zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  www.companies.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 306

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  www.seodirect.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 308

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi księgowe. W ramach naszej działalności zajmujemy się rozliczeniami, doradztwem, prowadzeniem pełnej księgowości i rachunkowości. W ofercie kadry i płace, księgi handlowe, ryczałt, rozliczenia z US i szereg innych. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Biuro rachunkowe Ekspert gwarantuje życzliwą i bezproblemową współpracę na długie lata.
  www.ekspertspj.pl

  Data dodania: 17.06.2016

  ID strony: 9758

  Wyświetleń: 177

 • DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  DANLAB WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

  Sprzęt laboratoryjny to nieodzowne narzędzie pracy każdego laboranta. Bez niego nie odbywała by się codzienna produkcja w wielu fabrykach, a kontrola procesów produkcji to zadanie m. in laboratorium. Dlatego Danlab od przeszło 10 lat dostarcza niezawodny sprzęt laboratoryjny, gwarantujący bezusterkową i precyzyjna pracę w laboratorium. Danlab to szeroka i kompleksowa oferta sprzętu chemicznego takiego jak: cieplarki, chłodziarki farmaceutyczne, chłodziarki laboratoryjne, a także tak bardzo popularne w ostatnim czasie zmywarki laboratoryjne wkraczające do nowoczesnych laboratoriów. Sprzęt laboratoryjny zakupiony w Danlab to sprzęt sprawdzony w wielu laboratoriach.
  danlab.pl

  Data dodania: 25.09.2017

  ID strony: 12966

  Wyświetleń: 98

 • Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Domeny internetowe na sprzedaż - eKampania.pl

  Prezentujemy listę prestiżowych domen internetowych przeznaczonych do sprzedaży. Jeśli poszukujesz dobrej domeny dla siebie lub swojej firmy to dobrze trafiłeś. Przeszukaj naszą listę i wybierz domenę dla siebie. Dobry adres internetowy gwarantuje Twój sukces w internecie.
  www.ekampania.pl

  Data dodania: 13.09.2017

  ID strony: 12909

  Wyświetleń: 146

 • Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Kancelaria Prawna Gliwice – Prawnik Adwokat Radca Prawny Krzysztof Bilski

  Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, jednak swoją działalność usług prawnych prowadzimy na terenach województwa śląskiego (Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Katowice, Tychy). Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. W przypadku klienta indywidualnego specjalizujemy się w rozwodach; w tym prowadzimy rozwodowe sprawy o podział majątku. Pozostałe usługi to: doradztwo prawne dla pracowników, dla rodziny, w sprawach małżeńskich, w sprawach o alimenty, w sprawach dotyczących nieruchomości, w sprawach spadkowych, w sprawach spadku, odstąpienia od umowy, doradztwo i prowadzenie spraw o odszkodowania m. in. za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, czy też inne zdarzenia losowe. Wykonujemy też opiniowanie umów, pomagamy w podziale majątku, świadczymy pomoc prawną dla cudzoziemców, świadczymy porady prawne. Obsługa prawna firm to natomiast akie usługi prawne jak: zakładanie i rejestracja firm, spółek, nieruchomości, obsługa dla podmiotów korporacyjnych, oddłużanie i postępowanie układowe, upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy.
  W zakresie obsługi podmiotów korporacyjnych nasi prawnicy mogą zaoferować tworzenie nowych podmiotów: spółki kapitałowe: z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne oraz spółki osobowe: jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo – akcyjna, spółki cywilne, fundacje, stowarzyszenia, przedstawicielstwa, oddziały. W przypadku zaś istniejących już podmiotów oferujemy bieżącą obsługę w zakresie m. in: odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółek, odpowiedzialność przystępującego wspólnika za zobowiązania spółki, odpowiedzialność odszkodowawcza wspólników, odpowiedzialności członków zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, pozbawienie prawa do reprezentacji, ustalenia dot. sposobu wykonywania prawa do reprezentacji a ochrona osób trzecich, postępowanie w razie sporu pomiędzy wspólnikami, prowadzenie spraw spółki, podejmowanie uchwał, dokonywanie rozliczeń finansowych pomiędzy wspólnikami.
  kancelaria-prawna-gliwice.pl

