zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 3867

 • Banki w Polsce - Banki24.pl

  Banki w Polsce - Banki24.pl

  Serwis finansowy Banki24. pl prezentuje aktualną ofertę banków funkcjonujących w Polsce. Bez wychodzenia z domu, wyłącznie przez internet, 24 godziny na dobę porównasz kredyty hipoteczne i gotówkowe a także konta osobiste i firmowe. Na Banki 24 wypełnisz wniosek online i umówisz się na rozmowę z przedstawicielem banku. Porównywarka banków w Polsce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.
  banki24.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 16156

  Wyświetleń: 2759

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 4780

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 7269

Biuro Rachunkowe Efekt - usługi księgowe

Biuro Rachunkowe Efekt - usługi księgowe Wyróżnij wpis w katalogu

Jest nam niesłychanie miło zaprezentować Państwu ofertę biura księgowego Efekt z Warszawy. Nasze usługi świadczymy od 2002 roku, jednak nasi pracownicy zdobywają doświadczenie na rynku rachunkowym już od roku 1995. Nasza propozycja zawiera całkowitą rachunkowość firmy, prowadzenie ksiąg handlowych (zysku i rozchodu), wypełnianie deklaracji ZUS, US, GUS oraz szereg innych usług. Nasze biuro ponosi pełną odpowiedzialność za świadczone usługi. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość realizowania zleceń. Więcej informacji o naszym biurze rachunkowym odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzania serdecznie zapraszamy.Powiązane tematy

usługi księgowe, usługi księgowe warszawa, rachunkowość

Kategorie

Zareklamuj stronę www.br-efekt.pl:

Biuro Rachunkowe Efekt - usługi księgowe

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawa i obowiązki pracownika

  Prawa i obowiązki pracownika

  Ten portal zrzesza czołowych polskich pracodawców. Za jego pośrednictwem dzielimy się naszymi spostrzeżeniami, opiniami i obawami dotyczących polskiej gospodarki. Na tym portalu znajdziecie również linki do poczytnych blogów. Dbamy o wysoki poziom merytoryczny publikowanych treści. Zapraszamy do lektury.

  29.07.2014 godz.: 08:17 wyśw.: 809 ID str.: 3605 Więcej
 • Anmar Gdańsk

  Anmar Gdańsk

  Jesteśmy kancelarią podatkową z długoletnimi tradycjami. W branży usług rachunkowych funkcjonujemy i prężnie rozwijamy się od 1990 roku. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Wszystkie usługi realizujemy dokładnie, terminowo, z zachowaniem najwyższej staranności i poufności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów oraz rozchodów. Udzielamy także porad podatkowych, jakie obejmują m. in. stały nadzór podatkowy oraz opinie, analizy i konsultacje podatkowe. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy.

  10.04.2019 godz.: 16:39 wyśw.: 989 ID str.: 3762 Więcej
 • Promocje i Rankingi Kont Bankowych

  Promocje i Rankingi Kont Bankowych

  Ranking kont bankowych oraz promocje na Cleverprofit. pl pomoże Ci w wyborze konta odpowiedniego dla siebie. Sprawdź, szczególnie przy zakładaniu kont firmowych, jakie jest minimalne saldo do otwarcia, czyli depozyt otwierający. Ranking kont firmowych wykaże, jaka jest minimalna kwota wymagana do otwarcia rachunku. Jednak w przypadku promocji bankowych może się okazać, że niektóre konta bankowe nie wymagają minimalnej wpłaty do otwarcia. Skorzystaj z rankingu kont osobistych. Także tutaj istnieją konta, które wymagają minimalnego salda, jednakże większość z nich jest przeznaczona do regularnego zasilania wypłatami pracowniczymi. Część kont wymaga minimalnego salda na koncie, aby uniknąć miesięcznej opłaty za utrzymanie. Często tak długo, jak utrzymujesz miesięczne minimum, bank często zrzeka się opłaty. Dlatego rankingi kont osobistych są tak ważne. Aby uzyskać zwolnienie z opłaty, konieczne może być spełnienie wymogu minimalnego salda banku, zapisanie się na bezpośrednią wpłatę lub nawet otwarcie rachunku oszczędnościowego. Banki zwykle pobierają opłaty za korzystanie z karty debetowej konta czekowego w bankomatach innych niż sieciowe w celu wypłaty pieniędzy.

  07.03.2022 godz.: 18:35 wyśw.: 147 ID str.: 22911 Więcej