zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszej działalności zajmujemy się rozliczeniami, doradztwem, prowadzeniem pełnej księgowości i rachunkowości. W ofercie kadry i płace, księgi handlowe, ryczałt, rozliczenia z US i szereg innych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Biuro rachunkowe Ekspert gwarantuje życzliwą i bezproblemową współpracę na długie lata.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 17.06.2016

  ID strony: 9758

  Wyświetleń: 177

 • Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, jednak swoją działalność usług prawnych prowadzimy na terenach województwa śląskiego (Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Katowice, Tychy). Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. W przypadku klienta indywidualnego specjalizujemy się w rozwodach; w tym prowadzimy rozwodowe sprawy o podział majątku. Pozostałe usługi to: doradztwo prawne dla pracowników, dla rodziny, w sprawach małżeńskich, w sprawach o alimenty, w sprawach dotyczących nieruchomości, w sprawach spadkowych, w sprawach spadku, odstąpienia od umowy, doradztwo i prowadzenie spraw o odszkodowania m. in. za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, czy też inne zdarzenia losowe. Wykonujemy też opiniowanie umów, pomagamy w podziale majątku, świadczymy pomoc prawną dla cudzoziemców, świadczymy porady prawne. Obsługa prawna firm to natomiast akie usługi prawne jak: zakładanie i rejestracja firm, spółek, nieruchomości, obsługa dla podmiotów korporacyjnych, oddłużanie i postępowanie układowe, upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy.
  W zakresie obsługi podmiotów korporacyjnych nasi prawnicy mogą zaoferować tworzenie nowych podmiotów: spółki kapitałowe: z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne oraz spółki osobowe: jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo – akcyjna, spółki cywilne, fundacje, stowarzyszenia, przedstawicielstwa, oddziały. W przypadku zaś istniejących już podmiotów oferujemy bieżącą obsługę w zakresie m. in: odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółek, odpowiedzialność przystępującego wspólnika za zobowiązania spółki, odpowiedzialność odszkodowawcza wspólników, odpowiedzialności członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, pozbawienie prawa do reprezentacji, ustalenia dot. sposobu wykonywania prawa do reprezentacji a ochrona osób trzecich, postępowanie w razie sporu pomiędzy wspólnikami, prowadzenie spraw spółki, podejmowanie uchwał, dokonywanie rozliczeń finansowych pomiędzy wspólnikami.
  kancelaria-prawna-gliwice.pl

  Data dodania: 27.09.2017

  ID strony: 12980

  Wyświetleń: 455

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 147

 • DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  Sprzęt laboratoryjny to nieodzowne narzędzie pracy każdego laboranta. Bez niego nie odbywała by się codzienna produkcja w wielu fabrykach, a kontrola procesów produkcji to zadanie m. in laboratorium. Dlatego Danlab od przeszło 10 lat dostarcza niezawodny sprzęt laboratoryjny, gwarantujący bezusterkową i precyzyjna pracę w laboratorium. Danlab to szeroka i kompleksowa oferta sprzętu chemicznego takiego jak: cieplarki, chłodziarki farmaceutyczne, chłodziarki laboratoryjne, a także tak bardzo popularne w ostatnim czasie zmywarki laboratoryjne wkraczające do nowoczesnych laboratoriów. Sprzęt laboratoryjny zakupiony w Danlab to sprzęt sprawdzony w wielu laboratoriach.
  danlab.pl

  Data dodania: 25.09.2017

  ID strony: 12966

  Wyświetleń: 99

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 306

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 309

Dembowska Bogna Kancelaria Notarialna - notariusz w Krakowie

Dembowska Bogna Kancelaria Notarialna - notariusz w Krakowie

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Kancelaria Notarialna Bogna Dembowska, trudniącej się świadczeniem profesjonalnych usług notarialnych, takich jak sporządzanie aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, obsługa testamentów, zapisywanie protokołów, doręczanie oświadczeń, odbieranie na przechowanie dokumentów, wypisywanie weksli i czeków, a także wykonywanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów. Wszyscy pracownicy kancelarii to osoby doskonale wykwalifikowane i fachowe, zapewniające wysoką jakość oferowanych usług oraz całkowitą bezstronność. Przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jeśli chcą Państwo poznać więcej dokładnych wiadomości na temat działalności tej kancelarii, znajdą je państwo pod adresem

