zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 5746

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4825

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 10966

Angielski Poznań

Angielski Poznań Wyróżnij wpis w katalogu

Na stronce internetowej przedstawiono ofertę edukacyjną instytucji oświatowej. W naszej ofercie mieszczą się kursy języka angielskiego metodą Callana. W swojej pracy wdrażamy bardzo efektywne oraz nowoczesne techniki nauczania. Poznań to miasto, gdzie prowadzimy angielski na różnych poziomach zaawansowania. W zakresie naszych usług mieści się między innymi doradztwo zawodowe. Głównym przedmiotem naszej działalności jest nauczanie języków obcych. Zapewniamy miłą atmosferę i satysfakcję z uczęszczania na nasze zajęcia.Powiązane tematy

kursy angielskiego, angielski metodą Callana, szybkie czytanie

Kategorie

Zareklamuj stronę logosau.pl:

Angielski Poznań

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skuteczna nauka angielskiego

  Skuteczna nauka angielskiego

  Serwis www jest propozycją renomowanej szkoły angielskiego ze stolicy. Tak jak pozostałe szkoły językowe także przedstawiana przygotowuje do matury. Przeprowadzane kursy językowe odbywają się w układzie dualnym. Wykwalifikowani nauczyciele sprawiają, iż nauka angielskiego jest przyjemna. Na witrynie www szczegółowo opisano proponowany obszar usług.

  03.10.2011 godz.: 17:11 wyśw.: 2020 ID str.: 115 Więcej
 • Lodz.MobileEnglish.pl

  Lodz.MobileEnglish.pl

  Mobile ENGLISH jest międzynarodową siecią szkół językowych prowadzącą indywidualne kursy z dojazdem do klienta. W łódzkim oddziale szkoły znajdą Państwo zajęcia indywidualne dla młodzieży i osób dorosłych prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Oferujemy na przykład kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych czy matury oraz certyfikatów językowych Cambridge. Ponadto w naszej ofercie znalazły się również zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych (Enghish Kids dla dzieci od 5 roku życia). Przygotowaliśmy także szeroki wybór indywidualnych i grupowych szkoleń językowych dla firm. Proponujemy zajęcia z języka angielskiego w biznesie oraz cały wachlarz szkoleń dla poszczególnych branż. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00.

  28.05.2014 godz.: 15:22 wyśw.: 1283 ID str.: 3167 Więcej
 • Kwalifikacja wstępna i kurs prawa jazdy w Gdańsku

  Kwalifikacja wstępna i kurs prawa jazdy w Gdańsku

  POLDEK to Ośrodek Szkolenia Kierowców który działa od 1996 roku. Organizujemy kurs prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D. Szkolimy kompleksowo kierowców zawodowych oferując kurs na przewóz rzeczy i/lub osób:
  - kwalifikacji wstępnej (280 godzin zajęć)
  - kwalifikacji wstępnej przyspieszonej (140 godzin zajęć)
  - kwalifikacji wstępnej uzupełniającej (70 godzin zajęć)
  - kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej (35 godzin zajęć)
  Osoby posiadające prawo jazdy zawodowe mogą podnieść kwalifikacje dzięki szkoleniom okresowym i ADR. Posiadamy Akredytację Pomorskiego kuratorium Oświaty. W 2013spełniliśmy dodatkowe wymagania i uzyskaliśmy status tzw. Super OSK co pozwala nam organizować kursy na instruktora nauki jazdy, warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów. W ramach świadczonych usług nasi kursanci mogą korzystać z e-learningu, nowoczesnej floty pojazdów szkoleniowych, doskonale wyposażonej bazy dydaktycznej z własnym placem manewrowym. Doświadczenie jakie posiadamy oraz przyjazna atmosfera podczas nauki jazdy pozwoli Ci osiągnąć sukces na egzaminie i zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Gwarantujemy profesjonalne podejście, brak ukrytych kosztów i elastyczne podejście dostosowane do Twoich potrzeb. Masz jeszcze wątpliwości co do wyboru szkoły jazdy? Wybierz Poldka bo to my szkolimy zawodowców.

  11.01.2015 godz.: 19:56 wyśw.: 1102 ID str.: 5038 Więcej