zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 5816

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4899

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 11326

Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty - odlewy żeliwne

Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty - odlewy żeliwne Wyróżnij wpis w katalogu

Odlewnia Żeliwa „Lisie Kąty” zlokalizowana w Grudziądzu, od 1990 r. podejmuje się przygotowywania projektów grup odlewów za pomocą specjalistycznych programów komputerowych zaś następnie wszechstronnego wykonawstwa odlewów żeliwa sferoidalnego lub żeliwa szarego. Zawodowcy tworzą projekt oprzyrządowania odlewniczego na podstawie rysunku części albo rysunku odlewu i w dalszej kolejności zajmują się realizacją części, sporządzeniem i montażem składników. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej grudziąskiej Odlewni Żeliwa „LISIE KĄTY” w celu zdobycia specyfikacji technicznej dawanych poprzez firmę odlewów.Powiązane tematy

odlewy obrobione, Odlewy armatury, żeliwo sferoidalne, projektowanie oprzyrządowania

Kategorie

Zareklamuj stronę lisiekaty.pl:

Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty - odlewy żeliwne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dystrybucja falowników Lenze

  Dystrybucja falowników Lenze

  Przy rozruchu silnika indukcyjnego, w chwili gdy wirnik jest jeszcze nieruchomy, częstotliwość strumienia magnetycznego skojarzonego z uzwojeniem wirnika, równa jest częstotliwości sieci. W wirniku indukuje się znaczna siła elektromotoryczna, która wywołuje duży prąd rozruchowy.
  Wzajemne oddziaływanie prądu wirnika i strumienia magnetycznego stojana wytwarza moment obrotowy, pod wpływem którego wirnik silnika zaczyna się obracać. Ze wzrostem prędkości maleje częstotliwość prądu wirnika, zmniejsza się siła elektromotoryczna i zmniejsza się prąd.
  W celu zmniejszenia wartości prądu rozruchowego lub uzyskania mniejszego przyspieszenia przy rozruchu, stosuje się układy z przełączaniem uzwojeń stojana. Układ taki można stosować, gdy napięcie międzyprzewodowe sieci zasilającej odpowiada napięciu znamionowemu silnika przy uzwojeniach połączonych w trójkąt.

  18.09.2015 godz.: 09:00 wyśw.: 1265 ID str.: 7330 Więcej
 • Comarch.ai

  Comarch.ai

  Przewaga nad konkurentami w branży jest celem Twojej firmy? Osiągnij ją razem z Comarch! Proponujemy Ci nowoczesne technologie oparte o AI, które już wkrótce opanują rynek usług finansowych. Bądź pionierem w swojej branży i wykorzystuj rozwiązania, z których już teraz korzystają największe korporacje z całego świata. Pracujemy w ponad 30 krajach na całym świecie, optymalizując procesy zachodzące w usługach finansowych. Sprawdź, na czym polega fenomen rozwiązań Comarch i Ty też dołącz do najlepszych!

  12.05.2019 godz.: 15:12 wyśw.: 440 ID str.: 16125 Więcej
 • Wykładziny gumowe SCP

  Wykładziny gumowe SCP

  Płyty gumowe? Produkty z gumy? Żaden problem! SCP to producent i dystrybutor, specjalizujący się w: gumie, tworzywach sztucznych i uszczelnianiach. Od lat pomagamy naszym klientom (również z całej Europy), dostarczając im produkty światowej klasy. Cechujemy się profesjonalizmem, rzetelnością, wsparciem i troską o każdego klienta. SCP to firma przyjazna dla ludzi.

  27.05.2020 godz.: 06:48 wyśw.: 358 ID str.: 19018 Więcej