zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4990

 • Nasienie buhajów KA-GEN

  Nasienie buhajów KA-GEN

  Nasze przedsiębiorstwo jest zaangażowane w zbieranie nasienia od wyselekcjonowanych buhajów. To nasienie jest specjalnie przetwarzane i przechowywane w warunkach umożliwiających długotrwałe zachowanie jego jakości i zdolności do zapłodnienia.

  Nasza firma dostarcza nasienie buhajów do klientów, którzy chcą poprawić swoje stada bydła. To idealne rozwiązanie dla hodowców, gospodarstw mleczarskich, ferm mięsnych.

  Nasza firma może oferuje również wsparcie techniczne i doradztwo
  https://sklep.ka-gen.pl

  Data dodania: 18.08.2023

  ID strony: 23563

  Wyświetleń: 93

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 8668

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4081

Invertek falowniki

Invertek falowniki Wyróżnij wpis w katalogu

W środkowym położeniu suwaka potencjometru zadającego P nie ma napięcia na uzwojeniach sterujących. Obydwa dławiki mają maksymalną reaktancję, wirnik zaś silnika przy biernym charakterze obciążenia jest nieruchomy. Przestawienie suwaka potencjometru w jedną lub drugą stronę z położenia środkowego powoduje podmagnesowanie jednego z dławików i rozruch silnika w odpowiednim kierunku. Prędkość końcową silnika określa położenie suwaka potencjometru. Prądnica tachometryczna osadzona na wspólnym wale z silnikiem umożliwia realizację ujemnego sprzężenia zwrotnego, prędkościowęgo.
W pierwszej chwili rozruchu znaczne forsowanie zapewnione jest wskutek przepływu przez uzwojenie sterujące dławika dużego prądu określonego napięciem zadającym.
W miarę wzrostu prędkości silnika wzrasta napięcie prądnicy tachometrycznej, skierowane przeciwnie do napięcia zadającego i zmniejsza się prąd w uzwojeniu sterującym. Zmniejszanie tego prądu trwa do chwili zrównania się wartości momentu obrotowego silnika z wartością momentu oporowego maszyny roboczej przy zadanej prędkości.
Napięcie prądnicy tachometrycznej zawsze powinno być przeciwne do napięcia zadającego i mniejsze od niego przy pracy silnikowej, a większe przy hamowaniu.Powiązane tematy

regulatory, przemienniki, omron, styczniki, dystrybutor, reduktory falowniki, silniki elektryczne, sterowniki, Dobór falowników Serwis falowników

Kategorie

Zareklamuj stronę www.invertek.pl:

Invertek falowniki

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Imsserwis.pl

  Imsserwis.pl

  Analiza pracy maszyny, integracja systemów automatyki, a także projektowanie kompletnych układów sterowania bądź modernizacja starych to oferta usług IMS - INDUSTRIAL MACHINERY SERVICE. Nasza firma funkcjonuje w obszarze automatyki i inżynierii maszynowej. Posiadamy bogate doświadczenie w programowaniu, diagnostyce, modernizacji i serwisie zaawansowanych systemów automatyki, a nasze usługi obejmują serwis maszyn, konserwacja, remonty maszyn, programowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z całą ofertą.

  19.02.2021 godz.: 22:34 wyśw.: 264 ID str.: 20834 Więcej
 • Automatyka przemysłowa AUTOMATIK

  Automatyka przemysłowa AUTOMATIK

  Automatyka przemysłowa jako jedna z najprężniej rozwijających się branż na świecie wymaga od urządzeń nieustannych modernizacji, które z kolei nie należą do najłatwiejszych. Aby lepiej zrozumieć działanie owej branży i móc nadążyć za zmieniającymi się przepisami - istnieją, takie firmy jak my. Nazywamy się AUTOMATIK i prowadzimy automatyka przemysłowa sklep oraz serwis we Wrocławiu. Jesteśmy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem specjalistów, dokładającym wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i serwis oraz modernizację urządzeń, które często wymagają pewnych ulepszeń. Współpracujemy z renomowanymi producentami w branży, takimi jak allen bradley. Posiadamy najkorzystniejsze ceny na rynku. Jesteś zainteresowany współpracą? W takim razie wejdź na naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy. Możesz liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  29.01.2023 godz.: 23:58 wyśw.: 95 ID str.: 23286 Więcej
 • Automatyka przemysłowa

  Automatyka przemysłowa

  Serdecznie witamy w SAAUT! Jesteśmy integratorem systemów automatyki w przemyśle oraz budownictwie użytkowym. Nasi klienci współpracują z nami, ponieważ potrafimy rozwiązywać ich problemy. Na każdym etapie inwestycji wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem optymalnie dobierając rozwiązanie. Zaufanie to wartość na której opieramy nasze relacje. Stawiamy na jakość dlatego naszymi partnerami są najwięksi producenci podzespołów automatyki tacy jak: Siemens, Rittal czy Eaton.

  04.08.2023 godz.: 09:47 wyśw.: 32 ID str.: 23553 Więcej