zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2055

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 3138

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3086

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4028

Falowniki Lenze

Falowniki Lenze Wyróżnij wpis w katalogu

Omawiana obrabiarka zespołowa typu RLA jest przeznaczona do wstępnej obróbki korpusów silników elektrycznych. Trzy obrabiane jednocześnie korpusy są zamocowane w specjalnie do tego celu zaprojektowanych Uchwytach, rozmieszczonych co 90° na stole obrabiarki naprzeciw odpowiednich jednostek obrabiarkowych. Czwarty uchwyt znajduje się naprzeciw stanowiska robotnika, obsługującego obrabiarkę. Na tym stanowisku wyjmuje się z uchwytu obrobiony korpus i zakłada następny, przeznaczony do obróbki. Po wymianie korpusu, gdy wszystkie jednostki znajdują się w położeniach wyjściowych, stół wraz z obrabianymi korpusami dokonuje samoczynnie obrotu o 90°. Do wykonania tego obrotu służy oddzielny silnik napędzający tarczę stołu przekładnią z krzyżem maltańskim. W pierwszym okresie pracy silnika, gdy krzyż maltański wraz ze stołem są jeszcze w spoczynku, a obraca się jedynie tarcza napędowa z palcem wchodzącym w wycięcie krzyża, związana z tą tarczą krzywka powoduje mechaniczne zluzowanie zacisków stołu na prowadnicach i wysunięcie pilotu z gniazda stołu. Po wykonaniu przez stół obrotu o 90°, ta sama krzywka wprowadza pilot do nowego gniazda zapewniając dokładne ustawienie stołu w nowym położeniu oraz zaciska stół na prowadnicach. Równocześnie z zatrzymaniem stołu ruszają cztery jednostki ze swych położeń wyjściowych.Powiązane tematy

styczniki, reduktory, falowniki, motovario, regulacja napędów, Softstarty, falowniki omron, falownik, przekładnie, lenze, silniki

Kategorie

Zareklamuj stronę www.lenze.falowniki.pl:

Falowniki Lenze

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Karuzela dla koni

  Karuzela dla koni

  Największą dokładność kopiowania zapewniają czujniki bezstykowe, w których impuls sterujący jest proporcjonalny do wielkości wychylenia połączonej z palcem czujnika zwory stalowej. Impulsy te, wzmocnione przez odpowiednie, dość skomplikowane układy lampowe, kieruje się np. na układy tyratronowe zasilające silniki prądu stałego napędzające mechanizmy posuwów. W takim rozwiązaniu mamy możność kombinowania nie tylko kierunków i zwrotów posuwów, lecz również ich prędkości. Prędkości te, wynikające ze sterowanych czujnikiem napięć układu tyratronowego są proporcjonalne do trzech wielkości: 1) do przemieszczenia palca czujnika; 2) do całki z przemieszczenia palca czujnika w funkcji czasu i 3) do prędkości przemieszczenia palca czujnika. Można wtedy układ sterujący tak opracować, że zostanie zatarty podział na posuw główny i kopiujący przez wysterowanie obu składowych prędkości posuwu, by dawały wypadkową skierowaną stycznie do obrabianego konturu i zachowującą niezmienną wartość bezwzględną.

  18.09.2015 godz.: 08:56 wyśw.: 968 ID str.: 7328 Więcej
 • Robotyzacja linii produkcyjnej TASKOPROJEKT S.A.

  Robotyzacja linii produkcyjnej TASKOPROJEKT S.A.

  Taskprojekt oferuje swoim klientom automatyzację i robotyzację produkcji. Procesy automatyzacji są niezbędne w codziennym życiu i biznesie, dlatego dobre firmy świadczące usługi w obszarze automatyzacji procesów biznesowych. Firma świadczy usługi z dziedziny produkcji części, obróbki skrawaniem, cięcia wodą. Skorzystaj z możliwości specjalistycznych pomiarów oraz montażu mechanicznego i elektrycznego. Klient ma pewność, że systemy z oferty firmy Taskprojekt są sprawdzone pod względem funkcjonalnym.

  07.05.2021 godz.: 14:59 wyśw.: 122 ID str.: 21334 Więcej
 • Automatyka przemysłowa

  Automatyka przemysłowa

  Czy wiesz, że dzięki automatyce przemysłowej z Torunia przy mniejszym nakładzie ludzkiej pracy można podtrzymać lub podnieść wyniki twojej firmy. Mamy produkty takie jak, leroy somer, ai 485 adaptor, c200-022 00075a, sp1401, uni5403, unidrive, commander, control techniques, cpls, ctscope, si profibus, si profinet, si universal encoder, ska 1200025, unidrive emerson, mentor mp manual. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat automatyki w Toruniu? Wybierz nasze produkty i usługi, mamy nawet leroy somer polska, imfinity, ki keypad, nidec, leroy somer silniki lshrm, powerdrive, si applications, ctsoft, unimotor, si devicenet, si Ethernet, moteurs leroy somer, nidec silniki, dyneo, emerson, fxm25, fxmp25. Oferujemy ci także możliwość modernizacji wytłaczarek, modernizacji maszyn, wymiany silników prądu stałego, naprawy silników serwo, si canopen.

  21.11.2021 godz.: 11:30 wyśw.: 85 ID str.: 22551 Więcej