zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

  • Companies.pl - katalog firm

    Companies.pl - katalog firm

    Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
    companies.pl

    Data dodania: 21.01.2020

    ID strony: 11863

    Wyświetleń: 4724

  • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

    SEOdirect.pl - katalog stron SEO

    Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
    seodirect.pl

    Data dodania: 21.01.2020

    ID strony: 11861

    Wyświetleń: 5636

  • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

    Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

    Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
    https://company.pl

    Data dodania: 03.12.2020

    ID strony: 20186

    Wyświetleń: 10624

Rury-bezszwowe.pl

Rury-bezszwowe.pl Wyróżnij wpis w katalogu

Nasza firma od samego początku istnienia zajmuje się automatyką i maszynami. Mamy w tej sferze duże doświadczenie. Jesteśmy tutaj po to, aby ułatwić Ci zrealizować swoje marzenia o zmodernizowaniu przedsiębiorstwa. Zrealizujemy projekt, nad którym będziemy pracować tak długo, aż będzie on idealny. Mamy odpowiedni rynsztunek do tego, by wypełnić Twoje potrzeby. Pracujemy wartko i rzetelnie, jesteśmy konkretni i pomysłowi. Sprawdź nas, nie zawiedziesz się. Oferujemy też sprzedaż rur bezszwowych na terenie Śląska. Aby zapoznać się z naszą ofertą, koniecznie wejdź naszą stronę internetową



Powiązane tematy

rury bezszwowe, tanie rury bezszwowe Katowice i okolice, rury bezszwowe Katowice, rury bezszwowe Śląsk, rury-bezszwowe. pl, tanie rury bezszwowe

Kategorie

Zareklamuj stronę rury-bezszwowe.pl:

Rury-bezszwowe.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Falowniki Danfoss

    Falowniki Danfoss

    Każdy, kto zetknął się z zagadnieniem konstrukcji lub eksploatacji obrabiarek, dobrze zdaje sobie sprawę z roli, jaką odegrało i odgrywa zastosowanie do tych maszyn napędu elektrycznego. Bez przesady można powiedzieć, że w dziedzinie obrabiarek silniki elektryczne odegrały nieomal taką samą rolę, jak silniki spalinowe w budowie samochodów. Zastąpiły one całkowicie w ciągu niewielu lat napęd za pośrednictwem wałów pędnych, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i sprawność obsługi, wykorzystanie powierzchni warsztatu oraz polepszając warunki oświetlenia stanowiska roboczego. Zastosowanie napędu elektrycznego przyczyniło się do usprawnienia zautomatyzowania obsługi oraz do zwiększenia wydajności obrabiarek. Zastosowanie indywidualnego napędu umożliwiło również racjonalne ustawianie obrabiarek odpowiednio do przebiegu procesów technologicznych.
    Powszechne zastosowanie indywidualnego napędu elektrycznego obrabiarek, uniezależniającego ich ustawienie od siłowni, wałów pędnych itp., pozwoliło także na szerokie stosowanie obrabiarek w małych warsztatach naprawczych i pomocniczych.
    W pierwszym okresie rozwoju elektrotechniki stosowano tylko prąd stały, nie pozwalający na łatwe przenoszenie energii elektrycznej na większe odległości. Ograniczało to zakres zastosowania napędów elektrycznych do obrabiarek ustawionych na terenie większych miast lub dużych zakładów przemysłowych posiadających własną elektrownię.

    18.09.2015 godz.: 08:22 wyśw.: 1336 ID str.: 7317 Więcej
  • Reduktory ślimakowe

    Reduktory ślimakowe

    Moment obrotowy silnika jest proporcjonalny do strumienia magnetycznego stojana i prądu wirnika. Włączenie rezystancji w obwód wirnika przy niezmiennym obciążeniu na wale silnika powoduje zmniejszenie prądu i momentu rozwijanego przez silnik. Przy stałym momencie obciążenia powoduje to zmniejszenie prędkości silnika, które z kolei prowadzi do zwiększenia siły elektromotorycznej wirnika i wzrostu prądu do poprzedniej wartości. W ten sposób moment silnika z powrotem osiąga wartość momentu obciążenia i napęd wiruje z ustaloną prędkością, mniejszą od poprzedniej.
    Tym samym wartościom zmiany momentu obciążenia na wale silnika odpowiada taka sama zmiana prądu wirnika. Przy małej rezystancji obwodu wirnika zmiana prądu przebiega przy odpowiednio małej zmianie siły elektromotorycznej, a zatem przy małej zmianie prędkości.
    Przy większych rezystancjach do uzyskania takiej zmiany prądu wirnika potrzeba znacznie większych zmian siły elektromotorycznej wirnika, a więc także większych zmian prędkości silnika.
    Wadą rozpatrywanego sposobu regulacji prędkości są znaczne straty energii w ohwodzie wirnika, proporcjonalne do zakresu zmiany prędkości przy stałym momencie obciążenia.
    W związku z tym ten sposób regulacji stosuje się w napędach, które pracują z dużymi prędkościami i w których praca przy małych prędkościach trwa stosunkowo krótko.
    Długotrwała praca z małą prędkością przy włączonych opornikach w obwodzie wirnika jest usprawiedliwiona w napędach z wentylatorowym momentem obciążenia (np. w wentylatorach i pompach odśrodkowych). W mechanizmach tych ze zmniejszeniem prędkości maleje moment oporowy. Straty w opornikach obwodu wirnika nie są więc proporcjonalne do obniżenia prędkości i stanowią ok. 20% mocy znamionowej silnika przy prędkości ok. 50% nn.

    18.09.2015 godz.: 09:23 wyśw.: 1206 ID str.: 7340 Więcej
  • Softstarty

    Softstarty

    Opornik cieczowy w porównaniu z metalowym ma tę wyższość, że jego opór można zmieniać w sposób płynny. Umożliwia to wykonanie zamkniętego układu automatycznej regulacji prędkości. Przy stycznikowym sterowaniu i opornikach metalowych można również przeprowadzić automatyczną regulację prędkości, jednak jakość takiej regulacji przy możliwej do przyjęcia liczbie styczników jest stosunkowo niska. Stosując automatyczną regulację, można utrzymać dowolną zadaną prędkość silnika, przy znacznych zmianach momentu obciążenia na wale, a także automatycznie zmieniać wartość zadanej prędkości.
    Stosując opornik cieczowy można uzyskać moment obrotowy silnika, równy z określoną dokładnością momentowi oporowemu nąpędzanego mechanizmu przy zadanej prędkości.
    Przedstawiany jest zasadniczy schemat układu automatycznego sterowania prędkości silnika indukcyjnego kopalnianej maszyny wyciągowej. Napięcie pobierane z potencjometru PZ proporcjonalne do zadanej prędkości jest porównywane z napięciem proporcjonalnym do prędkości rzeczywistej. Rzeczy-wistą prędkość kontroluje się za pomocą prądnicy tachometrycznej Tg sprzęgniętej z wałem silnika indukcyjnego M. Różnicę napięć doprowadza się do wejścia wzmacniacza IW.
    Wzmocniony sygnał z wyjścia wzmacniacza zasila serwomechanizm SM, który zmienia położenie ruchomych elektrod opornika cieczowego.

    18.09.2015 godz.: 09:25 wyśw.: 1319 ID str.: 7341 Więcej