zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4195

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3237

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2212

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3482

Krawczak Zbigniew Kancelaria Notarialna w Warszawie

Krawczak Zbigniew Kancelaria Notarialna w Warszawie Wyróżnij wpis w katalogu

W Warszawie mieści się siedziba Kancelarii Notarialnej Zbigniew Krawczak. Przewodzący nią Notariusz oraz inni pracownicy posiadają upełnomocnienia do wypełniania określonych działań, jakim trzeba nadać formę ustawową. W Kancelarii Notarialnej można za darmo pozyskać informacje dotyczące tego, które dokumenty jest obowiązek przygotowywać w danym wypadku oraz jak zachodzi czynność notarialna. Z usług Notariusza korzystają Państwo m. in. do sporządzenia aktu notarialnego sprzedaży czy darowizny działki albo w ciągu przygotowywania testamentu, w razie przygotowywania małżeńskiej umowy majątkowej, inaczej intercyzy. Detaliczne informacje zawarto na stronie www.Powiązane tematy

akt notarialny warszawa, spisywanie protokołów, przechowywanie dokumentów, sporządzanie protestów weksli

Kategorie

Zareklamuj stronę notariuszwarszawa.info.pl:

Krawczak Zbigniew Kancelaria Notarialna w Warszawie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Tomasz Balas - akty notarialne w Katowicach

  Kancelaria Notarialna Tomasz Balas - akty notarialne w Katowicach

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa prowadzi swoje funkcjonowanie od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto potrzebuje porady lub usługi notarialnej. W ofercie wykonywanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów rozmaitego typu, pieniędzy oraz papierów wartościowych i dużo innych. Swoją aktywność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Umożliwia dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. Więcej zupełnych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  05.12.2013 godz.: 08:05 wyśw.: 1290 ID str.: 1784 Więcej
 • Adwokat - prawo spadkowe Warszawa

  Adwokat - prawo spadkowe Warszawa

  Położona na terenie Warszawy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski proponuje swym klientom od kilku lat kompleksowe i niezwykle pomocne usługi w zakresie prawa spadkowego. Jej prawnicy są w stanie dla Państwa przygotowywać wybrane wnioski i pisma prawne, a także prowadzić sprawy przed sądem. Kancelaria ta swym klientom proponuje usługi w zakresie zapłaty zachowku, uznania za niegodnego dziedziczenia, a także realizacji zapisów.

  12.05.2017 godz.: 09:39 wyśw.: 689 ID str.: 6200 Więcej
 • Prawnik

  Prawnik

  Okazuje się, że czasem składana przysięga małżeńska nie może być dotrzymana. Przyczyny mogą być różne, lecz pomoc kogoś obytego w prawie kanonicznym jest wskazana. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty kancelarii Lex Canonica. Jest to bowiem kancelaria prawa kanonicznego, a więc można tu zyskać pomoc przy rozwodzie kościelnym. Nad każdą sprawą pracuje mający duże doświadczenie adwokat kościelny. Tym samym możemy liczyć na pomoc w sprawnym przejściu całego postępowania. Jednym słowem warto zapoznać się z ofertą tej kancelarii adwokackiej.

  28.03.2019 godz.: 08:14 wyśw.: 309 ID str.: 15850 Więcej