zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.top1.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Company.pl - katalog firm i instytucji publicznych

  Branżowy katalog firm oraz wyszukiwarka instytucji publicznych Company. pl dzięki zaawansowanej wyszukiwarce pozwala na łatwe zlokalizowanie interesującej firmy lub urzędu. Serwis udostępnia adresy, telefony, odnośniki do portali społecznościowych a także strony internetowe podmiotów gospodarczych działających w Polsce. Wypromuj swoją firmę w Internecie i dodaj ją do wyszukiwarki Company już dzisiaj.
  https://company.pl

  Data dodania: 03.12.2020

  ID strony: 20186

  Wyświetleń: 10966

 • SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  SEOdirect.pl - katalog stron SEO

  Moderowany i często aktualizowany katalog stron internetowych umożliwia wyszukiwanie ciekawych stron internetowych. Właściciele stron mają możliwość zgłosić swoją witrynę do naszego katalogu i zwiększyć jej oglądalność wśród użytkowników internetu. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu SEO.
  seodirect.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11861

  Wyświetleń: 5746

 • Companies.pl - katalog firm

  Companies.pl - katalog firm

  Z katalogiem stron firmowych Companies. pl łatwo wyszukasz interesującą firmę lub usługę która Cię interesuje. W naszej bazie firm znajdują się tylko sprawdzone przedsiębiorstwa które posiadają wartościowe strony internetowe. Jeśli posiadasz firmową stronę internetową, to dodaj ją już dziś do katalogu firm Companies.
  companies.pl

  Data dodania: 21.01.2020

  ID strony: 11863

  Wyświetleń: 4825

Deweloper-Asko S.A.

Deweloper-Asko S.A. Wyróżnij wpis w katalogu

Wybierz profesjonalistów, a konkretnie firmę ASKO, która jest deweloperem z Białegostoku, generalnym wykonawcą i inwestorem najwyższej jakości mieszkań i apartamentów w dogodnych lokalizacjach. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony internetowej bądź przyjdź do biura deweloperskiego i przekaż nam swoje wymagania względem nieruchomości, w której chcesz zamieszkać. Wybudowane mieszkania i apartamenty dostosowujemy wielkościowo i jakościowo do różnych grup społecznych, w sprzedaży mamy kawalerki trzeci, mieszkania dwupokojowe, a także duże mieszkania czteropokojowe dla całych rodzin.

Asko S. A.
Brukowa 28/1
15-889
Białystok
tel. 857496020
5423055784
200169253
biuro@askosa.plPowiązane tematy

deweloper, Deweloper Białystok, białostocki deweloper

Kategorie

Zareklamuj stronę https://askosa.pl:

Deweloper-Asko S.A.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sigma – domy Katowice i Mikołów, sprzedaż domów

  Sigma – domy Katowice i Mikołów, sprzedaż domów

  Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane SIGMA jest firmą, która prowadzi działalność usługową w zakresie szeroko rozumianego budownictwa (również sprzedaż domów – domy katowice, domy mikołów). Od roku 2001 owa spółka cywilna funkcjonuje jako spółka jawna, na takich zasadach funkcjonuje do dzisiaj.
  Naszymi celami działania jest termomodernizacja budynków wielorodzinnych (domy katowice, domy mikołów), również od kilku lat zajmujemy się również działalnością deweloperską (sprzedaż domów). Podczas swojej 20 letniej obecności na rynku zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie transformując wygląd wielu usiedli na terenie Śląska (m. in. w Katowicach, Mikołowie), poprawiając ich estetykę oraz zmniejszając ich zapotrzebowanie na energię. Ważne jest dla nas środowisko, więc poprzez usuwanie azbestu z przestrzeni miejskiej zachowując przy tym wszystkie standardy bezpieczeństwa.
  Trzon naszej firmy stanowią wieloletni pracownicy z bardzo bogatym doświadczeniem w budownictwie i sprzedaży domów. Nasi pracownicy to ludzie fachowi, którzy gwarantują wysoką jakość wykonywanych robót. Od kilku lat dajemy szansę młodym osobom zdobycie cennego doświadczenia, a także podniesienia kwalifikacji przy starszych kolegach.
  Jeśli są Państwo zainteresowani domami Katowice lub domami Mikołów to zapraszamy do skorzystania usług naszej firmy.

  14.07.2015 godz.: 09:59 wyśw.: 1008 ID str.: 6502 Więcej
 • Mieszkania w Smolcu

  Mieszkania w Smolcu

  Jesteśmy największą firmą budowlaną na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w mieście Wrocław, z doświadczeniem budowlanym od wielu lat. Z nami możesz kupić mieszkanie w i zrealizować swoje marzenie. Oferujemy mieszkania w Smolcu nowoczesnego typu w przystępnej cenie. Staramy się, aby zakup mieszkania był jak najbardziej przystępny dla naszych nabywców, więc oprócz przystępnego kosztu mieszkania, oferujemy kupującym bezpłatną pomoc w wyborze najbardziej dochodowego programu hipotecznego w jednym z naszych banków partnerskich.

  25.03.2019 godz.: 14:19 wyśw.: 434 ID str.: 15830 Więcej
 • Www.admadevelopment.pl

  Www.admadevelopment.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę rodzinnej firmy ADMA DEVELOPMENT. Jesteśmy profesjonalną polską firmą od 2016 roku działającą w branży deweloperskiej, współpracującą z doświadczonymi wykonawcami. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór obiektów – mieszkania o różnorodnym metrażu, garaże, komórki lokatorskie, lokale czy też funkcjonalne centra handlowe z innowacyjną architekturą Firma współpracuje także z doradcami finansowymi, branżą security, sklepami budowlanymi czy też firmami projektowymi. Zapewniamy najwyższą jakość usługi i obsługi. Szczegóły zamieściliśmy na stronie.

  18.09.2019 godz.: 10:42 wyśw.: 408 ID str.: 17101 Więcej