zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2059

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3149

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4035

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3092

Gardocki Jarosław Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Gardocki Jarosław Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Wyróżnij wpis w katalogu

Jest to strona internetowa Kancelarii Komorniczej z Brodnicy, funkcjonującej w zakresie egzekwowania dłużniczych należności. Kancelaria ta pomaga interesantom w szybkim oraz skutecznym odzyskaniu długu od osoby mieszkającej w obrębie Rzeczypospolitej. Każde zlecenie rozpoczęte jest lokalizacją mienia dłużnika, jego zajęciem a zakończone sprzedażą. Czynności te przeprowadzane są szybko i fachowo, zgodnie z literą prawa. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na skutecznym przeprowadzeniu każdego procesu komorniczego, skorzystaj koniecznie z usług tej Kancelarii. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami, zobacz jej stronę internetową. Oprócz informacji dotyczących oferty znajdziesz tam również szereg wniosków potrzebnych przy procesie egzekucyjnym oraz informacje o przeprowadzanych licytacjach:Powiązane tematy

komornik toruń licytacje, zajęcia komornicze, wykonywanie orzeczeń sądowych, nakazy zapłaty

Kategorie

Zareklamuj stronę brodnica-komornik.pl:

Gardocki Jarosław Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca Prawny Dr Małgorzata Maliszewska

  Radca Prawny Dr Małgorzata Maliszewska

  Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej świadczy kompetentne usługi prawne w obrębie przeróżnych wymiarów prawa cywilnego i gospodarczego. Specjalizacją kancelarii są sprawy związane z dochodzeniem roszczeń z tytułu wypadków komunikacyjnych, a także innych zdarzeń losowych, jakie stanowią największy procent przeprowadzonych dotąd postępowań sądowych. Klienci kancelarii to osoby prywatne i firmy, które potrzebują uczciwych rad prawnych, które zapewnia kancelaria. Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej działa na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Pełen profil usług został zaprezentowany pod adresem WWW.

  03.10.2013 godz.: 16:19 wyśw.: 1769 ID str.: 1246 Więcej
 • Radca prawny dla wspólnot i spółdzielni

  Radca prawny dla wspólnot i spółdzielni

  Oferta Kancelarii skierowana do Wspólnot i Spółdzielni mieszkaniowych, a także Zarządców nieruchomości obejmuje obsługę prawną bieżącej działalności Wspólnot i Spółdzielni mieszkaniowych dla zapewnienia efektywnego i bezpiecznego ich funkcjonowania. W zakres przedmiotowej oferty wchodzą m. in. następujące czynności: udzielanie porad i konsultacji prawnych organom Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej we wszelkich sprawach dotyczących jej bieżącej działalności, uczestniczenie w posiedzeniach organów Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej (Walnego Zgromadzenia, Rady Nadzorczej, Zarządu), sporządzanie oraz opiniowanie umów zawieranych przez Wspólnotę/Spółdzielnię mieszkaniową, sporządzanie oraz opiniowanie statutów, regulaminów, projektów uchwał organów Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej oraz innych dokumentów występujących w toku bieżącej działalności Wspólnoty/Spółdzielni mieszkaniowej, zastępstwo prawne w postępowaniach sądowych (m. in. sprawy o eksmisję, o zapłatę, sprawy pracownicze, sprawy odszkodowawcze, sprawy dotyczące zaskarżania uchwał, rozliczenia inwestycji budowlanych itd. ) i przed organami administracji państwowej, w postępowaniach egzekucyjnych, w toku prowadzonych negocjacji, mediacji oraz rozmów przedprocesowych, prowadzenie windykacji należności.

  11.09.2014 godz.: 11:01 wyśw.: 1085 ID str.: 4202 Więcej
 • Temida - kancelaria prawnicza Stalowa Wola

  Temida - kancelaria prawnicza Stalowa Wola

  Przedstawiamy Państwu kancelarię prawną Temida, jakiej biura znajdują się w Rzeszowie oraz Tarnobrzegu. Zajmujemy się sprawami zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykonujemy prace między innymi w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego i karnego. Zajmujemy się też dochodzeniem należnego odszkodowania w wyniku szkód odniesionych z tytułu błędów lekarskich, wypadków drogowych oraz związanych z wykonywaną pracą. Wysokość wynagrodzenia za usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od sytuacij. Więcej szczegółów o kancelarii mieści się na witrynie internetowej.

  12.04.2016 godz.: 12:26 wyśw.: 683 ID str.: 9119 Więcej