zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3682

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 5789

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2614

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4613

Centrum doskonalenia nauczycieli

Centrum doskonalenia nauczycieli Wyróżnij wpis w katalogu

Niniejsza witryna internetowa dedykowana jest szczególnie dla tych osób, które ciekawi podniesienie kwalifikacji nauczycieli. Odszukają tu bowiem niezmiernie interesującą propozycję kursu, mającego za zadanie przygotowanie swoich uczestników do jak najbardziej kompetentnego i sprawnego wykonywania pracy nauczyciela. Słuchacze, którzy go ukończą, posiądą niezwykle istotną i niezbędną do odnalezienia się w tym zawodzie wiedzę z obszaru psychologii, metodologii, a także pedagogiki, a ponadto, rozwiną swoje umiejętności w zakresie przygotowywania oraz przeprowadzania różnych zadań wychowawczych na maksymalnie wysokim poziomie. Co ważne, każdy kto przejdzie tenże kurs uzyska dokument, który jest dowodem specjalistycznego przygotowania pedagogicznego do pracy. Prezentowana witryna zainteresuje na pewno również tych, którzy potrzebują analogicznych kursów czy szkoleń z branży oświatowej, jak np. kursy dla kadry zarządzającej, dla pracowników walczących z agresją, czy też programy mające za zadanie rozwój kwalifikacji rady pedagogicznej. Osoby zainteresowane którymkolwiek z kursów bez problemu znajdą na witrynie wszystkie potrzebne do zapisania się na dany kurs dane dotyczące lokalizacji, w której ma się on odbywać, terminu rozpoczęcia, wymiaru godzin, jak również kosztów.Powiązane tematy

centrum doskonalenia nauczycieli, kursy dla nauczycieli, szkolenia dla nauczycieli, kurs pedagogiczny warszawa

Kategorie

Zareklamuj stronę www.oswiata.gowork.pl:

Centrum doskonalenia nauczycieli

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Poznań

  Angielski Poznań

  Na stronce internetowej przedstawiono ofertę edukacyjną instytucji oświatowej. W naszej ofercie mieszczą się kursy języka angielskiego metodą Callana. W swojej pracy wdrażamy bardzo efektywne oraz nowoczesne techniki nauczania. Poznań to miasto, gdzie prowadzimy angielski na różnych poziomach zaawansowania. W zakresie naszych usług mieści się między innymi doradztwo zawodowe. Głównym przedmiotem naszej działalności jest nauczanie języków obcych. Zapewniamy miłą atmosferę i satysfakcję z uczęszczania na nasze zajęcia.

  17.10.2011 godz.: 21:10 wyśw.: 2029 ID str.: 288 Więcej
 • Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji

  Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji

  Doskonalenie kwalifikacji zawodowych i pogłębianie swojej wiedzy to jeden ze sposobów na znalezienie ciekawej i satysfakcjonującej pracy, dlatego jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się organizacją i prowadzeniem specjalistycznych kursów i szkoleń, to z pewnością znajdziecie coś dla siebie w bardzo bogatej i różnorodnej ofercie przygotowanej przez Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej kire. pl.

  27.01.2014 godz.: 16:33 wyśw.: 1121 ID str.: 2202 Więcej
 • Prawo jazdy

  Prawo jazdy

  Szkolenia prawo jazdy Kraków, małopolskie - Firma Auto Salwator - kompleksowa nauka jazdy w Krakowie. Ucz się od najlepszych, wysoka jakość szkoleń - Prawo jazdy Kraków. Ośrodek Szkolenia Kierowców, nauka jazdy kraków - oferta na bezstresowe i solidne szkolenie na prawo jazdy kat a w rozsądnej cenie. Profesjonalny Instruktor - teraz szybciej zrobisz postępy i zdasz nowy egzamin. Obiekty szkoleniowe prowadzą szkolenia w pełnym wymiarze godzin w miłej atmosferze. Spora zdawalność egzaminu teoretycznego i praktycznego - terminowość i rzetelność wykonania usługi oraz kompetencje instruktorów. Nauka, prawo jazdy Kraków, małopolskie.

  22.12.2014 godz.: 17:30 wyśw.: 877 ID str.: 4907 Więcej