zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Salony i komisy samochodowe w Polsce - AutoExpress.pl

  Salony i komisy samochodowe w Polsce - AutoExpress.pl

  Prezentujemy listę dealerów motoryzacyjnych oferujących samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze a także motocykle i maszyny. Strony internetowe dealerów zawierają aktualną ofertę pojazdów i maszyn zarówno nowych jak i używanych. Jeśli szukasz dla siebie lub swojej firmy pojazd lub maszynę, odwiedź nasz serwis już dzisiaj. Salony i komisy samochodowe zapraszają.
  autoexpress.pl/dealerzy

  Data dodania: 21.06.2017

  ID strony: 12148

  Wyświetleń: 816

 • Company.pl - katalog firm i instytucji

  Company.pl - katalog firm i instytucji

  Katalog firm i instytucji publicznych Company. pl zawiera aktualne adresy, telefony i strony internetowe podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych działających w Polsce. Nasz spis firm posiada zaawansowaną wyszukiwarkę oraz lokalizator firm na mapie ułatwiający wyszukanie interesującej firmy lub instytucji publicznej.
  www.company.pl

  Data dodania: 23.05.2017

  ID strony: 3

  Wyświetleń: 8186

 • SEOdirect.pl - Lista katalogów SEO

  SEOdirect.pl - Lista katalogów SEO

  Lista katalogów SEO którą prezentujemy umożliwia dodanie strony do wyselekcjonowanych katalogów SEO, które zapewniają najwyższą jakość. Katalogi działają nieprzerwanie od dawna w sieci i gwarantują pełną satysfakcję z oferowanych usług. Dodaj swoją stronę już teraz do katalogów z listy.
  www.seodirect.pl/reklama

  Data dodania: 23.05.2017

  ID strony: 11765

  Wyświetleń: 460

Dembowska Bogna Kancelaria Notarialna - notariusz w Krakowie

Dembowska Bogna Kancelaria Notarialna - notariusz w Krakowie

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Kancelaria Notarialna Bogna Dembowska, trudniącej się świadczeniem profesjonalnych usług notarialnych, takich jak sporządzanie aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, obsługa testamentów, zapisywanie protokołów, doręczanie oświadczeń, odbieranie na przechowanie dokumentów, wypisywanie weksli i czeków, a także wykonywanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów. Wszyscy pracownicy kancelarii to osoby doskonale wykwalifikowane i fachowe, zapewniające wysoką jakość oferowanych usług oraz całkowitą bezstronność. Przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jeśli chcą Państwo poznać więcej dokładnych wiadomości na temat działalności tej kancelarii, znajdą je państwo pod adresem

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

spis protokołów, sporządzanie umow spółek, notariusze w krakowie, poświadczenia podpisu

Kategorie

Zareklamuj stronę www.notariusz-dembowska.pl:

Dembowska Bogna Kancelaria Notarialna - notariusz w Krakowie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak zwiększyć sprzedaż

  Jak zwiększyć sprzedaż

  Zapraszamy do podjęcia współpracy z Oktagonem. Pomagamy naszym Klientom zoptymalizować sprzedaż i zyski, wykorzystując przy tym możliwości ich organizacji oraz perspektywy rynkowe. Dysponujemy branżowymi mapami procesorów, umożliwiającymi porównanie realizacji procesów Klienta z modelem branżowym. Analizując wyniki, optymalizujemy przebieg sprzedaży bazując na najnowszych wzorach. Gwarantujemy sporą wydajność działań zarówno na jednostkowych, jak i zespołowych. Integralną częścią projektów biznesowych, które sugerujemy Klientom, jest dostarczenie uczestnikom przydatnej wiedzy w formie realizowanych w czasie projektów szkoleń i warsztatów. Efekty wielu naszych działań przychodzą niezwykle szybko i są długofalowe.

