka oświatowa przygotowuje uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego od 2003 roku. Corocznie prowadzimy ankiety wśród naszych słuchaczy i analizujemy wyniki egzaminu naszych uczniów i publikujemy na naszej stronie.
Kursy maturalne prowadzą nauczyciele z renomowanych liceów warszawskich oraz egzaminatorzy CKE. Przygotowują oni program zajęć zgodny ze standardami egzaminu, który następnie jest weryfikowany przez pracowników naukowych naszej placówki.
Kursy przygotowawcze do matury prowadzone są ze wszystkich przedmiotów, które uczeń może zdawać na maturze. Najczęściej wybierane są takie przedmioty jak polski i matematyka.
Przygotowanie do matury to połączenie wykładu z ćwiczeniami. W trakcie zajęć rozwiązywane są arkusze maturalne. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych zajęciach.
Kursy maturalne umożliwiają kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnegoPowiązane tematy

kursy przygotowawcze do matury, kurs maturalny, kursy maturalne, przygotowanie do matury, kursy maturalne Warszawa, kursy przygotowujące do matury, kursy do matury

Kategorie

Zareklamuj stronę pl.edu.pl:

Polskie Centrum Edukacji - kursy maturalne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lingwista Szkoła Języków Obcych

  Lingwista Szkoła Języków Obcych

  Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Pożądane byłoby podkreślić, iż istniejemy od 1958 roku a przez ten czas wykształciliśmy wielu kursantów, którzy zostali wspaniale przygotowani do zdania wszelkich poziomów certyfikatów lingwistycznych. Podstawowe języki których nauczamy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski oraz rosyjski. Powinno się dodać, że jako jedyna organizacja w Polsce środkowej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut oraz Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds. Nasza placówka jest zaopatrzona w wysokiej jakości pomoce naukowe, jakie bardzo dobrze wspierają tok dydaktyczny. Podtrzymujemy prócz tego kontakt z instytutami językowymi dodatkowo przez cały czas kontrolujemy wszelkie nowości na rynku wydawniczym. Dodatkowo Lingwista planuje kursy księgowe, administracyjno biurowe tudzież zaawansowane kursy komputerowe. Współdziałamy z Urzędami Pracy prowadząc rozległy zakres szkoleń dla osób bezrobotnych.

  10.10.2013 godz.: 18:41 wyśw.: 1517 ID str.: 1201 Więcej
 • Kurs SQL

  Kurs SQL

  Projektowanie i programowanie systemów opartych o SQL Server wymaga doświadczenia. Często też informacje prezentowane są w sposób niejasny, lub nawet nie zgodny z rzeczywistością. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu dedykowanych kursów i możesz z tej wiedzy czerpać. Wytłumaczymy prosto i zwięźle na czym polega łączenie tabel baz danych SQL, jak zaprojektować wydajną bazę danych. Pokażemy tematy związane z administrowaniem systemów bazodanowych, plany utrzymaniowe, normalizację w bazach danych.
  Możesz znaleźć tutaj również, szkolenie SQL dla początkujących, ale zaprezentowany w niestandardowy sposób, podkreślający fundament T-SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Wszystkie publikowane przez nas zagadnienia, staramy się eksponować w sposób maksymalnie przystępny a jednocześnie wyczerpujący temat.
  Jeśli, więc poszukujesz wyczerpującej wiedzy na temat np. administracji SQL Server lub programowania aplikacji bazodanowych – dobrze trafiłeś.
  Współpracujemy z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi oferujemy również szkolenia autoryzowane Microsoft dotyczące systemów baz danych SQL Server.
  Informacje o składni języka T-SQL, czy metody pisania zapytań rozproszonych, podzapytań skorelowanych.

  Prowadzimy szkolenia T-SQL na terenie całego kraju, w każdym mieście wskazanym przez Klienta. Może być w siedzibie jego firmy, jak również w naszych ośrodkach szkoleniowych.


  Na łamach naszego serwisu przeczytasz wiele przydatnych porad, opracowań opisujących ciekawe problemy związane z językiem T-SQL, utrzymaniem baz pracujących na SQL Server.

  Poza artykułami opisującymi mało znane problemy składni SQL, przerobisz tu również kursy SQL, dla poszukujących szerokiej wiedzy. Odszukasz tutaj prezentację takich aspektów języka jak pisanie zapytań do plików XML wytłumaczone w nieszablonowy sposób.

  27.12.2015 godz.: 10:28 wyśw.: 1661 ID str.: 2596 Więcej
 • Kursy Excel - Itschool.pl

  Kursy Excel - Itschool.pl

  Osoby, które nie wiedzą jak obsługiwać arkusz kalkulacyjny, zawsze mogą wziąć udział w szkoleniu Excel. Szkolenie takie zapewnia wszystkie informacje niezbędne do tego, aby w pełni nauczyć się posługiwać tym programem. Nie jest to wiedza bardzo skomplikowana i z pewnością każdy poradzi sobie z zadaniami, jakie otrzyma podczas kursu. Kurs Excel to jedna z najtańszych metod nauki programu arkuszu kalkulacyjnego, którego znajomość bardzo często wymagana jest jako warunek przyjęcia do pracy w wielu renomowanych zakładach.

  12.01.2017 godz.: 18:37 wyśw.: 740 ID str.: 11086 Więcej