  Data dodania: 27.09.2017

  ID strony: 12980

  Wyświetleń: 454

Clima Polska Sp. z o.o. klimatyzacja

Clima Polska Sp. z o.o. klimatyzacja

Szukasz speców od zakładania klimatyzacji - firma Clima Polska Sp. z o.o. funkcjonuje w branży od 1996 roku i proponuje kompleksową obsługę w zakresie montażu, serwisu, konserwacji i napraw klimatyzatorów. Warto wspomnieć, iż jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak Toshiba, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries Ltd a także Fuji. Firma prowadzi działalność na obszarze Warszawy i okolic. Wykonujemy także fachowe i profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najlepszego dla Waszych potrzeb rozwiązania. Zajmujemy się montażem klimatyzatorów w domach, biurach, fitness klubach i innych. Żeby poprzeć naszą wiarygodność w oczach obecnych i przyszłych partnerów handlowych staliśmy się uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Więcej o nas na stronie:

E-mail - wyślij zapytanie Wyróżnij wpis w katalogu

Powiązane tematy

klimatyzacje warszawa, klimatyzatory, klimatyzatory pokojowe, toshiba klimatyzacja

Kategorie

Zareklamuj stronę www.climasky.pl:

Clima Polska Sp. z o.o. klimatyzacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski. - notariusz we Wrocławiu

  Kancelaria Notarialna Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski. - notariusz we Wrocławiu

  Prezentujemy Państwu Kancelarię Notarialną Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski. Siedziba Kancelarii mieści się we Wrocławiu. Nasza Kancelaria dokonuje następujących czynności: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów. Wyjaśnienia oraz informacje w sprawie czynności notarialnych są bezpłatne. Więcej na stronie internetowej.

  13.08.2014 godz.: 11:13 wyśw.: 392 ID str.: 3855 Więcej
 • Fort Nieruchomości - działki w Szczecinie

  Fort Nieruchomości - działki w Szczecinie

  rzetelne doradztwo, konkurencyjne ceny i najlepszą jakość usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami gwarantuje Państwu Biuro Nieruchomości Fort z siedzibą w Szczecinie. Jego pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i uprawnienia zawodowe nadane przez Ministerstwo Infrastruktury. Biuro zapewnia pełne bezpieczeństwo usług bowiem jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W ofercie: pośrednictwo w wynajmie oraz sprzedaży działek budowlanych, mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Pomagamy w sprzedaży i zakupie obiektów komercyjnych. Dokładne wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  13.08.2014 godz.: 11:14 wyśw.: 327 ID str.: 3893 Więcej
 • TotemEvents

  TotemEvents

  Totem Events to firma, która profesjonalnie zajmuje się organizowaniem imprez firmowych, takich jak szkolenia, rauty, zjazdy czy weekendy integracyjne oraz imprez okolicznościowych dla klientów prywatnych. Możliwe jest zagwarantowanie obsługi barmańskiej oraz zawodowych pokazów barmańskich, jako atrakcji dla gości. Firma proponuje też usługi kelnerów i hostess oraz pokazy iluzjonistyczne, pirotechniczne czy karaoke.

  02.12.2014 godz.: 09:55 wyśw.: 344 ID str.: 4716 Więcej
 • Schody drewniane Schod-Bid

  Schody drewniane Schod-Bid

  Firma SCHOD-BID zajmuje się produkcją oraz montażem nowoczesnych i wygodnych schodów drewnianych. Oferujemy schody drewniane: schody dywanowe, schody na konstrukcji samonośnej (drewno/stal), na beton, półkowe, młynarskie (kacze). Schody wykonujemy ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów. Realizuacje wykonujemy na terenie całego kraju jak i również poza jego granicami. O schodach wiemy bardzo dużo a każdego dnia uczymy się o nich jeszcze więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  08.12.2014 godz.: 00:21 wyśw.: 617 ID str.: 4755 Więcej
 • Usługi tapicerskie w Warszawie

  Usługi tapicerskie w Warszawie

  Pracownia tapicerska w Markach oferuje swoim klientom szereg usług przede wszystkim tapicerowanie mebli takich jak łóżka, krzesła czy zestawy wypoczynkowe, ale także odnawianie drewnianych elementów mebli i ich renowację. W zakładzie pracują doświadczone osoby, które zawsze służą fachową radą i pomocą, a powierzone zadanie wykonają solidnie i terminowo. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i wykonuje usługi najwyższej jakości.

