zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3324

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3133

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2106

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4083

Jak radzić sobie z problemami w szkole

Jak radzić sobie z problemami w szkole Wyróżnij wpis w katalogu

Współczesne badania nad działaniem mózgu, tak samo pod kątem neurologicznym, jak również psychologicznym pozwoliły na opracowanie narzędzi, które mają na celu polepszenie pracy tego narządu. Oznacza to, iż poprzez odpowiednio dopasowany zestaw ćwiczeń można w dużym stopniu polepszyć wyniki dziecka w nauce.Powiązane tematy

ćwiczenia na problemy z koncentracją, ćwiczenia na problemy z czytaniem

Kategorie

Zareklamuj stronę https://braingym.pl:

Jak radzić sobie z problemami w szkole

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Streszczenia.pl

  Streszczenia.pl

  Powstaliśmy przy współudziale pedagogów, dlatego korzystając z serwisu Streszczenia. pl każdy ma pewność, że to, co czyta jest rzetelne i wiarygodne. Dodatkowo teksty są skonstruowane w taki sposób, aby łatwo można było wyłuskać informacje niezbędne podczas omawiania w szkole i takie, które zawsze występują podczas sprawdzianów i innych form monitorowania znajomości lektur. Streszczenia. pl działa w oparciu o klucze przygotowywane przez jednostki oświaty i zatwierdzone przez kuratorium. Z Nami nauka to gwarancja sukcesu i samych najlepszych ocen.

  16.02.2018 godz.: 15:20 wyśw.: 353 ID str.: 13948 Więcej
 • Eszkola.pl

  Eszkola.pl

  Eszkoła to strona, na której w jednym miejscu zgromadzone są artykuły, odnośnie zagadnień, poruszanych na lekcjach w szkole. Znajdują się tutaj całkowite podstawy oraz informacje, które są na poziomie licealnym i mogą pomóc uczniom szkół średnich. Większość artykułów jest bezpłatna, przeznaczona do korzystania przez użytkowników, lecz niektóre zagadnienia mogą okazać się płatne. Tak czy inaczej warto skorzystać, bo to miejsce, które zdecydowanie ułatwia naukę oraz pozwala na szybkie odnalezienie treści, jakie mogą okazać się przydatne w szkole.

  16.02.2018 godz.: 16:08 wyśw.: 386 ID str.: 13949 Więcej
 • Książki dla nauczycieli - we.pl

  Książki dla nauczycieli - we.pl

  Potrzebne jest przygotowanie do szkoły? Szukacie poradników i książek? My mamy to wszystko w swojej ofercie. Oferujemy pakiety edukacyjne, dlatego zachęcamy do sprawdzenia całej oferty. Wiecie, czym jest afazja u dzieci? Zobaczcie nasze książki, a wszystko będziecie już wiedzieć. Nasze książki są w stu procentach profesjonalne i pomocne w nauce wszystkich dzieci.

  17.06.2020 godz.: 08:09 wyśw.: 215 ID str.: 19132 Więcej