zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2115

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4092

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3143

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3347

Geografia

Geografia Wyróżnij wpis w katalogu

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie to ceniona placówka edukacyjna. W szkole zapewniane jest profesjonalne doradztwo zawodowe. Doświadczonej kadra nauczycielska realizuje program w ciekawy i przystępny sposób. Szkoła ściśle współpracuje z Uniwersytetem Jagiellońskim, dzięki czemu możliwe jest odbywanie fakultetów z matematyki, fizyki i chemii.Powiązane tematy

szkoła średnia, szkoła, szkoły średnie, Liceum ogólnokształcące nr 2, nauka języków obcych

Kategorie

Zareklamuj stronę www.sobieski.krakow.pl:

Geografia

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polonijka - szkoła dla dzieci przez internet za darmo

  Polonijka - szkoła dla dzieci przez internet za darmo

  Polonijka to profesjonalna platforma edukacyjna dopasowana do potrzeb dzieci przebywających poza granicami. Mamy program dopasowany do potrzeb najmłodszych w wieku 5 – 15 lat. Zapewniamy liczne materiały edukacyjne online, spotkania z nauczycielami przez internet i doradztwo dla rodziców, panel integracji z rówieśnikami. Egzaminy online umożliwiają okresową ocenę ucznia.

  02.12.2017 godz.: 05:55 wyśw.: 482 ID str.: 13416 Więcej
 • ATENA podstawówka Sosnowiec

  ATENA podstawówka Sosnowiec

  Posiadający siedzibę w Sosnowcu Zespół Szkół ATENA serdecznie zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Umożliwiamy naukę w szkole podstawowej, gimnazjum jak i liceum ogólnokształcących. Nasze klasy liczą nie więcej niż 10 uczniów, co umożliwia nauczycielom skupienie się na rozwoju pojedynczego ucznia oraz szybkie wykrycie ewentualnych trudności w nauce. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, duży wybór zajęć pozalekcyjnych, atrakcyjne wycieczki oraz wiele innych atrakcji. W naszej placówce panuje serdeczna i kameralna atmosfera a żaden uczeń nie pozostaje anonimowy. Szczegóły na naszej stronie.

  22.06.2020 godz.: 11:33 wyśw.: 239 ID str.: 19157 Więcej
 • Edunacademywroclaw.pl

  Edunacademywroclaw.pl

  Edun Academy we Wrocławiu świadczy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa edukacyjnego. Zajmujemy się pomocą uczniom z całej Europy w procesie aplikacyjnym na najlepsze uczelnie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Oferujemy pomoc w skompletowaniu portfolio oraz gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminów SAT. Stale doskonalimy nasze umiejętności przez uczestnictwo w renomowanych kursach, warsztatach oraz międzynarodowych konferencjach. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności i przedstawionej oferty mieszczą się na stronie internetowej.

  23.12.2020 godz.: 01:18 wyśw.: 159 ID str.: 20376 Więcej