zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Rozbiórki, prace ziemne

  Rozbiórki, prace ziemne

  Firma W. Gromek i Synowie dostarcza rozwiązania w zakresie wyburzeń i rozbiórki budynków. Zapewnia przy tym prace ziemne oraz dostarcza kruszywo betonowe. Firma realizuje usługi na terenie Warszawy i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze stronę w celu obejrzenia galerii zdjęć z realizacji, a także otrzymania pełnej oferty wykonywanych usług.
  kruszenie-betonu.pl

  Data dodania: 17.07.2018

  ID strony: 14822

  Wyświetleń: 272

 • Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Jaśle wykonuje badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, motorowerów i ciągników rolniczych. Zatrudniamy doświadczonych diagnostów, badania techniczne wykonujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.
  www.skpjaslo.pl

  Data dodania: 03.05.2018

  ID strony: 14382

  Wyświetleń: 449

 • Rolety dzień noc Łódź

  Rolety dzień noc Łódź

  Firma działa na rynku już od 1998 roku specjalizując się w realizowaniu produkcji wysokiej jakości osłon okiennych. Oferta dotyczy między innymi takich wyrobów jak żaluzje poziome, pionowe, plisy, moskitiery zarówno rolowane oraz ramkowe, rolety materiałowe oraz rzymskie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
  antares-rolety.pl

  Data dodania: 18.10.2018

  ID strony: 9533

  Wyświetleń: 1656

 • Blaty Warszawa

  Blaty Warszawa

  Warszawski Zakład Kamieniarski W. Gromek i Synowie to najwyższej jakości wyroby kamieniarskie wykonane z granitu oraz marmuru. Nasze propozycje obejrzeć można na: www. granitymarmury. pl. Dostarczamy klientom tylko i wyłącznie najlepsze kamienie, często w formie wyrobów dopasowanych stricte do wysokich wymagań klientów. Mamy w ofercie blaty granitowe do kuchni oraz łazienki, kominki, obudowy kominków, nagrobki, elewacje, posadzki, elementy kostki granitowej i betonowej, parapety, schody itd. Wyróżnia nas ciekawy design, wielość propozycji i atrakcyjne ceny.
  www.granitymarmury.pl

  Data dodania: 17.07.2018

  ID strony: 8677

  Wyświetleń: 1840

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 1125

 • Domeny do wynajęcia - eKampania.pl

  Domeny do wynajęcia - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do wynajęcia. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 16.04.2018

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 1292

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 1340

 • Moskitiery Łódź

  Moskitiery Łódź

  Jeżeli ktoś z Państwa szuka elementów wyposażenia mieszkania czy domu - chodzi o żaluzje, rolety, plisy czy moskitiery, zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się ze stroną internetową www. Farol. com. pl. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o takie elementy, wszystko jest u nas bardzo solidne, zgodne z najlepszymi standardami. Farol oferuje ponadto montaż tych elementów - na obszarze całego województwa łódzkiego.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 9774

  Wyświetleń: 464

Kancelaria Prawnicza LEX

Kancelaria Prawnicza LEX

W tym miejscu dowiesz się w jakich obrazach specjalizuje się LEX – kancelaria prawa medycznego z siedzibą w Warszawie. Generalnie odszkodowania za błędy medyczne to jedna ze sfer, w których konkretnie działamy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje. Warto sprawdzić już teraz.

Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

kancelaria, odszkodowania, medycyna, prawo

Kategorie

Zareklamuj stronę www.lexkancelaria.pl:

Kancelaria Prawnicza LEX

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zyman Izabela - prawnik w Rybniku

  Zyman Izabela - prawnik w Rybniku

  Posiadająca swoją siedzibę w Rybniku Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman kieruje swoje usługi. Zaprzątamy się prawem administracyjnym- pomagamy odpowiednie przeprowadzić transakcję powiązaną z nieruchomościami, wskazujemy jakie formalności dopełnić i w jaki sposób to wykonać, aby uniknąć kłopotów z różnorodnymi urzędami. Prawem spadkowym oraz pracy - działalności gospodarczej, zawierania pracowniczych umów zbiorowych. Pomagamy też w postępowaniach dotyczących wypadków komunikacyjnych, w tym tych z udziałem zwierząt. Kancelaria podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, uwzględniając jego żądania oraz potrzeby. Więcej informacji na stronie internetowej.

