zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Blaty Warszawa

  Blaty Warszawa

  Warszawski Zakład Kamieniarski W. Gromek i Synowie to najwyższej jakości wyroby kamieniarskie wykonane z granitu oraz marmuru. Nasze propozycje obejrzeć można na: www. granitymarmury. pl. Dostarczamy klientom tylko i wyłącznie najlepsze kamienie, często w formie wyrobów dopasowanych stricte do wysokich wymagań klientów. Mamy w ofercie blaty granitowe do kuchni oraz łazienki, kominki, obudowy kominków, nagrobki, elewacje, posadzki, elementy kostki granitowej i betonowej, parapety, schody itd. Wyróżnia nas ciekawy design, wielość propozycji i atrakcyjne ceny.
  www.granitymarmury.pl

  Data dodania: 17.07.2018

  ID strony: 8677

  Wyświetleń: 1842

 • Rozbiórki, prace ziemne

  Rozbiórki, prace ziemne

  Firma W. Gromek i Synowie dostarcza rozwiązania w zakresie wyburzeń i rozbiórki budynków. Zapewnia przy tym prace ziemne oraz dostarcza kruszywo betonowe. Firma realizuje usługi na terenie Warszawy i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze stronę w celu obejrzenia galerii zdjęć z realizacji, a także otrzymania pełnej oferty wykonywanych usług.
  kruszenie-betonu.pl

  Data dodania: 17.07.2018

  ID strony: 14822

  Wyświetleń: 274

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 1129

 • Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Stacja Kontroli Pojazdów Jasło - skpjaslo.pl

  Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Jaśle wykonuje badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, motorowerów i ciągników rolniczych. Zatrudniamy doświadczonych diagnostów, badania techniczne wykonujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.
  www.skpjaslo.pl

  Data dodania: 03.05.2018

  ID strony: 14382

  Wyświetleń: 455

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 1346

 • Domeny do wynajęcia - eKampania.pl

  Domeny do wynajęcia - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do wynajęcia. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 16.04.2018

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 1294

 • Moskitiery Łódź

  Moskitiery Łódź

  Jeżeli ktoś z Państwa szuka elementów wyposażenia mieszkania czy domu - chodzi o żaluzje, rolety, plisy czy moskitiery, zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się ze stroną internetową www. Farol. com. pl. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o takie elementy, wszystko jest u nas bardzo solidne, zgodne z najlepszymi standardami. Farol oferuje ponadto montaż tych elementów - na obszarze całego województwa łódzkiego.
  www.farol.com.pl

  Data dodania: 30.08.2018

  ID strony: 9774

  Wyświetleń: 468

 • Rolety dzień noc Łódź

  Rolety dzień noc Łódź

  Firma działa na rynku już od 1998 roku specjalizując się w realizowaniu produkcji wysokiej jakości osłon okiennych. Oferta dotyczy między innymi takich wyrobów jak żaluzje poziome, pionowe, plisy, moskitiery zarówno rolowane oraz ramkowe, rolety materiałowe oraz rzymskie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!
  antares-rolety.pl

  Data dodania: 18.10.2018

  ID strony: 9533

  Wyświetleń: 1659

Kancelaria adwokacka Poznań

Kancelaria adwokacka Poznań

Wykwalifikowany adwokat z Poznania, należycie przygotowany merytorycznie dzięki studiom na wydziale prawa i doświadczeniu w roli asystenta sędziego. Obecnie adwokat Radel należy do Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Gwarantuje wsparcie w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, karnego oraz wykroczeń. Wizytówką adwokata jest wstępne, drobiazgowe sprawdzenie spraw i oszacowanie ich pod względem szansy na wygraną. Wówczas też po ocenieniu charakteru i stopnia trudności sprawy podawane jest honorarium. Nie zmienia się ono po zakończeniu sprawy. W wypadku, gdy klient zleci usługi, koszt porady włącza się w koszt usługi prowadzenia sprawy.

Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

prawnik, kancelaria, pomoc, adwokat, Radel, Poznań

Kategorie

Zareklamuj stronę www.adwokat-radel.pl:

Kancelaria adwokacka Poznań

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baranowski Jacek Kancelaria Radców Prawnych

  Baranowski Jacek Kancelaria Radców Prawnych

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski użycza wsparcia prawnego zarówno firmom, jak też osobom fizycznym. Prowadzimy procesy cywilne oraz gospodarcze, postępowania administracyjne, a również udzielamy wskazówek prawnych. Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski mieści się w Warszawie, gdzie przyjmuje klientów w godzinach popołudniowych, jacy wcześniej umówili się na wizytę poprzez kontakt telefoniczny lub osobiście w siedzibie kancelarii. Specjalizujemy się również w prowadzeniu spraw kontrahentów niemieckojęzycznych w rozległym aspekcie porad prawnych, a także reprezentowaniem przed polskim sądem. Więcej danych osiągalnych pod adresem WWW.