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

poświadczenia podpisu, notariusze w krakowie, spis protokołów, sporządzanie umow spółek

Kategorie

Zareklamuj stronę www.notariusz-dembowska.pl:

Dembowska Bogna Kancelaria Notarialna - notariusz w Krakowie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Media Relations

  Media Relations

  Wizerunek firmy czy przedsięwzięcia w biznesie jest niezwykle istotny, dlatego bardzo ważne jest aby był korzystny. Media relations zajmuje się
  kreowaniem pożądanego wizerunku w odniesieniu do mediów. Profesjonaliści z firmy Pably poradzą, jakie podjąć działania, aby być postrzeganym dziennikarzy jako pewny i solidny partner. Pomogą w szkoleniu rzeczników i budowaniu działów public relations. Pably prowadzi także warsztaty dziennikarskie, tworzy kontent do rozlicznych branż na żądane tematy. Doradza firmom, dla których edukacyjne i medialne projekty unijne są szansą zdobycia subwencji.

  18.10.2011 godz.: 15:24 wyśw.: 1163 ID str.: 308 Więcej
 • Doradztwo podatkowe Białystok

  Doradztwo podatkowe Białystok

  Kancelaria JKDP to nie tylko biuro rachunkowe, to także zestaw ciekawych szkoleń z dziedziny fiskalnej; nasze warsztaty mają na celu informowanie klientów w zakresie praw oraz obowiązków podatkowych. Doradztwo podatkowe z Białegostoku to dobrze sformowana oferta, objęta ciekawą akcją rabatową, która jest skierowana do przedsiębiorstw o krótkim i długim stażu działalności; proponujemy także produkty promocyjne dla naszych wiernych klientów. Nasz konsultant podatkowy to sprawdzony fachowiec, który w oparciu o swoje doświadczenie oraz bogatą praktykę przeprowadzi każdą firmę przez meandry podatkowe.

  17.12.2015 godz.: 10:01 wyśw.: 1308 ID str.: 931 Więcej
 • Biuro rachunkowe Gliwice

  Biuro rachunkowe Gliwice

  Biuro Novitas w Gliwicach kieruje swoją ofertą do osób fizycznych, jak i spółek, którym proponuje profesjonalne usługi z zakresu obsługi księgowej. Novitas to gwarancja najwyższej jakości i rzetelności. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie Novitas – zapraszamy!

  12.05.2014 godz.: 19:17 wyśw.: 489 ID str.: 3060 Więcej
 • Mateusz Domaradzki - Notariusz

  Mateusz Domaradzki - Notariusz

  Każdy, kto mieszka w Trójmieście, może skorzystać z usług jakie proponuje notariusz sopot. To bardzo znany notariusz, który pracuje w kancelarii o dużej renomie. Z jego usług ma prawo skorzystać każdy, kto potrzebuje czynności notarialnych. W jego ofercie znajduje się sporządzanie protokołów, tworzenie aktów notarialnych na żądanie stron, robienie odpisów, wypisów i zaświadczeń i inne tego typu czynności. Wszystkie usługi świadczone przez tą kancelarię, są rzeczowe i fachowe, a także w pełni dyskretne.

  11.07.2014 godz.: 16:09 wyśw.: 578 ID str.: 3494 Więcej
 • Adwokat Przemysław Kopko

  Adwokat Przemysław Kopko

  Kancelaria Adwokacka Przemysław Kopko świadczy usługi z zakresu wielu dziedzin prawa. Klienci kancelarii mogą uzyskać profesjonalną poradę i pomoc z zakresu prawa karnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i spadkowego. Adwokaci z kancelarii zajmują się tworzeniem umów, dokumentacji sądowej oraz pomagają w windykacji należności. Każda sprawa, którą zajmują się pracownicy kancelarii jest traktowana bardzo indywidualnie. Proponują pełną, stałą obsługę firm gospodarczych. Wszelkie informacje na temat oferty kancelarii i zakresu działań można znaleźć na stronie: www. kancelaria-kopko. pl.

