zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 5816

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 11326

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4899

Teatr dzieci w Warszawie

Teatr dzieci w Warszawie Wyróżnij wpis w katalogu

Spektakle w Teatrze Małego Widza w Warszawie są stworzone dla najmłodszych widzów (już od 1 roku życia). Również atmosfera w teatrze musi być bezpieczna i stwarzać dziecku komfortowe warunki do oglądania występów, światła nigdy nie gasnąć, a sam spektakl musi być nastawiony na komunikację z najmłodszym widzem i dotarcie do niego. Tutaj aktorzy walczą o atencję dzieci. Oprócz spektakli, teatr ten organizuje również specjalne warsztaty, przeznaczone dla dzieci. Odbywają się one cyklicznie i są znakomitym sposobem na rozwijanie wyobraźni u najmłodszych. Warsztaty plastyczne dla dzieci w ramach cyklu Take Part in Art są znakomitą okazją do twórczego i radosnego spotkania małych dzieci ze sztuką.Powiązane tematy

teatr dla najmłodszych, teatr małego widza, teatr dla dzieci, teatr dzieci warszawa

Kategorie

Zareklamuj stronę teatrmalegowidza.pl:

Teatr dzieci w Warszawie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Króla

  Teatr Króla

  Teatry dla dzieci pozwalają poprzez zabawę na wpajanie najmłodszych podstawowych wartości i jednocześnie przestrzegają je przed zgubnymi skutkami nałogów. Nasz teatr proponuje szereg spektakli profilaktycznych, odgrywających taką właśnie rolę i promujących zdrowe alternatywy.

  04.11.2013 godz.: 14:24 wyśw.: 1467 ID str.: 1510 Więcej
 • Black Media

  Black Media

  Black Media to bardzo popularne, cenione i profesjonalne studio filmowe i reklamowe, które jest w stanie zapewnić swym klientom najlepszej jakości usługi. Możesz zamówić w nim tworzenie materiałów video, spotów reklamowych, filmów korporacyjnych, teledysków, a także realizacji wydarzeń na żywo. Sprawdź koniecznie już teraz pełną ofertę na jej stronie internetowej, a także koniecznie przykładowe realizacje.

  05.08.2014 godz.: 14:49 wyśw.: 977 ID str.: 3732 Więcej
 • Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

  Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

  Zapraszamy do naszego teatru w Poznaniu, gdzie każdy koneser kultury i sztuki znajdzie coś dla siebie. Nasz bogaty i urozmaicony repertuar sprawia, że prezentowane spektakle zaspokajają gust widzów w każdym wieku. Proponujemy najlepsze sztuki teatralne, baletowe oraz operowe, zarówno klasyczne, jak i współczesnych twórców i w nowoczesnej aranżacji. Na naszej scenie w ciągu roku widzowie mogą oglądać wiele nowości i premier, ale także już dobrze znane i lubiane spektakle. Aktualny repertuar teatru można sprawdzić online, istnieje również możliwość zakupu biletów przez Internet.

  01.10.2018 godz.: 13:20 wyśw.: 479 ID str.: 15155 Więcej