  06.02.2014 godz.: 12:53 wyśw.: 537 ID str.: 2334 Więcej
 • Pomoc prawna Gdańsk

  Pomoc prawna Gdańsk

  Do typowych usług, które świadczy nasza kancelaria prawnicza są działania wobec podmiotów gospodarczych ale również klientów indywidualnych. Radca prawny może świadczyć zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych oraz egzekucjach komornika. Standardowe usługi prawne, które świadczy kancelaria prawna Renke i Partnerzy to porady prawne, pomoc prawna i doradztwo prawne dla firm oraz klientów indywidualnych. Zapraszamy na stronę internetową kancelarii, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszych prawników oraz ich specjalizacji.

  14.02.2014 godz.: 22:53 wyśw.: 588 ID str.: 2422 Więcej
 • Blog o zasiedzeniu nieruchomości

  Blog o zasiedzeniu nieruchomości

  Zasiedzenie to jeden ze sposobów nabycia prawa własności. Co należy zapamiętać z działki zdobycia prawa własności w ten sposób? Przede wszystkim to, że zasiedzenie może dać efekt w postaci nabycia prawa własności rzeczy ruchomych a dodatkowo nieruchomości.

  Co powinno nastąpić żeby było możliwe uzyskanie prawa własności poprzez zasiedzenie? O tym decydują przesłanki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia. Należą do nich: posiadanie samoistne, upływ okresu zasiedzenia, przy czym dla rzeczy ruchomych istnieje dodatkowy warunek w postaci dobrej wiary posiadacza. Jak interpretować wskazane przed chwilą warunki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia piszę na moim blogu prawniczym.

  Na mym blogu o prawie zasiedzenia przedstawiam oprócz tego o tym jakie rzeczy mogą być przedmiotem zasiedzenia. W przypadku rzeczy ruchomych sprawa jest znacznie mniej skomplikowana. Generalnie zasiedziane mogą być wszystkie ruchomości, chyba że zakazany jest obrót prawny tego rodzaju rzeczami. Jeżeli nieruchomości kwestia ta jest sporo mniej jednoznaczna. Jasnym jest możliwość zasiedzenia prawa własności nieruchomości. Należy wiedzieć, że zasiedzenie użytkowania wieczystego nie jest akceptowane przez prawo w wszystkich okolicznościach. Wyjaśniam o tym zagadnieniu obszerniej na pisanym przeze mnie blogu prawniczym.

  27.04.2014 godz.: 14:00 wyśw.: 476 ID str.: 2974 Więcej
 • Radca prawny dla wspólnot i spółdzielni

  Radca prawny dla wspólnot i spółdzielni

  Oferta Kancelarii skierowana do Wspólnot i Spółdzielni mieszkaniowych, a także Zarządców nieruchomości obejmuje obsługę prawną bieżącej działalności Wspólnot i Spółdzielni mieszkaniowych dla zapewnienia efektywnego i bezpiecznego ich funkcjonowania. W zakres przedmiotowej oferty wchodzą m. in. następujące czynności: udzielanie porad i konsultacji prawnych organom Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej we wszelkich sprawach dotyczących jej bieżącej działalności, uczestniczenie w posiedzeniach organów Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej (Walnego Zgromadzenia, Rady Nadzorczej, Zarządu), sporządzanie oraz opiniowanie umów zawieranych przez Wspólnotę/Spółdzielnię mieszkaniową, sporządzanie oraz opiniowanie statutów, regulaminów, projektów uchwał organów Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej oraz innych dokumentów występujących w toku bieżącej działalności Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej, zastępstwo prawne w postępowaniach sądowych (m. in. sprawy o eksmisję, o zapłatę, sprawy pracownicze, sprawy odszkodowawcze, sprawy dotyczące zaskarżania uchwał, rozliczenia inwestycji budowlanych itd. ) i przed organami administracji państwowej, w postępowaniach egzekucyjnych, w toku prowadzonych negocjacji, mediacji oraz rozmów przedprocesowych, prowadzenie windykacji należności.