  12.12.2011 godz.: 10:47 wyśw.: 929 ID str.: 665 Więcej
 • Portfel24.eu kredyty i pożyczki

  Portfel24.eu kredyty i pożyczki

  Finansowy serwis internetowy o bardzo szerokim spektrum na łamach którego znalazły się zarówno porady finansowe, oferta i narzędzia finansowe jak również bardzo bogate forum kredytowe. Wśród artykułów o tematyce finansowej większość dotyczy zaciągania kredytów i pożyczek w szczególności tych uzyskiwanych w pełni drogą internetową a więc zarówno kredyty bankowe jak i te udzielane przez firmy pozabankowe. Wśród narzędzi dostępnych na łamach Portfela24 znajdziemy porównywarki finansowe, kalkulatory kredytowe za pomocą których obliczymy naszą zdolność kredytową i dowiemy się na kredyt w jakiej wysokości możemy liczyć. Na forum kredytowym znajdziemy tematy dotyczące zarówno pożyczek i kredytów udzielanych na dowolny cel jak również tych z przeznaczeniem na zakup nieruchomości czy pojazdów. Wśród ofert finansowych mamy cały przekrój propozycji finansowych również te skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą a więc kredyty na strat, inwestycyjne czy oferty leasingowe z przeznaczeniem na zakup maszyn czy urządzeń.

  21.05.2014 godz.: 18:52 wyśw.: 478 ID str.: 3117 Więcej
 • Biuro Rachunkowe Kraków Centrum

  Biuro Rachunkowe Kraków Centrum

  Usługi Księgowe Kraków L-Beneficio jako fachowe biuro rachunkowe mające siedzibę w centrum Krakowa, oferuje na wysokim poziomie usługi kompleksowej księgowości, obsługę księgową kadrowo-kardową oraz usługi doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego. Ponad to opierając się na wieloletnim doświadczeniu biuro oferuje swoją pomoc w oddłużaniu. Biuro jest bardzo elastyczne i podchodzi do każdego klienta indywidualnie i odpowiedzialnie pełniąc nienagannie swoje zadanie. W przekonaniu, że dobry księgowy właśnie takimi cechami powinien się charakteryzować, biuro działa od wielu lat na rynku małopolskim.
  Zgodnie z wymogami Ministra Finansów biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego niezależnie od wielkości i zakresu działań firmy poszukujmy najlepszych rozwiązań i możliwości, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo.
  Biuro księgowe L-Beneficio ma swoją siedzibę w centrum Krakowa przy Alejach Słowackiego 17a w pokoju 408.

  05.08.2014 godz.: 10:25 wyśw.: 474 ID str.: 3707 Więcej
 • Dotacje Horyzont 2020

  Dotacje Horyzont 2020

  Pomagamy biznesom otrzymać dofinansowanie ze środków unijnych, pozwalające rozwinąć długoterminową przewagę konkurencyjną. Doradzamy i zajmujemy się zarządzaniem projektami kompleksowo. Nasi certyfikowani i akredytowani przez instytucje unijne analitycy obsłużyli z powodzeniem ponad czterysta przedsiębiorstw. Zdobędziemy Państwu bezzwrotne środki pomocowe.

  19.12.2014 godz.: 16:40 wyśw.: 312 ID str.: 4883 Więcej
 • OpEx Group

  OpEx Group

  Profesjonalna firma OpEx Group posiada niezbędne narzędzia do przeprowadzania szkoleń oraz warsztatów z zakresu ciągłego doskonalenia, a także podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników różnego szczebla. Grono specjalistów każdego dnia pracuje po to, aby partnerzy biznesowy osiągali jak najlepsze wyniki w swojej branży.

  25.05.2015 godz.: 16:26 wyśw.: 381 ID str.: 6071 Więcej
 • Open Profit - usługi rachunkowe i księgowe, Warszawa i Poznań

  Open Profit - usługi rachunkowe i księgowe, Warszawa i Poznań

  Jesteś przedsiębiorcą i szukasz firmy oferującej profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe? Właśnie znalazłeś czego szukasz, bo Open Profit do biuro rachunkowe (Warszawa i Poznań to miasta, w których operują nasze biura), które zaoferuje twojej firmie prowadzenie pełnej księgowości, czyli standardowo księgę przychodów i rozchodów, rachunkowość, ale ponadto wiele innych usług z naszego szerokiego wachlarza ofertowego – wdrażanie controllingu, due dilligence, wyceny opłacalności inwestycji, usługi kadrowo-płacowe, takie jak spisywanie umów pracowniczych w pełnej zgodności z prawem pracy, zajęcie PIT-em i ZUS-em twoich pracowników, usługi dodatkowe i doradztwo finansowe.