  22.01.2015 godz.: 18:01 wyśw.: 217 ID str.: 5126 Więcej
 • Imprezy motoryzacyjne - Driving Experience

  Imprezy motoryzacyjne - Driving Experience

  Dobra praca w zespole to umiejętność ważna z perspektywy firmy, dlatego warto zadbać o skuteczną integrację pracowników. Organizacja eventów tego typu to dla nas wyzwanie, którego z przyjemnością się podejmiemy. Proponujemy integrację w otoczeniu dzikiej przyrody na torze off-road. Takie przeżycia z pewnością wzmocnią relacje zespołu. Zapraszamy do kontaktu.

  08.11.2015 godz.: 06:34 wyśw.: 212 ID str.: 7825 Więcej
 • Fajerwerki Alstars.pl

  Fajerwerki Alstars.pl

  Alstars jest to spektakularna oprawa wydarzeń scenicznych oraz profesjonalnie przygotowane pokazy pirotechniczne. Zapewniamy następujące usługi: efekty specjalne, efekty filmowe, pirotechnika widowiskowa, pokazy sztucznych ogni, zadymianie, efekty dźwiękowe. Sprawdź nasza niezwykłą ofertę efektów specjalnych na stronie internetowej alstars. pl. Tym, co nas wyróżnia jest 100% bezpieczeństwa oraz profesjonalna obsługa.

  20.12.2015 godz.: 06:28 wyśw.: 128 ID str.: 8244 Więcej
 • Wizy

  Wizy

  W tym momencie, jeśli chodzi o wizy to nadal są one obowiązkowe w przypadku wyjazdów do niektórych krajów. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Centrum Wizowe, które prowadzimy zajmuje się załatwianiem dla klientów wszystkich formalności, które związane będą z uzyskiwaniem wizy. Dzięki nam rzeczywiście możliwe stanie się pozytywne i szybkie rozwiązanie sprawy związanej z uzyskiwaniem wiz.

  25.05.2016 godz.: 12:31 wyśw.: 147 ID str.: 9507 Więcej
 • Sprzedaż spółek - spolki-excelio.pl

  Sprzedaż spółek - spolki-excelio.pl

  Excelio Financial to firma zajmująca się skupem i sprzedażą spółek oraz przeprowadzająca procesy upadłościowe. W naszej ofercie posiadamy gotowe spółki akcyjne i z ograniczoną odpowiedzialnością. Są to firmy ze zweryfikowaną historią (minimum 12 miesięcy działalności na rynku), posiadające numer KRS, NIP i REGON. Każda oferowana spółka posiada także zdolność kredytową, co ułatwia rozpoczęcie działalności. Nasi Klienci mogą nabyć także spółki zagraniczne offshore. Ponadto pomagamy w formalnościach związanych z założeniem spółki oraz przeprowadzamy procesy likwidacyjne.

  18.10.2016 godz.: 06:38 wyśw.: 81 ID str.: 10645 Więcej
 • Muzykanawesela.pl - zespoły weselne

  Muzykanawesela.pl - zespoły weselne

  Promujemy zespoły weselne na terenie całego kraju. Na naszym serwisie ogłoszeniowym zbieramy dane o najlepszych wodzirejach na wesele, o specjalistach związanych z oprawą artystyczną wydarzeń okolicznościowych. Gwarantujemy wgląd do profesjonalnych zespołów weselnych, oddajemy do dyspozycji poradnik branżowy, a także panel przeznaczony do promocji artystów weselnych.

  08.03.2017 godz.: 06:31 wyśw.: 79 ID str.: 11380 Więcej