  10.10.2013 godz.: 18:02 wyśw.: 871 ID str.: 1319 Więcej
 • Anna Karczewska Notariusz Kancelaria Notarialna w Krakowie

  Anna Karczewska Notariusz Kancelaria Notarialna w Krakowie

  Notariusz Anna Karczewska, prowadząca swoją działalność na terenie Krakowa to osoba mogąca pochwalić się bogatym doświadczeniem w świadczeniu wszechstronnych usług notarialnych. Dzięki temu jej kontrahenci mogą mieć pełne przekonanie, że zostaną obsłużeni w sposób fachowy i rzetelny. Zakres oferowanych przez notariusz Annę Karczewską czynności jest określony treścią Ustawy z dn. 14 lutego 1991 r. i obejmuje miedzy innymi przygotowywanie aktów notarialnych, takich jak umowy sprzedaży, darowizny, dożywocia, majątkowe małżeńskie, przedwstępne, czy testamentowe, a także aktów poświadczania dziedziczenia, protestów weksli i czeków oraz wypisów, odpisów i wyciągów z najrozmaitszych dokumentów. Więcej wiadomości na temat działania kancelarii notarialnej Anny Karczewskiej znaleźć można na

  03.12.2013 godz.: 08:11 wyśw.: 810 ID str.: 1758 Więcej
 • Kancelaria Notarialna Tomasz Balas - akty notarialne w Katowicach

  Kancelaria Notarialna Tomasz Balas - akty notarialne w Katowicach

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa prowadzi swoje funkcjonowanie od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto potrzebuje porady lub usługi notarialnej. W ofercie wykonywanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów rozmaitego typu, pieniędzy oraz papierów wartościowych i dużo innych. Swoją aktywność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Umożliwia dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. Więcej zupełnych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  05.12.2013 godz.: 08:05 wyśw.: 734 ID str.: 1784 Więcej
 • Porady prawne

  Porady prawne

  Jeśli poszukujesz na terenie Łańcuta lub okolic profesjonalnej i rzetelnej pomocy prawnej, to świetnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług świadczonych przez kancelarię adwokacką mec. Pawła Ciska z Łańcuta. Oferuje ona pomoc w sprawach rodzinnych, udziela wielu porad prawnych, może reprezentować swych klientów przed sądem w sprawach karnych, finansowych. Oferuje przy tym atrakcyjne ceny za swe usługi.

  24.06.2014 godz.: 15:30 wyśw.: 474 ID str.: 3342 Więcej
 • Odszkodowanie za śmierć osoby najbliższej

  Odszkodowanie za śmierć osoby najbliższej

  W życiu zdarza się tak, że ludzie umierają, czasem zdarzy się, że wypadkowi śmiertelnemu ulegnie któraś z najbliższych nam osób. W tych smutnych chwilach warto pamiętać, że w takiej sytuacji może przysługiwać nam odszkodowanie z tego tytułu. Jeżeli nie masz pewności, powinieneś skonsultować się z doświadczoną kancelarią.

  08.04.2015 godz.: 08:45 wyśw.: 339 ID str.: 5726 Więcej
 • Radca prawniczy Joanna Gogolewska-Zych

  Radca prawniczy Joanna Gogolewska-Zych

  Nasza kancelaria prawna powstała aby pomagać każdemu z wielu dziedzin prawa. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem które sprawia, że jesteśmy w stanie podołać usługom nawet dla bardzo wymagających klientów. Zakres prawa z jakiego realizujemy nasze porady obejmuje prawo windykacyjne, cywilne, karne oraz wielu innych gałęzi prawa. Nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Zapraszamy.

  12.02.2016 godz.: 07:01 wyśw.: 305 ID str.: 8646 Więcej
 • Adwokat prawo karne Warszawa - sprawy-karne.warszawa.pl

  Adwokat prawo karne Warszawa - sprawy-karne.warszawa.pl

  Nasza kancelaria posiada wysokie umiejętności w obronie klientów podejrzanych o przestępstwa karne, karnoskarbowe, gospodarcze. Przygotowujemy Państwa do sprawy, udzielamy kompleksowych porad przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności, zabiegamy o odroczenia i kasację kary. Sporządzamy również prywatne akty oskarżenia. Nasza kancelaria obsługuje klientów w Warszawie.

  13.05.2017 godz.: 14:17 wyśw.: 371 ID str.: 8678 Więcej
 • Adwokat Rawa Mazowiecka

  Adwokat Rawa Mazowiecka

  Na pewnym etapie życia większości z ludzi przytrafiają się niespodziewane sytuacje, które wymagają pomocy prawnej. Niestety nie każdy z nas ma tyle wiedzy i odwagi aby samemu stawić czoła problemowi. W takich okolicznościach najlepszym wyjściem jest po prostu skorzystanie z usług profesjonalisty. Kancelaria adwokacka Mariusz Kubiak z siedzibą w Rawie Mazowieckiej udziela kompleksowej pomocy prawnej wszystkim zainteresowanym osobom. Serdecznie zachęcamy od odwiedzin strony internetowej i kontaktu z nami.

  13.05.2017 godz.: 14:18 wyśw.: 339 ID str.: 10189 Więcej
 • Adwokat-marcinkowska.pl

  Adwokat-marcinkowska.pl

  Kiedy dziedziczenie majątku przypada osobie niepełnoletniej sąd ma obowiązek ustalić osobę, która będzie zarządzała majątkiem małoletniego do czasu skończenia 18 lat. Reprezentowanie naszych interesów dobrze jest powierzyć wówczas sprawdzonemu prawnikowi. Prawo spadkowe jest bowiem bardzo skomplikowane.

  13.05.2017 godz.: 14:26 wyśw.: 322 ID str.: 10320 Więcej
 • Adwokat Poznań

  Adwokat Poznań

  Potrzebujesz pomocy prawnej? Jeśli tak nie mogłeś trafić lepiej. W kancelarii Flatow Tryczyk zajmujemy się prawem cywilnym, gospodarczym, handlowym, karnym, rodzinnym, administracyjnym, pracy czy ubezpieczeń społecznych. To jednak nie wszystko, bo poza tym możemy Was również reprezentować na salach sądowych. Poza tym możecie także liczyć na profesjonalne doradztwo z zakresu prawa.

  29.03.2017 godz.: 06:22 wyśw.: 136 ID str.: 11524 Więcej