  29.12.2014 godz.: 10:00 wyśw.: 440 ID str.: 4932 Więcej
 • Sprzedaż

  Sprzedaż

  AB Consulting to renomowana firma consultingowa, która w swojej ofercie posiada między innymi: zakup spółek w trudnej sytuacji ekonomicznej, szukanie potencjalnych nabywców na udziały spółki, sprzedaż / kupno spółek niezadłużonych czy chociażby przeprowadzanie postępowania likwidacyjnego z wyznaczeniem likwidatora. Poza tym świadczymy pomoc w zakresie porad prawnych, obsługi podmiotów gospodarczych, pozyskiwania inwestorów czy chociażby sporządzania niezbędnej dokumentacji prawnej. Więcej o consultingu na stronie internetowej.

  21.08.2015 godz.: 13:47 wyśw.: 267 ID str.: 7055 Więcej
 • JPL Group - doradztwo, dane osobowe

  JPL Group - doradztwo, dane osobowe

  Profesjonalna firma o globalnym zasięgu JPL Group to usługi audytowe, doradztwo prawne, obsługa usługi informatyczne dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne i teleinformatyczne organizacjom, organom administracji i klientom indywidualnym. Przeprowadzamy testy penetracyjne, organizujemy szkolenia. W branży IT współpracujemy tylko z najlepszymi firmami z długoletnim stażem pracy na rynku.

  06.11.2015 godz.: 15:00 wyśw.: 233 ID str.: 7651 Więcej
 • Rejestracja spółek handlowych

  Rejestracja spółek handlowych

  Rejestrujemy spółki handlowe: jawne, komandytowe (w tym w modelu sp. z o. o. spółka komandytowa), komandytowo-akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne. Doradzamy wybór formy prawnej spółki. Do głównych obszarów naszej Kancelarii Prawnej należą: zakładanie i rejestracje spółek, przekształcenia przedsiębiorstw, stała obsługa prawna firm, redagowanie i analiza kontraktów handlowych, ochrona danych osobowych, prawo konkurencji, nieruchomości. Pomagamy przy rejestracji spółek za granicą. Sporządzamy całą dokumentację niezbędną do rejestracji spółki w KRS. Zajmujemy się rejestracjami zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nasza Kancelaria Prawna świadczy pomoc prawną także w językach obcych: angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Istnieje możliwość zakupu gotowej spółki – zarówno „nieużywanej”, jak i „z historią” (w tym z rachunkiem bankowym). Zapewniamy pełną asystę przy rejestracji spółki – u notariusza lub w trybie rejestracji online.

  06.11.2015 godz.: 12:53 wyśw.: 136 ID str.: 7812 Więcej
 • Zmiana stylu życia

  Zmiana stylu życia

  Firma The Wellness Institute prowadzi zajęcia z coachem, warsztaty indywidualne i grupowe oraz wykłady dla osób, które chcą zmienić swoje życie. Naszą specjalnością jest wellness i zdrowy styl życia, sposoby walki ze stresem, naturalne wspomaganie sił witalnych. W naszych warsztatach bierze udział wiele kobiet potrzebujących impulsu do samorealizacji, dbania o ciało, zdrowie oraz harmonijny styl życia. Wiele warsztatów i wykładów prowadzimy w ośrodkach SPA. Nasz Instytut prowadzi także działalność badawczą i typowo naukową.

  30.08.2016 godz.: 08:48 wyśw.: 108 ID str.: 10289 Więcej
 • Rozliczenie dotacji

  Rozliczenie dotacji

  Jeśli chcecie starać się o dotacje dla firm możecie zdecydować się na propozycje przygotowywane przez nasze przedsiębiorstwo. To co jesteśmy w stanie Wam zagwarantować to pełną obsługę w trakcie procesu walki o dotacje. Przygotowujemy dokumentacje a następnie dla naszych klientów prowadzimy również kompleksowe rozliczenia takich środków. Z naszej strony zaproponować możemy również kompleksowy audyt.

  23.03.2017 godz.: 06:46 wyśw.: 43 ID str.: 11488 Więcej