  11.09.2014 godz.: 11:01 wyśw.: 666 ID str.: 4202 Więcej
 • Poświadczenia podpisu Rzeszów

  Poświadczenia podpisu Rzeszów

  Kancelaria Notarialna w Rzeszowie świadczy pełen zakres czynności notarialnych, do których należą między innymi sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, poświadczanie zgodności odpisów, wypisów z okazanymi oryginalnymi dokumentami. Opłaty za usługi Kancelarii są zgodne z ustaloną przez Ministerstwo Sprawiedliwości taksą notarialną. Poza tym notariusz pobiera, w imieniu państwa polskiego, opłaty sądowe i podatki od spadków i darowizn, a także od czynności cywilnoprawnych.

  25.02.2015 godz.: 14:04 wyśw.: 275 ID str.: 5410 Więcej
 • Www.adwkozlowski.pl

  Www.adwkozlowski.pl

  Jeżeli wpadłeś w kłopoty i potrzeba ci fachowej pomocy prawnika to warto byś umówił się z nim w naszej kancelarii prawniczej. Mamy bardzo duże doświadczenie w różnych dziedzinach prawa dlatego też masz gwarancję iż uzyskasz tutaj najlepszą pomoc. Znamy się na wielu dziedzinach prawa wśród których możemy wymienić takie jak na przykład prawo: karne, spadkowe, rodzinne, czy też skarbowe.

  08.10.2015 godz.: 07:54 wyśw.: 33850 ID str.: 7520 Więcej
 • Kancelaria adwokacka Katowice prawo karne

  Kancelaria adwokacka Katowice prawo karne

  Kancelaria Adwokacka Jacek Sosnowski jest profesjonalnym miejscem, gdzie każdy z naszych klientów może liczyć na pomoc w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych. Reprezentujemy klienta przed prokuratorem, sądami, czy policją oraz staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie danej sprawy. Szczegóły na stronie kancelarii.

  01.02.2017 godz.: 06:26 wyśw.: 121 ID str.: 11166 Więcej
 • Prawnik - lexnord.com

  Prawnik - lexnord.com

  LEXNORD to katowicka kancelaria prawna, zajmująca się sprawami przedsiębiorców z różnych branż, także IT, e-commerce, transportu i spedycji, ale również osób prywatnych. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, bankowym, transportowym, prawie autorskim, zamówień publicznych i w odszkodowaniach. Sprawami zajmują się wykwalifikowani specjaliści z różnych gałęzi prawa. Kancelaria zapewnia klientom sprawne i kompleksowe działania w wykonywane w ich interesie.

  06.12.2017 godz.: 17:13 wyśw.: 82 ID str.: 13450 Więcej
 • Odszkodowania w Mielcu - kancelaria-luczak.pl

  Odszkodowania w Mielcu - kancelaria-luczak.pl

  Pod adresem www. Kancelaria-Luczak. pl znajdziecie Państwo wszelkie informacje na temat Kancelarii Łuczak i Współpracownicy, która znajduje się w Mielcu, czyli w województwie podkarpackim. Można śmiało powiedzieć, iż nasza kancelaria to doświadczenie, fachowość, profesjonalne podejście do każdego klienta. Mówimy o obsłudze klientów prywatnych oraz o obsłudze prawnej firm.

  28.02.2018 godz.: 06:16 wyśw.: 55 ID str.: 14031 Więcej
 • Www.notariuszskytower.pl

  Www.notariuszskytower.pl

  Kancelaria notarialna Warczak-Mańdziak & Janicka spółka partnerska to miejsce, w którym wykorzystywana jest wiedza i doświadczenie, które notariusze z Wrocławia zdobyli na przestrzeni kilkunastu lat wykonywania czynności notarialnych. Działając w oparciu o przepisy prawa i zasady etyki zawodowej notariuszy, kancelaria w stanie sporządzić akty notarialne, a nawet przyjąć na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe.

  23.05.2018 godz.: 14:45 wyśw.: 42 ID str.: 14485 Więcej