zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Dobra Kancelaria Adwokacka

  Dobra Kancelaria Adwokacka

  Szukasz sprawdzonego prawnika w Płocku? Kancelaria Adwokacka Paulina Ziandarska - Brojek świadczy profesjonalne usługi prawnicze. Cechuje nas wiedza, doświadczenie a także indywidualne podejście do klienta i każdej sprawy. Działamy szybko i skutecznie także poza godzinami pracy. Nie straszne jest dla nas prawo karne czy rodzinne. Pomożemy przy rozwodach i udzielimy wszelkiej pomocy i porad prawnych. nnSkontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. nn+48 602 558 203nadwokat.ziandarskabrojek@gmail.comnnSerdecznie zapraszamy do naszej kancelarii w Płocku lub do porady on-line.
  https://adwokat-ziandarska.pl

  Data dodania: 15.04.2021

  ID strony: 21159

  Wyświetleń: 24

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 2231

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 3137

 • Fotograf ślubny Szczecin

  Fotograf ślubny Szczecin

  Jeśli zależy Wam na pełnym prawdziwych emocji reportażu ślubnym to trafiliście idealnie. Specjalizujemy się w łapaniu chwil, szczególnie podczas dnia Ślubu i Wesela, a także w trakcie sesji plenerowej, która według Waszych upodobań może odbyć się w dniu Uroczystości lub w innym dniu po Weselu. Najczęściej wybierany przez Pary Młode jest pakiet fotograf ślubny i kamerzysta na wesele. Dzięki umiejętności wzajemnej współpracy oraz podobnym stylu pracy efekty pakietu są najbardziej zadowalające. Emocje, które staramy się zapisywać w postaci klatek filmu oraz fotografii sprawią, że w przyszłości będziecie z chęcią wracali do reportażu z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu, a także emocje, które Wam towarzyszyły wtedy będą wciąż obecne. Zdjęcia ślubne w Szczecinie i wyjazdowe.
  https://tomastudio.pl

  Data dodania: 09.04.2021

  ID strony: 21134

  Wyświetleń: 43

 • Kosmetyki naturalne bez alkoholu

  Kosmetyki naturalne bez alkoholu

  Jeśli szukasz kosmetyków naturalnych, które z szacunkiem traktują przyrodę, koniecznie sprawdź markę HOHDE. Produkuje ona kosmetyki naturalne w Finlandii, do których wykorzystywane są wyłącznie ekologiczne i wegańskie składniki. Proces produkcji przebiega w sposób etyczny i z poszanowaniem praw natury. HOHDE to naturalne kosmetyki, które wpływają pozytywnie na ciało i umysł.
  https://hohde.pl

  Data dodania: 03.03.2021

  ID strony: 19990

  Wyświetleń: 149

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 1012

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 1279

Czym jest spółka jawna?

Czym jest spółka jawna? Wyróżnij wpis w katalogu

Spółka jawna to najprostsza z podmiotów funkcjonujących w ramach prawa gospodarczego, to jest spółek działających na podstawie KSH. Mając na uwadze powyższe spółka jawna jest bardzo często wykorzystywana do prowadzenia działalności gospodarczej, a tym samym wiele internautów zainteresowanych założeniem własnej firmy chce uzyskać wiarygodnych informacji odnoszących się do spółki jawnej.

Na moim blogu przedstawiam wszystkie zasady rejestrowania spółki jawnej. Wiele wpisów poświęcam zawiązywaniu spółki jawnej oraz uzgadnianiu treści umowy spółki jawnej. Przedstawiam wnioski odnoszące się do tego w jaki sposób najlepiej zawiązać spółkę jawną, co pozwoli w późniejszym okresie wyeliminować możliwie wiele poważnych problemów pomiędzy członkami spółki jawnej.

Jeżeli interesuje Cię uzyskanie wiedzy z zakresu likwidacji spółki jawnej oraz unikaniu kłótni pomiędzy wspólnikami spółki jawnej, w ramach reklamowanego serwisu uzyskasz także ważne dla Ciebie źródła wiedzy. Spory pomiędzy wspólnikami spółki jawnej są bardzo nieprostym etapem działania spółki jawnej, przez co warto abyś mógł uzyskać wiarygodne porady odnoszące się do przedmiotowego zagadnienia.Powiązane tematy

umowa spółki jawnej, spółka jawna, zakładanie spółki jawnej, rejestracja spółki jawnej

Kategorie

Zareklamuj stronę spolkajawna.pl:

Czym jest spółka jawna?

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Blog o zasiedzeniu nieruchomości

  Blog o zasiedzeniu nieruchomości

  Zasiedzenie to jeden ze sposobów nabycia prawa własności. Co należy zapamiętać z działki zdobycia prawa własności w ten sposób? Przede wszystkim to, że zasiedzenie może dać efekt w postaci nabycia prawa własności rzeczy ruchomych a dodatkowo nieruchomości.

  Co powinno nastąpić żeby było możliwe uzyskanie prawa własności poprzez zasiedzenie? O tym decydują przesłanki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia. Należą do nich: posiadanie samoistne, upływ okresu zasiedzenia, przy czym dla rzeczy ruchomych istnieje dodatkowy warunek w postaci dobrej wiary posiadacza. Jak interpretować wskazane przed chwilą warunki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia piszę na moim blogu prawniczym.

  Na mym blogu o prawie zasiedzenia przedstawiam oprócz tego o tym jakie rzeczy mogą być przedmiotem zasiedzenia. W przypadku rzeczy ruchomych sprawa jest znacznie mniej skomplikowana. Generalnie zasiedziane mogą być wszystkie ruchomości, chyba że zakazany jest obrót prawny tego rodzaju rzeczami. Jeżeli nieruchomości kwestia ta jest sporo mniej jednoznaczna. Jasnym jest możliwość zasiedzenia prawa własności nieruchomości. Należy wiedzieć, że zasiedzenie użytkowania wieczystego nie jest akceptowane przez prawo w wszystkich okolicznościach. Wyjaśniam o tym zagadnieniu obszerniej na pisanym przeze mnie blogu prawniczym.

  27.04.2014 godz.: 14:00 wyśw.: 753 ID str.: 2974 Więcej
 • Kancelaria Prawna Invictus

  Kancelaria Prawna Invictus

  Nawet z dużymi korporacjami czy firmami ubezpieczeniowymi da się wygrać spór sądowy, lub załatwić problem polubownie, jednak przydatna jest w takich przypadkach pomoc specjalistów. Prawnicy kancelarii Invictus specjalizują się w pomocy swoim klientom w sporach z firmami ubezpieczeniowymi, które oferowały produkty o wysokim stopniu ryzyka inwestycyjnego.

  11.12.2014 godz.: 10:58 wyśw.: 855 ID str.: 4779 Więcej
 • Kancelaria prawo podatkowe Warszawa

  Kancelaria prawo podatkowe Warszawa

  Kancelaria prawna sprawy vat załatwiamy w kilka dni. Nasza kancelaria to wyspecjalizowani radcy prawni ale także adwokaci. Gwarantujemy Państwu tajemnice zawodową, dzięki czemu widomo że Państwa sprawy nie wyciekną poza budynek naszej kancelarii. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy, Kancelaria sprawy podatkowe Warszawa. Jesteśmy dla Wszystkich branż, podmiotów już funkcjonujących na rynku, ale także dla osób które dopiero zaczynają z działalnością gospodarczą. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji.

  06.03.2019 godz.: 07:44 wyśw.: 224 ID str.: 15758 Więcej