  23.06.2015 godz.: 14:38 wyśw.: 322 ID str.: 6291 Więcej
 • RPO WSL - dotacje Śląsk

  RPO WSL - dotacje Śląsk

  Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu działań z zakresu doradztwa prawnego oraz europejskiego. Zajmujemy się wsparciem w zakresie uzyskiwania środków unijnych w naszej firmie już od 2006 roku, co przekłada się na doświadczenie jakie posiadamy. Jednocześnie zespół doskonale przygotowanych prawników pozwala nam również zapewnić naszym klientom w pełni kompleksowe wsparcie dotyczące realizowania projektów ze środków unijnych.

  24.07.2015 godz.: 07:03 wyśw.: 299 ID str.: 6628 Więcej
 • StudioHR.com.pl - trener Szczecin

  StudioHR.com.pl - trener Szczecin

  Dobre rozwiązania w zakresie zarządzania kadrami sprawdzają się w każdym przedsiębiorstwie. Ich opracowywaniem i wdrażaniem zajmuje się nasza firma.

  W odniesieniu do zapotrzebowania prowadzimy testy predyspozycji zawodowych dla określonych grup lub dla indywidualnych pracowników. Testy kompetencji są podstawą do wdrożenia szkoleń, które także prowadzimy.

  Oceniając w ten sposób potencjał swoich pracowników każdy pracodawca może liczyć wkrótce na szereg oszczędności. Ceny usług są korzystne i nie zawierają żadnych ukrytych kosztów.

  Zalety StudioHR:

  -15 letnie doświadczenie
  -Wiele certyfikatów>/li>
  -Zadowoleni Klienci i partnerzy biznesowi

  Skontaktuj się:

  Agnieszka Chrzanowska-Dzido
  ul. Czeska 12 a/3,
  71-780 Szczecin
  tel. + 48 500 819 534
  e-mail: chrzanowska@studiohr.home.pl

  12.08.2015 godz.: 09:11 wyśw.: 344 ID str.: 6925 Więcej
 • Favorit - dotacje unijne i biznes plany Szczecin

  Favorit - dotacje unijne i biznes plany Szczecin

  Dotacje unijne można pozyskać z różnych programów europejskich, w tym krajowych i regionalnych. Firma Favorit jest na bieżąco ze wszystkimi programami, dlatego ich zakres działania jest bardzo rozległy. Dotacje unijne to przede wszystkim zastrzyk gotówki dla rolników, przedsiębiorców rolnych, rozpoczynających działalność gospodarczą oraz dla branży innowacji i nowych technologii. W Polsce najważniejszą gałęzią są dotacje dla przetwórców oraz dotacje z PROW. Rozwój polskiej wsi i jej modernizacja to filary, którymi tak bardzo interesuje się również firma Favorit. Favorit kompleksowo obsługuje klientów, od przygotowania dokumentów, przez pozyskanie dotacji unijnych, po ich rozliczenie.
  Zajmuje się też przygotowywaniem biznes planów. Każdy przedsiębiorca wie, jak ważne one są. Biznes plany to nie tylko plan na przyszłość, wyprzedzenie konkurencji. To też lub przede wszystkim możliwość wzięcia kredytu inwestycyjnego w bankach.
  Favorit działa na terenie całego kraju, przede wszystkim w miastach Szczecin i Lublin, gdzie ma placówki.

  05.01.2016 godz.: 14:58 wyśw.: 186 ID str.: 8341 Więcej
 • Krzywicka Biuro

  Krzywicka Biuro

  Jeśli ktoś zdecyduje się na ofertę naszego biura rachunkowego możę oczekiwać kompleksowe wsparcia w zakresie prowadzenia dokumentów firmowych. Nasza firma proponuje wam również pełne doradztwo podatkowe, którym zajmują się nasi pracownicy mający tytuł doradcy podatkowego po zdanym Państwowym egzaminie. Jeśli wybierzecie nasze biuro, dokumentacja firmowa w końcu będzie uporządkowana jak należy.

  21.01.2017 godz.: 06:02 wyśw.: 72 ID str.: 11127 Więcej